Křivé obvinění.

#1
Chci oznámit, že to nebyla žádná krádež a neokradl jsem ho napsal jsem mu důrázně, že si ty křídla vezmu a on mi je dal.
To je zaprvé.
Dál jde o perma ban příjde mi nefér abych měl perma ban když spousta lidí scamovalo takhle a ja z důraznuji, že jsem nikoho neokradl a ti nic nedostali.

(MAREKD a YOUAREDEAD ví, že ???)

Myslím si , že by se mělo napsat do pravidel epesu, že tohle se nemá dělat a neměl bych být tím potrestán když ostatní nejsou jenom by se mělo to napsat do pravidel pro příští takovéhle scamery i když podotýkam, že jsem ho nescamnul a byl tím upozorněn, že si ty křídla vezmu.
A nakonec pokud budu potrestán za to, že jsem nikomu nic neudělal nikdy jsem nepodváděl a neměl jsem v plánu nikoho podvét ani server tak už epes není to co býval a zklamalo mě to velice tedy. Věděl jsem, že epes ma své mouchy, ale že dostanu ban za to, že jsem ho nescamnul a napsal jsem mu, že si beru křídla. Za to, že mi Youaredead na mém účtě ukradl prodal a vyhodil několik věcí tak je mi líto. :/


Za dále když mi sad_chicken psal o křídlech tak jsem mu neodepisoval jednou kvůli tomu, že jsem vařil potky a měl jsem u toho vyplí chat nedal jsem si ho do bloku.


Zadruhé když se zeptáte sad_chickena tak jsem mu napsal důvod co a proč jsem to udělal. Napsal jsem mu, že jsem to udělal kvůli tomu, že mi dead ukradl také nějáké věci a, že to měla být odplata a také jsem mu napsal, že proti němu nic nemám a nikdy jsem neměl, že mi je líto, že jsem musel kvůli tomu poškodit i ho.

Jelikož mi přijde nesprávné aby když dead používal můj účet a prodal mi nebo vyhodil nějáké věci koupil z toho hlasovačky nebo co a potom je někomu dal nebo otevřel aby měl jenom delší ban když mi sám říkal, že epes hrát už nechce.

Re: Křivé obvinění.

#2
[15:57:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] čau hele dej mi pls kridla

25. 8. 2019 [00:56:39] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]manoit [G]] půjčím ti +4 dmg křídla, až je budu chtít zpět, vrátíš mi je
[00:56:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]manoit [G] -> ja] ok
Tady souhlasíš s tím, že si je jenom půjčuješ.
manoit píše: Dál jde o perma ban příjde mi nefér abych měl perma ban když spousta lidí scamovalo takhle a ja z důraznuji, že jsem nikoho neokradl a ti nic nedostali.
Každý scamer dostal permu. Akorát Nestrix ju z neznámého důvodu nedostal, ale to už je asi jedno.
manoit píše: Myslím si , že by se mělo napsat do pravidel epesu, že tohle se nemá dělat a neměl bych být tím potrestán když ostatní nejsou jenom by se mělo to napsat do pravidel pro příští takovéhle scamery i když podotýkam, že jsem ho nescamnul a byl tím upozorněn, že si ty křídla vezmu.
A nakonec pokud budu potrestán za to, že jsem nikomu nic neudělal nikdy jsem nepodváděl a neměl jsem v plánu nikoho podvét ani server tak už epes není to co býval a zklamalo mě to velice tedy. Věděl jsem, že epes ma své mouchy, ale že dostanu ban za to, že jsem ho nescamnul a napsal jsem mu, že si beru křídla. Za to, že mi Youaredead na mém účtě ukradl prodal a vyhodil několik věcí tak je mi líto. :/
???
manoit píše: Za dále když mi sad_chicken psal o křídlech tak jsem mu neodepisoval jednou kvůli tomu, že jsem vařil potky a měl jsem u toho vyplí chat nedal jsem si ho do bloku.
Celkem "náhoda"
manoit píše: Zadruhé když se zeptáte sad_chickena tak jsem mu napsal důvod co a proč jsem to udělal. Napsal jsem mu, že jsem to udělal kvůli tomu, že mi dead ukradl také nějáké věci a, že to měla být odplata a také jsem mu napsal, že proti němu nic nemám a nikdy jsem neměl, že mi je líto, že jsem musel kvůli tomu poškodit i ho.
Takže tady se vlastně přiznáváš, že jsi ho poškodil. Aspoň, že to přiznáš, ale nemusel jsi teda psát, jak jsi nic neudělal. A vůbec si ho nemusel okrádat za to, že ti něco ukradl jiný hráč. To je teda pěkná hnusárna.
manoit píše: Jelikož mi přijde nesprávné aby když dead používal můj účet a prodal mi nebo vyhodil nějáké věci koupil z toho hlasovačky nebo co a potom je někomu dal nebo otevřel aby měl jenom delší ban když mi sám říkal, že epes hrát už nechce.
Ty jsi mu účet vůbec neměl půjčovat, když měl ban.

Re: Křivé obvinění.

#3
Phiwings jsem velice rád, že si hloupá opice jelikož kde máš datum u toho prvního dej mi pls křídla ????

Myslím si, že si to dost dobře uvědomuješ jinak by si napsal si napsal u toho prvního datum a ne jenom u toho u druhého :D
Ale pobavil si mě.

