Tak jinak

#1
Dobrý den,
rád bych požádal o zkrácení trestu z permanentního banu třeba na no prostě aby jednou mohl vypršet.

Důvod: Jak víte už jsem na epesu hrál hodně dlouho, dokonce jsem ho i nemálo podpořil. Ale jednou jsem udělal hodně velkou chybu, kterou si vyčítám do dnes. Chtěl bych zase na Epesu začít hrát. Už jsem se z chyby hodně poučil, už to nikdy neudělám. Protože vím co to má za následky.

Ta osudová chyba: Abych šel do detailů. Na mém zabanováném učtu Fanda66 se mi pokazil úkol od rybáře, tak že se mi ztratila jedna štika takže jsem to nemohl dokončit.
Tak jsem si pro to udělal nový účet Panda66 (vím jsem originální) a tam na tom učtu jsem to dokončil dal jsem si ten prut. no jo ale kde je ta osudová chyba. no ta je lehká.
vím všichni si ted budete říkat jakej jsem Banan, já si to říkám taky. no teda k věci. Už jsem to rybaření přestalo bavit jako hodně. tak jsem si stáhnul af. a tak to za mně rybařilo to je ta chyba co si do ted vyčítám.

A pokud by jste mi snížily trest (z toho perma na nějaké měsíce) tak bych zase začal hrát, a zase bych 100% podpořil, díky za přečtení.

Re: Tak jinak

#3
Ahoj,
obávám se že zkrácení trestu v tomto případě není možné. Auto-fish zvláště u tak komplikovaného rybaření ( epmmo ), kde můžeš získat itemy v nemalé hodnotě a vážně tak poškodit ekonomiku serveru, je jeden z nejhorších "zlepšováků, které můžeš používat. Je na stejné úrovni jako x-ray a úplně tak může zničit celou ekonomiku. Opravdu si musel tušit, čeho se dopouštíš.. Je mi líto.

Re: Tak jinak

#4
Výjimky se nedělají. Máš myslet dřív, než něco uděláš. Jediné co si teď neseš jsou následky toho, co jsi udělal.

Hlavně úplně nechápu, proč si prostě nedal na fórum, že si jednu ztratil :D

Jo a kdyby sis to po sobě alespoň přečetl, taky by to nebylo na škodu. Větu Už jsem to rybaření přestalo bavit jako hodně úplně - nepobírám.

Re: Tak jinak

#6
Jack_Ounes píše: Výjimky se nedělají. Máš myslet dřív, než něco uděláš. Jediné co si teď neseš jsou následky toho, co jsi udělal.

Hlavně úplně nechápu, proč si prostě nedal na fórum, že si jednu ztratil :D

Jo a kdyby sis to po sobě alespoň přečetl, taky by to nebylo na škodu. Větu Už jsem to rybaření přestalo bavit jako hodně úplně - nepobírám.
Ani název příspěvku mi nedává smysl :)

Re: Tak jinak

#7
Je mi líto. Ban zůstane permanentní, můžeš zkusit požádat o UB standardní cestou, avšak za hacky se UB nedává.
cron