Re: jail nepravem

#31
Jack_Ounes píše:
18 lis 2019 18:53

Jo, neni to v pohodě a ani nevim, kdo teda s tím jak přesně začal, ale většina lidí ví, že sedr je na tom s mentálnim věkem trochu níž než ostatní, takže výmluvy, co nám přijdou ze školky jsou tak na jeho úrovni. Jinak ať se to tu zas uměle nevyhání do extrému, tak sedr poslal 1 fotku, která neni ani nijak trapná a poslal ji jen 1 člověku, takže to neni nic jako rozesílání X fotek X lidem za účelem zesměšnění. To jméno, nevim, dle mě si to může odvodit úplně každej. Kyberšikana vypadá taky jinak, než že pošleš jednu něčí fotku.
Já to myslel celkově a také proto jsem psal, že to s kyberšikanou hraničí, né že přímo je. Nebudu zjišťovat kdo, komu a kolik fotek posílal. Můj příspěvek byl cílen na všechny a né jen na sedra.
A ještě, pokud je sedr člověk mladý, nebo jak ty píšeš, mentálně níž, tak si nemyslím, že to je něco, co by ho mělo omlouvat. Spíš je třeba, aby pochopil, že se takové věci nedělají a proto to také řešíme.

Re: jail nepravem

#32
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 17:39
sedr píše:
18 lis 2019 17:37
rikaly mi že je prava ale myslel sem si že je to falesna fotka tak idk
Né jednou si mi říkal že mám mastnou hlavu jako z friťáku
Fakt je fakt, ale opakovaný vtip není vtip.
—————
Jinak nevim co se tu pise, nejak na to nemam cas si to precist ted, ale souhlasim s jailem, pokud je to za tu fotku a soucasne sedr-ovi urazky. Meli by jste si, decka, uvedomit jak se mate chovat.

Re: jail nepravem

#34
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 17:35
Všichni si z toho děláte srandu, ale já to tak neberu. Fotka byla poslána pokoslavem, dále se dostala k borikovi který ji rozeslal zbytku frakce, a po sedrovi se fotka dostal do frakce BloodLust (ve které momentálně jsem).
Edit: Když někdo z at bude chtít více fotek, klidně pošlu.
Co? Já poslal kdysi jednu, protože jsi poslal dvě moje, tak klid, ok? :D

Re: jail nepravem

#35
Pokoslav píše:
18 lis 2019 19:13
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 17:35
Všichni si z toho děláte srandu, ale já to tak neberu. Fotka byla poslána pokoslavem, dále se dostala k borikovi který ji rozeslal zbytku frakce, a po sedrovi se fotka dostal do frakce BloodLust (ve které momentálně jsem).
Edit: Když někdo z at bude chtít více fotek, klidně pošlu.
Co? Já poslal kdysi jednu, protože jsi poslal dvě moje, tak klid, ok? :D
Tebe neřeším, řeším to co udělal sedr.

Re: jail nepravem

#36
Plejmen píše:
18 lis 2019 18:58
Já to myslel celkově a také proto jsem psal, že to s kyberšikanou hraničí, né že přímo je. Nebudu zjišťovat kdo, komu a kolik fotek posílal. Můj příspěvek byl cílen na všechny a né jen na sedra.
A ještě, pokud je sedr člověk mladý, nebo jak ty píšeš, mentálně níž, tak si nemyslím, že to je něco, co by ho mělo omlouvat. Spíš je třeba, aby pochopil, že se takové věci nedělají a proto to také řešíme.
Jasný, chápu. Prevence je důležitá. Jinak by si sedr určitě mohl uvědomit co dělá, ale darklord by ho zas nemusel provokovat, protože kdyby se už na začátku nezačali hádat jak tupci, nic by se nestalo.

Re: jail nepravem

#37
Jasný, chápu. Prevence je důležitá. Jinak by si sedr určitě mohl uvědomit co dělá, ale darklord by ho zas nemusel provokovat, protože kdyby se už na začátku nezačali hádat jak tupci, nic by se nestalo.
Nějak tak. Prosím tedy obě strany (i členy jejich frakcí!l) aby se uklidnili a nechali se už být. Pokud se fakt tak strašně nedokážete snést, dejte si ignore.

Znovu opakuju, že nemíním už řešit podobné chování,které zde bylo řešeno. Takže se opravdu zamýšlejte než něco uděláte, ať se zase nescházíme u řešení sporu.

Sedře, vypínám ti ten jail. Ale měj na paměti, že jestli budu dostávat opětovné stížnosti na tvé chování, uvidíme se spolu znovu, což předpokládám nechceš.