skung4-permaban-vyjádření

#1
ahoj rád bych se chtěl zeptat proč jsem dostal permaban , nic jsem neukradl , jen jsem od Kokkse koupil ty chimer. boty a leggy za 300k cca , protože 300k za boty a leggy bylo nějak málo , ale v tu chvili jsem nad tím nepřemýšlel a koupil jsem to.Boty jsem prodal za 150k a leggy+arthur meč- který mi padl z divoké truhly +18 pekelných kamenu-který jsem nafarmil a nějake money cca 40k jsem vyměnil s drepcikonem za silverii. S Kokksem jsem dříve měl shop - /res tp EpShop , ale pak Kokks mě začal okrádat o itemy + este jsem mu pujcoval money , který mi nikdy nevrátil.Ale přijde mi blbost prostě abych dostal ban , za to že Kokks něco ukradl , já s tim neměl nic společného , kromě toho , že jsem od Kokkse koupil chimer.leggy a boty za 300k , to mi přijde jako absolutní blbost , prostě bych rád požádal o zrušení banu a chtěl bych zmínit , že epes hraju už douho od boby co vznikl nějak no a v minulosti jsem měl také nějaké problemy , ale epes mě prostě baví , je to skoro moje jediná zábava a nerad bych o ní přišel a také mi dalo velkou práci vybudovat muj obchod a shánět do něj veškeré itemy a hlavně by mě mrzelo že se kvuli banu nedočkam sposta novinek co na epesu budou.

Re: skung4-permaban-vyjádření

#2
jen jsem od Kokkse koupil ty chimer. boty a leggy za 300k cca
Jak tento "obchod" probíhal ? On ti hodil itemy a ty si mu poslal money, nebo to šlo např. přes chest shop ?

Re: skung4-permaban-vyjádření

#3
ten obchod probíhal tak ,že jsem mu hodil itemy -300k ,a on mi hodil ty leggy a boty ,protože mi psal že bere i itemy ,myslím ze jsem mu daval pekelne a rituální kameny + este něco a asi jsem mu doplácel i nějaké money ,tak aby to bylo 300k

Re: skung4-permaban-vyjádření

#6
proběhlo to tak , že Kokks napsal : ok tak pod /tpa
tak jsem dal /tpa Kokks
a pak jsem Kokksovi hodil ty itemy-300K a Kokks mi hodil chimer.leggy a boty

Re: skung4-permaban-vyjádření

#7
Takže Kokks ti napsal at jdes tpa, šel si na něj tpa, on ti hodil chimer boty + leggy a ty jemu rituální kameny a pekelné kameny (případně ještě něco k tomu) ?
Předpokládám, že se jednalo o běžný obchod, on ti hodil a ty jemu hned také ne ? Nebylo to na splátky, že bys mu ty itemy házel každý jiný den.
Když si psal, že ti psal ať jdeš tpa, tak komunikace probíhala ve hře a ty si tedy tpa šel ?

Re: skung4-permaban-vyjádření

#8
ano Kokks mi napsal , abych šel /tpa
já Kokksovi jako první hodil ty ritualni a pekelné kameny + eště jsem mu asi něco dával , ale to už moc nevím , a pak mi Kokks hodil Chimer.leggy a boty
ano jednalo se o běžný obchod , já jemu hodil a následně i on mě
na splátky to nebylo
ano /tpa sem šel
cron