Křivé obvinění.

#4
Myslím si navíc, že to taková náhoda není, že jsem zrovna vařil potky tak jsem měl zrovna vyplí chat zrovna v dobu když mi psal jelikož když bych se s ním nechtěl bavit tak mu ani jednou neodepíšu to zaprvé a zadruhé bych si ho dal do ignoru což poznáš když někomu píšeš. Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se.

Re: Křivé obvinění.

#5
Chci oznámit, že to nebyla žádná krádež a neokradl jsem ho napsal jsem mu důrázně, že si ty křídla vezmu a on mi je dal.
WTF? Když mi sad_chicken volal, že jsi mu ukradl ty křídla, tak mě poprosil, jestli bych mu nepomohl hledat v logách. Všechny vaše konverzace jsme prošli minimálně 3x v týdnu a o tom, že si je VEZMEŠ nebyla ani zmíňka!
byl tím upozorněn, že si ty křídla vezmu.
To stejný... kdy byl upozorněn? Pošly logy, když máš tu jistotu! Zatím to beru jako lež.
A nakonec pokud budu potrestán za to, že jsem nikomu nic neudělal nikdy jsem nepodváděl
O dva odstavce dál tvrdíš úplně něco jiného.
Jelikož mi přijde nesprávné aby když dead používal můj účet a prodal mi nebo vyhodil nějáké věci koupil z toho hlasovačky nebo co a potom je někomu dal nebo otevřel aby měl jenom delší ban když mi sám říkal, že epes hrát už nechce.
Napíšu to i sem. Pokud to dobře tedy chápu, tak Deadovi si dal, z neznámého důvodu, heslo na účet, kde tímto obcházel ban. Poté ti nějaké věci prodal atd... Takže, co jsme pochopil, tak to bylo "dlouho době". Kdybys chtěl, tak sis mohl hned změnit heslo, když jsi na to přišel+ mohl jsi s tím jít na forum. Poté, co jsi to zjistil, tak jsi okradl sad_chickena, který ani o tom sporu nevěděl, jenom kvůli tomu, že Dead mu DAL ty křídla.

Re: Křivé obvinění.

#6
upřímně, tohle je dětinské, normální dospělí člověk se nikomu nepomstí kvůli něčemu a už vůbec ne kámošovi toho kdo to udělal, YAD to neměl dělat ale trest bude mít asi na dýl (si myslím), pomstit se jeho kámošovi nebo komukoliv kdo o tom asi vůbec nevěděl je opravdu dědinské, a to že ti to DAL (a ty ho i tak okradeš), a ty to používáš proti všem stížnostem je taky hrozný takže se tomu postav jako chlap, přijmi to jako chlap a nech si aspoň tu trochu úcty kterou ještě máš

Re: Křivé obvinění.

#7
manoit píše:a ja z důraznuji, že jsem nikoho neokradl
ale že dostanu ban za to, že jsem ho nescamnul
Po cca 5 minutách po té, co si sad_chickovi vzal křídla si psal ostatním, že si něco scamnul :roll:

Takže nejdříve si to sám považoval za scam a po té, co dostaneš ban už se o scam nejednalo :roll:

manoit píše:Za to, že mi Youaredead na mém účtě ukradl prodal a vyhodil několik věcí tak je mi líto. :/
Jelikož mi přijde nesprávné aby když dead používal můj účet a prodal mi nebo vyhodil nějáké věci koupil z toho hlasovačky nebo co a potom je někomu dal nebo otevřel aby měl jenom delší ban když mi sám říkal, že epes hrát už nechce.
Opět moje otázka a budu rád, když mi na ni odpovíš :) -> Jak YouAreDead věděl heslo od tvého acc, proč ho věděl a proč když tě tedy tímto způsobem poškodil si to neřešil zde na forum stížností/nahlášení ? :roll:
Zadruhé když se zeptáte sad_chickena tak jsem mu napsal důvod co a proč jsem to udělal. Napsal jsem mu, že jsem to udělal kvůli tomu, že mi dead ukradl také nějáké věci a, že to měla být odplata a také jsem mu napsal, že proti němu nic nemám a nikdy jsem neměl, že mi je líto, že jsem musel kvůli tomu poškodit i ho.
Takže ty tu píšeš, že si ho poškodil, ale vlastně neokradl. Ok, ale z pohledu sad_chickna by mi bylo úplně jedno jaký si k tomu měl důvod, křídla vlastní nebo má půjčené on, takže si poškodil primárně jeho, nikoliv YAD.

Re: Křivé obvinění.

#8
manoit píše:
15 zář 2019 14:48
Phiwings jsem velice rád, že si hloupá opice jelikož kde máš datum u toho prvního dej mi pls křídla ????

Myslím si, že si to dost dobře uvědomuješ jinak by si napsal si napsal u toho prvního datum a ne jenom u toho u druhého :D
Ale pobavil si mě.
manoit píše: Je mi líto, že si asi tak blbej, že ti to nedošlo ale v poho stává se.
Jak se to tady chováš? :twisted:
S okamžitou platností uděluji i ban na foru.
Na serveru tě už nechci nikdy vidět.
Dveře sis zavřel sám. S někym takovym nemá cenu se o čemkoliv bavit.
Žádost uzavírám ostatně ukazuje, že ban jsi měl dostat už dávno!
cron