Re: Test za neuposlechnuti clena at

#11
Jack_Ounes píše:
12 lis 2019 20:34
V případě, že jen odešel do safezone a nehitoval ho, tak mi přijde trest fakt blbost. Tohle dělá i col a hromada dalších lidí. Kdyby ho hitoval, je to něco jinýho, ale tohle mi přijde jako blbost.
Tak prostě chtěl odejít, no, když ho následoval Ethan. Chtěl se nejspíše jen vyvarovat PvP a ne si zabíjet v klidu Ethana v Safe zone. Je ubohé, co nějací hráči na serveru dělají, jen protože je někdo enemy.

Když mu tam neubral v Safe zone víc jak 200, tak fakt nevidím problém. Když jsem ještě ban neměl, tak jsem viděl spoustu lidí, co hitovali Ethana a i po 2++ upozornění v Safe zone a až po X-tém upozornění se vrátili do PvP zony. Nikdo samozřejmě záznam nedostal.

Col píše: Taky se to ale dalo v tvém případě jakožto vládce, který o něj nechce přijít vyřešit odlognutím na což jsi mu odepsal"nechce se mi klikat na disconect klidně mě kickni"..
To nevím, určitě ho někdo mezitím hitnul, takže by odpojením přišel stejně tak jako tak o vládce. Třeba by mu to mohli pak zase nahodit, ale já osobně bych to neriskoval a taky bych radši odešel.

Col píše:
12 lis 2019 20:52
TheDarkness píše: nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at
Je v trestu "Nerespektovani clena AT" a "Chovani k clenovi AT" takový velký rozdíl? Nutno dodat, že trest není čistě za samotné "odtáhnutí ethana" do safe-zony, ale právě i za to vyjadřovaní, které je dlouhodobě k členům AT dost pohrdavé..
Každý den mi přicházely urážky a nadávky na mojí osobu, nikdo to neřešil. :(

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#12
Ještě prosím odpověď na otázku:
Col píše:
12 lis 2019 20:52
TheDarkness píše: nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at
Je v trestu "Nerespektovani clena AT" a "Chovani k clenovi AT" takový velký rozdíl?

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#13
Col píše:
12 lis 2019 20:58
Ještě prosím odpověď na otázku:
Col píše:
12 lis 2019 20:52
TheDarkness píše: nebo kdyz uz mute tak za chovani k clenovi at
Je v trestu "Nerespektovani clena AT" a "Chovani k clenovi AT" takový velký rozdíl?
Byl to ciste priklad toho za co v nejhorsim pripade by mute mohl byt samosebou bych nesouhlasil ani s nim.

Ciste z meho pohledu tedy aktualne muzu nahlasovat cleny AT pokazde, kdy me za poruseni nepsaneho pravidla neupozorni za neplneni helperske, ci administratorske povinnosti.
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 12 lis 2019 21:18, celkem upraveno 1 x.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#15
Ještě jednou bych zopakoval, že řešíme i tvé vyjadřování, které je k členům Admin-teamu z tvé strany poslední dobou dosti arogantní a v tomto případě, už jsi to z našeho pohledu trochu přehnal. Mnohokrát se někdo skutečně vzdálil s ethanem do safe-zony, kde byl po většinou pouze varován aby se vrátil (nikdy nebyl trestán), pouze kdyby absolutně odmítl spolupracovat by mohlo k nějakému trestu dojít.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#16
Col píše:
12 lis 2019 21:05
Ještě jednou bych zopakoval, že řešíme i tvé vyjadřování, které je k členům Admin-teamu z tvé strany poslední dobou dosti arogantní a v tomto případě, už jsi to z našeho pohledu trochu přehnal. Mnohokrát se někdo skutečně vzdálil s ethanem do safe-zony, kde byl po většinou pouze varován aby se vrátil (nikdy nebyl trestán), pouze kdyby absolutně odmítl spolupracovat by mohlo k nějakému trestu dojít.
opakuji je to nepsane pravidlo. Je to neco jako kdybych s frakci zacal chodit na wb bez armoru a psal vam at to delate taky.(sice pouzivam absurdni priklady ale dle meho je absurdni cela konverzace)
Naposledy upravil(a) TheDarkness dne 12 lis 2019 21:08, celkem upraveno 2 x.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#17
Je úžasný jakým směrem se server vývíjí a jak (ne)funguje. Jak se trestá a netrestá.. healování erleghta X vyvádění Ethana z PVP zóny. Chování některých členů AT na fóru. Neustálé hádky, žalovaní jako ve školce viz logy od cola, z chatu se chce člověku blejt. Jestli chcete server potopit, jen tak dál, všem se do zatím daří.

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#18
TheDarkness píše:
12 lis 2019 21:05
Col píše:
12 lis 2019 21:05
Ještě jednou bych zopakoval, že řešíme i tvé vyjadřování, které je k členům Admin-teamu z tvé strany poslední dobou dosti arogantní a v tomto případě, už jsi to z našeho pohledu trochu přehnal. Mnohokrát se někdo skutečně vzdálil s ethanem do safe-zony, kde byl po většinou pouze varován aby se vrátil (nikdy nebyl trestán), pouze kdyby absolutně odmítl spolupracovat by mohlo k nějakému trestu dojít.
opakuji je to nepsane pravidlo
"Admin Team má právo potrestat hráče i v případě činu, který není zmíněn v pravidlech, ale negativně ovlivňuje hratelnost nebo komunitu na serveru."

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#19
Col píše:
12 lis 2019 21:09
TheDarkness píše:
12 lis 2019 21:05
Col píše:
12 lis 2019 21:05
Ještě jednou bych zopakoval, že řešíme i tvé vyjadřování, které je k členům Admin-teamu z tvé strany poslední dobou dosti arogantní a v tomto případě, už jsi to z našeho pohledu trochu přehnal. Mnohokrát se někdo skutečně vzdálil s ethanem do safe-zony, kde byl po většinou pouze varován aby se vrátil (nikdy nebyl trestán), pouze kdyby absolutně odmítl spolupracovat by mohlo k nějakému trestu dojít.
opakuji je to nepsane pravidlo
"Admin Team má právo potrestat hráče i v případě činu, který není zmíněn v pravidlech, ale negativně ovlivňuje hratelnost nebo komunitu na serveru."
Jak presneji negativne ovlivnuju komunitu nebo hratelnost serveru? Ethana muzou prehitovat mel 4689/5600.0 z cehoz jsem nahitoval max 50%.. jsme zpatky u nepsaneho pravidla.. kdyby tam nesel hitovat nereknu ani slovo

Re: Test za neuposlechnuti clena at

#20
TheDarkness píše:
12 lis 2019 21:11
Col píše:
12 lis 2019 21:09
TheDarkness píše:
12 lis 2019 21:05


opakuji je to nepsane pravidlo
"Admin Team má právo potrestat hráče i v případě činu, který není zmíněn v pravidlech, ale negativně ovlivňuje hratelnost nebo komunitu na serveru."
Jak presneji negativne ovlivnuju komunitu nebo hratelnost serveru? Ethana muzou prehitovat mel 4689/5600.0 z cehoz jsem nahitoval max 50%.. jsme zpatky u nepsaneho pravidla.. kdyby tam nesel hitovat nereknu ani slovo
Navic jde u ethana o last a jak vidis mel skoro takrikajic "full"
cron