Re: jail nepravem

#22
sedr píše: darklorde ja sem to delal protože si me otravoval a provokoval jinak bych te nechal
Promiň, ale to je jak výmluva ze školky "On to dělal tak já taky, on si začal", apd.
Pokud si měl nějaký problém s TheDarklordem, že ti něco psal nebo tak, měl si ho buď bloknout, nebo nahlásit.
Sdílet cizí fotky (za účelem zesměšnění) a i jméno mi nepříjde ok. (A neberu v potaz, že kdo chtěl, tak si to jméno mohl odvodit, jak píše Jack_Ounes, to mi připadá jako trapná výmluva)
To už trochu hraničí s kyberšikanou, nemyslíte ? Rozesílat trapné fotky i s jménem ?

Re: jail nepravem

#23
Byli jsme v new dungeonu navzájem si vyžírali, potom došel sedr, začli jsme se trochu hádat, ale na začátku konfliktu sedr napsal že pošle moji fotku. Potom už na to navazovala hádka.

Re: jail nepravem

#24
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 18:45
Byli jsme v new dungeonu navzájem si vyžírali, potom došel sedr, začli jsme se trochu hádat, ale na začátku konfliktu sedr napsal že pošle moji fotku. Potom už na to navazovala hádka.
ano to souhlasi a tu fotku sem poslal jednomu človeku

Re: jail nepravem

#25
Dobrý kluci, takže jste schopný se k sobě chovat jako lidi, nebo si přejete, abych vás adminskými nastroji donutil?

Re: jail nepravem

#26
ChrisC07 píše:
18 lis 2019 18:49
Dobrý kluci, takže jste schopný se k sobě chovat jako lidi, nebo si přejete, abych vás adminskými nastroji donutil?
sem schopnej darklorda nechat a pokud me nebude provokovat tak mu ani nic nebudu psat a znovu se ti omlouvam darklorde

Re: jail nepravem

#28
TheDarkLord173 píše:
18 lis 2019 18:33
S tím co tam tvoje frakce vyplodila? Mám pocit že tohle nebylo zapotřebí.....
Odejdu z frakce a hned někteří začnete posílat moje fotky, ve velkém mi nadávat, poté co něco udělám proti vám nahlašovat i za záležitosti týkající se E2 ale i novější, sorry ale tohle fakt ne.
Nevim kdo ti teda kde nadával, nic takovýho jsem osobně nezaznamenal. Možná jsem tam zrovna nebyl.
Vzhledem k tomu, že b-huntíš, tak co čekáš?
Plejmen píše: Promiň, ale to je jak výmluva ze školky "On to dělal tak já taky, on si začal", apd.
Pokud si měl nějaký problém s TheDarklordem, že ti něco psal nebo tak, měl si ho buď bloknout, nebo nahlásit.
Sdílet cizí fotky (za účelem zesměšnění) a i jméno mi nepříjde ok. (A neberu v potaz, že kdo chtěl, tak si to jméno mohl odvodit, jak píše Jack_Ounes, to mi připadá jako trapná výmluva)
To už trochu hraničí s kyberšikanou, nemyslíte ? Rozesílat trapné fotky i s jménem ?
Jo, neni to v pohodě a ani nevim, kdo teda s tím jak přesně začal, ale většina lidí ví, že sedr je na tom s mentálnim věkem trochu níž než ostatní, takže výmluvy, co nám přijdou ze školky jsou tak na jeho úrovni. Jinak ať se to tu zas uměle nevyhání do extrému, tak sedr poslal 1 fotku, která neni ani nijak trapná a poslal ji jen 1 člověku, takže to neni nic jako rozesílání X fotek X lidem za účelem zesměšnění. To jméno, nevim, dle mě si to může odvodit úplně každej. Kyberšikana vypadá taky jinak, než že pošleš jednu něčí fotku.
TheDarkLord173 píše:Nevím no, přijde mi to jako omluva příliš pozdě.
Řekl bych, že bys měl omluvu přijmout a zároveň zpytovat své svědomí, jestli jsi nedělal vše proto, abys sedra naštval.

Re: jail nepravem

#29
TheDarkLord173 píše:Nevím no, přijde mi to jako omluva příliš pozdě.
Řekl bych, že bys měl omluvu přijmout a zároveň zpytovat své svědomí, jestli jsi nedělal vše proto, abys sedra naštval.
[/quote]

Možná bych měl a asi na to kašlu (na řešení tohoto sporu), ať se neřeší hovna a nehádá se tu semnou celý server že jsem já ten špatný.
cron