Re: Zmena IPbanu

#11
Moje originálne meno je Shadowless, mladší brat jedného z najviac infamous hráčov tohto serveru - Emerikna.
Shadowless = Ty
Nedávno som si urobil druhý acc a začal znova hrať cez IP ktorú s ním nezdieľam a na ktorej trávim asi 50% svojho času na internete. Bol som podmienkami donútený sa presunúť a používať IP na ktorej Emerikn obdržal perma IP
Založil sis účet na jiné IP, teď jsi se vrátil na starou a chceš hrát
Môj dôvod na zrušenie IP banu je ten, že s jeho konaním nemám nič spoločné a nemôžem za to čo sa stalo, čiže by som nemal doplácať na cudzie chyby. Znova opakujem že účet Shadowless bol podľa mojich informácii v dobe banu úplne prázdny a dlhodobejšie neaktívny.
s jeho konaním nemám nič spoločné a nemôžem za to čo sa stalo
účet Shadowless bol podľa mojich informácii v dobe banu úplne prázdny a dlhodobejšie neaktívny.
A ty informace ti poskytl kdo? Já myslel, že je to tvůj účet.

Re: Zmena IPbanu

#12
Haaah to jsem teda nečekal, že bych byl chytřejší než kopírák, to teda ne bionicsabre
Xdd

Re: Zmena IPbanu

#13
SnekCZ píše:
02 čer 2019 12:14
Haaah to jsem teda nečekal, že bych byl chytřejší než kopírák, to teda ne bionicsabre
Xdd
teba mam rad xd aj ked si zid

Re: Zmena IPbanu

#14
Klimki_ píše:
02 čer 2019 11:14
Moje originálne meno je Shadowless, mladší brat jedného z najviac infamous hráčov tohto serveru - Emerikna.
Shadowless = Ty
Nedávno som si urobil druhý acc a začal znova hrať cez IP ktorú s ním nezdieľam a na ktorej trávim asi 50% svojho času na internete. Bol som podmienkami donútený sa presunúť a používať IP na ktorej Emerikn obdržal perma IP
Založil sis účet na jiné IP, teď jsi se vrátil na starou a chceš hrát
Môj dôvod na zrušenie IP banu je ten, že s jeho konaním nemám nič spoločné a nemôžem za to čo sa stalo, čiže by som nemal doplácať na cudzie chyby. Znova opakujem že účet Shadowless bol podľa mojich informácii v dobe banu úplne prázdny a dlhodobejšie neaktívny.
s jeho konaním nemám nič spoločné a nemôžem za to čo sa stalo
účet Shadowless bol podľa mojich informácii v dobe banu úplne prázdny a dlhodobejšie neaktívny.
A ty informace ti poskytl kdo? Já myslel, že je to tvůj účet.
Je to môj acc, každopádne som ho po tom ako som sa zbavil všetkých vecí bral ako abandoned mŕtvy acc s urobenými questami čiže bol useless. Informácie som čerpal od môjho brata, ktorý odvtedy čo dostal ban stratil záujem hrať minecraft a momentálne aktívne v lolku pushuje master. IP môžem DMkou potvrdiť.

Re: Zmena IPbanu

#16
LinnyY1 píše:
BlackoutMan píše:
01 čer 2019 19:41
No evidentně všichni pochopili k čemu se mají vyjadřovat :) ,ale nevadí pozvi ještě více kamarádů, ať vyjádří nesouhlas s mým názorem, aspoň tu přibude pár dalších zbytečných postů.
Chápu, že se se takhle tupě vyjadřuje Snek, ten má dětství ještě před sebou, ale i ty ??
Ty si na tu hlavu, dej si facku ;)
CzechMinerCZ píše:
LinnyY1 píše:
BlackoutMan píše:
01 čer 2019 19:41
No evidentně všichni pochopili k čemu se mají vyjadřovat :) ,ale nevadí pozvi ještě více kamarádů, ať vyjádří nesouhlas s mým názorem, aspoň tu přibude pár dalších zbytečných postů.
Chápu, že se se takhle tupě vyjadřuje Snek, ten má dětství ještě před sebou, ale i ty ??
Ty si na tu hlavu, dej si facku ;)
Souhlas, nepiš už sem nic prosimtě. Píšeš sem absolutní hovna "smrdí mi to podvodem".. smrdět můžeš ty, ale přes to nolifení rybaření si toho ani nevšimneš.
Nesouhlas prosím příště vyjadřujte jako slušní, inteligentní lidé, dík.
cron