Petice pro pana Rodyho

#1
Jistě jste si všichni všimli, že Rody a ještě pár hráčů dostali ban za vykrádání rezidencí.
Proto vytváříme tuto petice, abychom vyjádřili nesouhlas s tímto počinem.
Pokud chcete podpořit tuto petici, stačí napsal cokoliv pod tento příspěvek. Např. Pokoslave, oni si to zasloužili, jsem pro zanechání banu.
Prostě stačí napsat cokoliv a budete počítáni pod naši petici.
Děkujeme za podporu. ;)
Ps: samozřejmě můj příspěvek se počítá také jako podpis. :)
Naposledy upravil(a) Pokoslav dne 30 kvě 2019 16:05, celkem upraveno 1 x.

Re: Petice pro pana Rodyho

#5
No neviem. Ani jedneho som nepoznal ale to, že vykradli 46 residencií je celkom dosť a šancu na unban maju pravdepodobne iba na amnestii.

Re: Petice pro pana Rodyho

#6
"Proto vytváříme tuto petice, abychom vyjádřili nesouhlas s tímto počinem."
Raději napiš důvod, než abys bral jakýkoliv komentář jako souhlas, postrádá to absolutně smysluplnost a směšné to také není.
Můj ani Chrisův komentář není jako "pro" kdyby ti to nedošlo

Re: Petice pro pana Rodyho

#7
Mně to celé přijde jako hloupost . Přijde mi že trest by měl být ještě větší. Nejen že okradli hráče, ale taky zneužili bugu. Doufám že se na server nedostanou hned po 1 žádosti o unban a bude to při nejmenším podobný případ jako u GamerCZE že je uvidíme přinejmenším za půl roku.

Re: Petice pro pana Rodyho

#9
Zajímalo by mě, zda bys podobný topic zakládal, být na seznamu.

Vybrakovat ti residence mi nezabere dýl než 5 minut, takže pokud máš zájem, můžu se ti přizpůsobit.

Re: Petice pro pana Rodyho

#10
Asi takto, petici jsem vytvořil ze dvou důvodů. První: pan Rody mi něco slíbil. :)
A druhý: zajímalo mě, kolik lidí by případně souhlasilo.
Také bych se chtěl zeptat, kde mohu nalézt seznam všech vykradených rezidencí. ;)
PS: nemusíte brát všechno takhle vážně.
cron