Zmena IPbanu

#1
Zdravím, Moje originálne meno je Shadowless, mladší brat jedného z najviac infamous hráčov tohto serveru - Emerikna. Nedávno som si urobil druhý acc a začal znova hrať cez IP ktorú s ním nezdieľam a na ktorej trávim asi 50% svojho času na internete. Bol som podmienkami donútený sa presunúť a používať IP na ktorej Emerikn obdržal perma IP, ban na nick a taktiež aj ban na nick Shadowless ktorý už vtedy nebol aktívny na základe obavy že by tento acc mohol Emerikn používať ako smurf/alt. Môj dôvod na zrušenie IP banu je ten, že s jeho konaním nemám nič spoločné a nemôžem za to čo sa stalo, čiže by som nemal doplácať na cudzie chyby. Znova opakujem že účet Shadowless bol podľa mojich informácii v dobe banu úplne prázdny a dlhodobejšie neaktívny. Snáď by sa dalo nejako odbanovať IP a nechať ban na oba nicky.

Re: Zmena IPbanu

#3
BlackoutMan píše:
30 kvě 2019 19:03
proti smrdí mi to podvodem
Raz sa už riešilo s Chrisom že ja, Emerikn, Fre3style a yakkay sme mali rovnakú IP z dôvodu že máme zdroj internetu pre oblasť v ktorej žijeme. Neviem či sa to dá nejako provnuť though

Re: Zmena IPbanu

#5
borko369 píše:
30 kvě 2019 21:51
BlackoutMan píše:
30 kvě 2019 19:03
proti smrdí mi to podvodem
Čo tebe podvodom nesmrdí?
Taky bych řekl, že úplně všechno. Někdo chce hrát, aha? Podvod, hodil bych ho do hladomorny.

Re: Zmena IPbanu

#7
No evidentně všichni pochopili k čemu se mají vyjadřovat :) ,ale nevadí pozvi ještě více kamarádů, ať vyjádří nesouhlas s mým názorem, aspoň tu přibude pár dalších zbytečných postů.
Chápu, že se se takhle tupě vyjadřuje Snek, ten má dětství ještě před sebou, ale i ty ??

Re: Zmena IPbanu

#8
LinnyY1 píše:
BlackoutMan píše:
01 čer 2019 19:41
No evidentně všichni pochopili k čemu se mají vyjadřovat :) ,ale nevadí pozvi ještě více kamarádů, ať vyjádří nesouhlas s mým názorem, aspoň tu přibude pár dalších zbytečných postů.
Chápu, že se se takhle tupě vyjadřuje Snek, ten má dětství ještě před sebou, ale i ty ??
Ty si na tu hlavu, dej si facku ;)
Souhlas, nepiš už sem nic prosimtě. Píšeš sem absolutní hovna "smrdí mi to podvodem".. smrdět můžeš ty, ale přes to nolifení rybaření si toho ani nevšimneš.

Re: Zmena IPbanu

#9
BlackoutMan píše:
01 čer 2019 19:41
No evidentně všichni pochopili k čemu se mají vyjadřovat :) ,ale nevadí pozvi ještě více kamarádů, ať vyjádří nesouhlas s mým názorem, aspoň tu přibude pár dalších zbytečných postů.
Chápu, že se se takhle tupě vyjadřuje Snek, ten má dětství ještě před sebou, ale i ty ??
normalne sa mi zastavil rozum... aj ked mas ovela viac rokov ako mi, ale zmyslanim si na urovni Sneka a este nizsie ako si povedal :roll: vo vsetkom len vidis tvoj "podvod"
cron