Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#11
Před tím než se budu přimlouvat za razingchaose mě zajímá spíše to, za co ban byl udělený, na jakých podkladech a na čí rozhodnutí. Rád bych aby to AT objasnilo a dodalo potřebný materiál.

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#14
Takže. To video jim prostě nestačí a vypadá to že ty cheaty nepoužíváš a i kdyby jsi je používal jsou tam jedinci kteří je používají víc :roll: Jediný takový trošku důkaz je to jak běžíš před tu bránu a tam chvilku stojíš. Myslel jsem si že si ten antiknock offuješ ale WTF kdo by tahal antiknock do chiméry??? Skoro nikdo by to neudělal. A opravdu to vypadá že to byla jen vina vifiny. Dávám ti PRO

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#16
S razingem se znám dlouho a jeho ban a ještě ke všemu za hacky mě překvapil nejvíc. Rozhodně si myslím že hacky neměl a nemá a spíš bude na vině vesnický internet :D
Na videu opravdu vypadá jako by měl jakýsi 100% anti-knock, což se ovšem děje kvůli internetu velmi často. Jakmile se „odlagl“ a začal bojovat dostával knock úplně normálně. Nevím jestli jde nějak z logů vyčíst jaká měla osoba v daný čas ping ale určitě bych to zkusil prověřit. PRO

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#18
razing je v pohodě, nevěřím že by měl něco co by ho "zvýhodňovalo". On je jeden z "nejhodnějších" hráčů na serveru.
Určitě by měl AT sdělit podle jakého důkazu, byl razing odsouzen.

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#20
Jakož to zástupce na Ban-Listu moc pravomocí nemám, ale tak když jde o Unban hráčovi jako je razingchaos, jen tak od sebe by nikoho neurazil, nechoval se toxicky a hrál jako každý jiný sice ano měl jsem taky pár chvilek kdy jsem si myslel že něco má, ale jsem si jistý že ne.. takže za mě máš PRO
cron