Test za neuposlechnuti clena at

#1
Zdar,
dneska v 17h jsem si krasne hitoval ethana (pozdeji i se str III) a samozrejme se nam resetoval (last kritem nebo neco s bleedem).. ethana jsem nasledne hitoval jeste kratsi dobu a dosly mi healky. Dale jsem se ladne presunul s BL a Anocrou za zady do safe zony, jelikoz kvuli frakcnimu eventu neprijdu o neco co jsem si vyhral v turnaji. Chapu, ze ma reakce nebyla na miste a rici clenovi AT presneji se cituji: "pros si co chces" a "klidne si me kickni nechce se mi klikat na disconnect" zrovna na miste neni. I presto, ale nevidim duvod k trestu za neco, co je na epesu dennim poradku. Z cisteho odhadu se ethan nachazi v safe zone minimalne 20% sveho casu co je na zivu v prumeru. Je to logicke, ze hrac to tankuje nechce byt otravovan dalsimi hraci(navic jeste kdyz ma vladce) a tento trest tedy muzeme uplatnovat na dennim poradku a lehce banhuntit.

Timto bych chtel vyjasnit celou situaci a predejit tak svemu trestu. Vim, ze se posledni dobou chovam na "uchvatne" a AT me musi mit plne zuby. Taktez bych se chtel omluvit za svou prehnanou reakci v chatu a chovani vuci helperovi omg14.

Muj navrh tedy zni ignorovani trestu do 3x a dost a slibu, ze priste vyssi autoritu na slovo poslechnu, ci se pripadne domluvim co a jak ingame.

EDIT: navic jeste jsem ethana safe zone nehitoval, coz je pokud se nemylim to zakazane.
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 12 lis 2019 20:50, celkem upraveno 2 x.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#2
V případě, že jen odešel do safezone a nehitoval ho, tak mi přijde trest fakt blbost. Tohle dělá i col a hromada dalších lidí. Kdyby ho hitoval, je to něco jinýho, ale tohle mi přijde jako blbost.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#3
Jack_Ounes píše:
12 lis 2019 20:34
V případě, že jen odešel do safezone a nehitoval ho, tak mi přijde trest fakt blbost. Tohle dělá i col a hromada dalších lidí. Kdyby ho hitoval, je to něco jinýho, ale tohle mi přijde jako blbost.
Dekuji ze to take tak vidis

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#5
Prihazuju logy o "pripadnem" hitovani
[17:08:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]omg14 [R] -> ja] o pvp zony prosím
[17:08:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[17:08:16] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[17:08:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]omg14 [R]] pros si co chces
[17:08:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]omg14 [R]]
[17:08:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[17:08:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[17:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[Helper]omg14 [R] -> ja] tě mám kicknout u Ethana ?
[17:08:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] Hey! Sorry, but you can't use that here.
[17:08:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]omg14 [R]] klkdne
[17:08:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [Helper]omg14 [R]] nechce se mi kklikat na disconnect
[17:08:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] Miras just reached a killstreak of 225 kills!
[17:08:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] GonkManSVK was slain by Miras using [§6Silveria II]
[17:08:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] NesTriX was slain by Jakub13500 using [§6Hierina odveta II]
[17:08:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Morskemu strazci pripluli na pomoc straslive pirane...
[17:08:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pouzil trojzubec...
[17:08:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] Morsky strazce se presunul... a privolal na vsechny v dosahu morsky hnev
[17:08:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] Proklety Ethan: 4689/5600.0
[17:08:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pirana: 87/180.0
[17:08:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] Pirana: 24/180.0
[17:09:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] NesTriX was slain by Miras using [§6Silveria II]
[17:09:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /Res tp fre provede
[17:09:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] Provadeni prikazu bylo naruseno pohybem.
[17:09:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Spartakus31 was slain by GonkManSVK using [§6Silveria]
[17:09:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nehybej se a vydrz 5 sekund nez se prikaz /Res tp fre provede
[17:09:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] omg14 byl porazen morskym strazcem
[17:09:36] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportován k residenci.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#6
Ahoj, já si třeba vážím toho že jsi se omluvil, ale pokud se na to podíváš z naší strany, každou chvilku řešíme něco takového.. Omg14 tě hodně slušně upozornil aby jsi se přesunul do PvP zony, což jsi tedy z důvodů vládce jak píšeš nechtěl udělat.. Taky se to ale dalo v tvém případě jakožto vládce, který o něj nechce přijít vyřešit odlognutím na což jsi mu odepsal"nechce se mi klikat na disconect klidně mě kickni".. To, že tráví ten ethan v safezoně každý den nějaký určitý čas může být pravdou, ovšem i to se třeba snažíme řešit a většinou se tam ty lidi vrátí a nám tím vyhoví.. V tvém případě jsi se zachoval absolutně arogantně a opravdu je pak složité něco dobře vyřešit.. I když zde jsi to sepsal úplně slušně, což mi dokazuje že se umíš i dobře chovat, možná by bylo dobré to přenést i do té hry a ne s tím začít, až když už ti teče do bot..
PS: Měl jsi na tom ethanovi dost velký damage, takže nešel moc lehko přeagrovat (jestli vůbec)..


