Re: jail nepravem

#11
chris rikalo mu tak vic lidi nejsem sam a ponižýovali sme se NAVZÁJEM. jestli mohu vedet na jak dlouho budu mit jail tak bych byl rad

Re: jail nepravem

#12
Sedr napsla +- před 10 minutama na epes chatu moje jméno na dc, dále na mě všichni z frakce WarChiefs hážou špínu a snaží se mi pomstít.

Re: jail nepravem

#13
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 17:51
Sedr napsla +- před 10 minutama na epes chatu moje jméno na dc, dále na mě všichni z frakce WarChiefs hážou špínu a snaží se mi pomstít.
Tvoje jméno - Richard, se dá odvodit ze jména, za které jsi dříve hrál a také obcházel za nick TheDarklord173 jeho ban. Tento nick je risa11. Teď už neobcházíš, protože sis podal na ten účet žádost o unban. Druhá část tohoto jména je fiktivní.

Re: jail nepravem

#14
Jack_Ounes píše:
18 lis 2019 18:03
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 17:51
Sedr napsla +- před 10 minutama na epes chatu moje jméno na dc, dále na mě všichni z frakce WarChiefs hážou špínu a snaží se mi pomstít.
Tvoje jméno - Richard, se dá odvodit ze jména, za které jsi dříve hrál a také obcházel za nick TheDarklord173 jeho ban. Tento nick je risa11. Teď už neobcházíš, protože sis podal na ten účet žádost o unban. Druhá část tohoto jména je fiktivní.
Je to jméno co mám na discordu, ban na hráči risa11 byl zrušen 4 mesíce zpět, obcházel jsem + - 3 měsíce ban z E2. A abych se nedostal do situace do které se mě momentálně snažíte dostat.
Edit: jméno na facebooku.
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 18 lis 2019 18:14, celkem upraveno 1 x.

Re: jail nepravem

#16
Možná se pletu, ale přijde mi to jako způsob nějaké pomsty za to, že DarkLord opustil vaší frakci.. Věci o kterých jste dřív moc nemluvili a neřešili jste je, se začali ve velkém nahlašovat chvilku po jeho odchodu z frakce.. Ještě k tomu, se bez jeho souhlasu začali rozesílat jeho fotografie (někomu to třeba vadit nemusí, ale opravdu je třeba respektovat, že je tu hromada lidí kterým to vadí..) a jako třešnička na dortu padlo i jeho křestní jméno s přímením. Opravu by chtělo se nad sebou zamyslet..

Re: jail nepravem

#17
Dobrý, vyjádřit se je tady trochu problém.

Trochu pomůžu.
1) Za prvé laskavě okamžitě začni krotit svoje chování a vyjadřování ingame.!
2) Za druhé ti musím důrazně vysvětlit následující:
Tohle rozesílání fotografií a to ponižování je mimo legislativu a tedy není povoleno ani v pravidlech!!
Jedná se o trestné činy poškození cizích práv, definovaný v § 181 zákona č. 40/2009 Sb., trestní zákoník


Takže s tim laskavě okamžitě přestaňte. A to platí pro všechny. V případě, že se budu dozvídat o dalších případech, podniknu velmi razantní kroky pro to, abyste pochopili, že to, že někdo odejde z frakce a rozhádáte se s nim neni odůvodnění pro to, mu dělat z hraní na serveru peklo a snažit se ho co nejvíc ponížit.

3) Mi okamžitě přestaň odůvodňovat, že to a to jsi mu řekl na discordu, tak to vlastně neplatí. Dohromady s tím vším ostatním je to docela síla -....-

Podívej se, naši hráči se k sobě nebudou chovat jako dobytkové, jasný? Mám toleranci pro nějaký běźný provokace, ale tohle už je trochu moc.

4) Urovnejte si ty spory mezi sebou. Ani jeden z vás nebude po tom druhym vyjíždět a vymejšlet. A koukej se mu za touhle záležitost omluvit a nechte se už bejt.

Očekávám co nejdříve tvoje vyjádření jak budeš k uklidnění situace postupovat!

Re: jail nepravem

#18
Col píše:
18 lis 2019 18:14
a jako třešnička na dortu padlo i jeho křestní jméno s přímením. Opravu by chtělo se nad sebou zamyslet..
Příjmení je fiktivní, nic takovýho neni. Je to pouze lež, která má zajistit sedrovi trest. https://ctrlv.cz/qdvZ

Jméno -
Jack_Ounes píše: Tvoje jméno - Richard, se dá odvodit ze jména, za které jsi dříve hrál a také obcházel za nick TheDarklord173 jeho ban. Tento nick je risa11. Teď už neobcházíš, protože sis podal na ten účet žádost o unban. Druhá část tohoto jména je fiktivní.
Col píše:
18 lis 2019 18:14
Ještě k tomu, se bez jeho souhlasu začali rozesílat jeho fotografie (někomu to třeba vadit nemusí, ale opravdu je třeba respektovat, že je tu hromada lidí kterým to vadí..)
Pokud vím, poslal to jen jednomu hráči a to CoolMonster666 (samozřejmě ani to není správné).

Re: jail nepravem

#19
dobre omlovám se ti dark lorde ale prosim te aby si me neprovokoval a já ti nic nebudu psát a nikomu nebudu nic posilat ani te si z tebe delat srandu jestli je ta fotka prava nebo ne to nevim ale timhle se ti omlovam doufam že mou omluvu primaš

Re: jail nepravem

#20
S tím co tam tvoje frakce vyplodila? Mám pocit že tohle nebylo zapotřebí.....
Odejdu z frakce a hned někteří začnete posílat moje fotky, ve velkém mi nadávat, poté co něco udělám proti vám nahlašovat i za záležitosti týkající se E2 ale i novější, sorry ale tohle fakt ne.
Edit: Ale i tím že posíláte do chatu jméno co mám na fb, zrovna ty, potom co si v jailu.
cron