Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#1
Můj ban za nestandardní chováni klienta

Zdravím všechny. Dne 7.7 jsem dostal ban za nestandardní chování klienta Každopádně já s timto trestem nesouhlasím,protože jsem žádné cheaty či hacky na vašem serveru nikdy nepoužil.

Asi bych nejdříve začal samotným videem (Upozorňuji od AT jsem dostal jen jediný důkaz)
https://www.youtube.com/watch?v=lAMbt9hydlU

Docela chápu AT za udělení trestu když se na to jen tak podíváte tak ono vypadá že opravdu něco mám. Ale když se na to video pořádně podíváte tak ze začátku použiju ./back. Poté co se backnu tak nepoužiju žádný elík a řekněme ,že cca 23 sekund držím jídlo a nic nedělám ani nebojuji takže to musí nasvědčovat tomu že v tu dobu jsem musel mít nějaky zásek nebo záseky a možná i větší lag či ping. V ten moment jak se mi to odlaglo tak jsem zase normalně bojoval a dostával jsem normální knock. Video bylo nahráno 3. 6. 2019 takže to nějáka doba je a už si nepamatuji jak a co kde bylo. Takže pro rekapitulaci dostal se tedy ban za nestandardní klient. Podle videa jde o anti knockback hack. Před banem mi ješte psal Epes něco v tom smyslu že mám aktivní regedit nebo aktivní. Tak jsem si o tom něco zjistil a teď to tady vypíšu.

1) Kdybych používal aktivní regedit tak rozhodně nedostanu 100% antiknock. Jediný co to zlepší je tak lepší knockback a lepší reach a vidíte snad ve videu ,že mám nějaky lepší knockback nebo zvětšený reach ? Ja teda popravdě ne.

Popravdě ani nevím proč bych to musel používat. Byl jsem hodný hráč a k tomu i bez problému a bez žádného trestu. Na Epesu mi nic nechybělo samozřejme ,když nepočítám můj drahokam země.

Takže abych to celé shrnul: Hráč TelefoniaRider natočil video na ,kterém mám udajný anti knockback hack. A já si myslím že to musel být nějaky divný zásek nebo prostě lag. Já věřím ,že to musel být nějaký divný omyl. Tak a to je asi vše.


Můj MC launcher: Warez –TeamExtreme

Jinak jsem AT schopen dodat všechny moje logy a poskytnout 1 moje video.


Btw můj DC je 🔥Razi🔥 #4291

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#2
Na epesu jsme enemy, přesto nevěřím, nejen já, že bys někdy porušoval pravidla takovýmto způsobem. Vždycky jsi byl čistej, bezproblémovej hráč. Na videu je jasně vidět že jsi měl Lagy (narozdíl od YouAreDEAD který má prokazatelný antiknock, a byl bych rád aby mě epes někde kontaktoval a trochu jsme to prohřešili) a nebojoval jsi, hned na to jsi dostal knock a začal normálně bojovat. Doufám že AT očistí tvé jméno a co nejdříve tě výpusti zpět do divočiny.

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#4
Též si myslím že tam byla někde chyba nikoliv hack, i tak se mi zdá jeden důkaz který si předložil (jak si napsal jediný co si od AT dostal) jako trochu nesmysl aby AT banovalo za jedno video na podezření za hacky.

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#6
CzechMinerCZ píše:
12 črc 2019 22:19
Na epesu jsme enemy, přesto nevěřím, nejen já, že bys někdy porušoval pravidla takovýmto způsobem. Vždycky jsi byl čistej, bezproblémovej hráč. Na videu je jasně vidět že jsi měl Lagy (narozdíl od YouAreDEAD který má prokazatelný antiknock, a byl bych rád aby mě epes někde kontaktoval a trochu jsme to prohřešili) a nebojoval jsi, hned na to jsi dostal knock a začal normálně bojovat. Doufám že AT očistí tvé jméno a co nejdříve tě výpusti zpět do divočiny.
+1

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#7
CiTrOnIxCz píše:
12 črc 2019 22:27
CzechMinerCZ píše:
12 črc 2019 22:19
Na epesu jsme enemy, přesto nevěřím, nejen já, že bys někdy porušoval pravidla takovýmto způsobem. Vždycky jsi byl čistej, bezproblémovej hráč. Na videu je jasně vidět že jsi měl Lagy (narozdíl od YouAreDEAD který má prokazatelný antiknock, a byl bych rád aby mě epes někde kontaktoval a trochu jsme to prohřešili) a nebojoval jsi, hned na to jsi dostal knock a začal normálně bojovat. Doufám že AT očistí tvé jméno a co nejdříve tě výpusti zpět do divočiny.
+1

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#8
borko369 píše:
12 črc 2019 22:29
CiTrOnIxCz píše:
12 črc 2019 22:27
CzechMinerCZ píše:
12 črc 2019 22:19
Na epesu jsme enemy, přesto nevěřím, nejen já, že bys někdy porušoval pravidla takovýmto způsobem. Vždycky jsi byl čistej, bezproblémovej hráč. Na videu je jasně vidět že jsi měl Lagy (narozdíl od YouAreDEAD který má prokazatelný antiknock, a byl bych rád aby mě epes někde kontaktoval a trochu jsme to prohřešili) a nebojoval jsi, hned na to jsi dostal knock a začal normálně bojovat. Doufám že AT očistí tvé jméno a co nejdříve tě výpusti zpět do divočiny.
+1

Re: Razingchaos [Nesouhlas s trestem!!!]

#10
Podobnou situaci znám. Video, ve kterém jsou více než pochybné důkazy. Ve videu jde celkem hezky vidět, že si měl lag a po odlagnutí bylo vše v pohodě. Takových situací je na serveru strašně hodně. Někdy ten hráč i bojuje a kvůli jakýmkoliv lagům nedostává vůbec žádný knock. Video je víc než pochybné a nic nedokazuje. "Klasická" situace na serveru, když jsou lagy. Nic víc a nic míň. A razing je člověk o kterém můžu 100% řict, že žádné hacky nebo nějaký "nestandartní klient"wtf neměl.
PRO
cron