Jacku - https://ctrlv.cz/y5VF
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#7
Col píše:
12 lis 2019 20:44
Ahoj, já si třeba vážím toho že jsi se omluvil, ale pokud se na to podíváš z naší strany, každou chvilku řešíme něco takového.. Omg14 tě hodně slušně upozornil aby jsi se přesunul do PvP zony, což jsi tedy z důvodů vládce jak píšeš nechtěl udělat.. Taky se to ale dalo v tvém případě jakožto vládce, který o něj nechce přijít vyřešit odlognutím na což jsi mu odepsal"nechce se mi klikat na disconect klidně mě kickni".. To, že tráví ten ethan v safezoně každý den nějaký určitý čas může být pravdou, ovšem i to se třeba snažíme řešit a většinou se tam ty lidi vrátí a nám tím vyhoví.. V tvém případě jsi se zachoval absolutně arogantně a opravdu je pak složité něco dobře vyřešit.. I když zde jsi to sepsal úplně slušně, což mi dokazuje že se umíš i dobře chovat, možná by bylo dobré to přenést i do té hry a ne s tím začít, až když už ti teče do bot..
PS: Měl jsi na tom ethanovi dost velký damage, takže nešel moc lehko přeagrovat (jestli vůbec)..


Jacku - https://ctrlv.cz/y5VF
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Chapu, ale ethana do safe zony tahas i ty sam. Bohuzel kvuli vladce jsem prehnane opatrnej a odpojovat se po tom co me nekdo hitl i 3 minuty dozadu se mi nechce a cekat na to az to bude muset at resit a nahazovat mi ho. Timpadem to beru tak, ze aktualne muzu hrace na zaklade tazeni ethana screenovat a hazet na forko. - Sorry, ale tohle me prijde nahlavu.. maxilmalne bych to videl na kick za chovani a nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at. Taktez doufam ze budete upozornovat kazdeho hrace co muzete co ho do safe zatahne a taky s tim pocitam. Jelikoz jetohle je opravdu 1. trest co vidim za X lete pusobeni na epesu.

Edit: na screenu jde jasne videt ze to hituju sharp V mecem a ten mam jen pro heal.. kdybych tomu neco ubral je to v logach videt. Nebylo to tedy vic jak 100hp. jak rikam nemel jsem healky
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 12 lis 2019 20:52, celkem upraveno 1 x.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#8
TheDarkness píše: nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at
Je v trestu "Nerespektovani clena AT" a "Chovani k clenovi AT" takový velký rozdíl? Nutno dodat, že trest není čistě za samotné "odtáhnutí ethana" do safe-zony, ale právě i za to vyjadřovaní, které je dlouhodobě k členům AT dost pohrdavé..

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#9
Col píše:
12 lis 2019 20:52
TheDarkness píše: nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at
Je v trestu "Nerespektovani clena AT" a "Chovani k clenovi AT" takový velký rozdíl? Nutno dodat, že trest není čistě za samotné "odtáhnutí ethana" do safe-zony, ale právě i za to vyjadřovaní, které je dlouhodobě k členům AT dost pohrdavé..
Chovani, chovani.. ale trest za tohle je opravdu na hlavu

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#10
Nevidím nikde problém ani důvod pro trest.


Nějak jsem nepochopil tohle nepsaný pravidlo, že se ethan nesmí tahat mimo PVP. Co to nějak vyřešit? Dát PVP do cely dungeonu třeba?

Hlavně AT v poslední době celkem perlí, nejen in-game, ale i na forku.
cron