Jail hráče EmberIsolte A CoolMonster666

#1
Zdravím,
před 10 minutami jsem se napojil s coolmonsterem na server a objevili jsme se v jailu a ani jeden nevíme proč, mohl bych vědět, proč tomu tak je?
Naposledy upravil(a) Fufen dne 26 lis 2019 21:02, celkem upraveno 1 x.

Re: Jail hráče EmberIsplte A CoolMonster666

#5
ChrisC07 píše: Já vím, co jsou čí účty.

Ale v sobotu byů na účtě emberisolte hráč coolmonster666.

Takže?
V sobotu jsem se nacházel úplně mimo domov a neměl jsem přístup na můj účet a včas bych se nedokázal vrátit, ten den jsme měli po x měsících ftop jako frakce BloodLust a jako leader jsem byl jediný možný člověk, co mohl odměnu "válečnický klíč" vybrat a proto šel cool na můj účet, vzal klíč a poté ho někomu předal a odpojil se z mého účtu.

Re: Jail hráče EmberIsplte A CoolMonster666

#6
Fufen píše:
26 lis 2019 19:40
ChrisC07 píše: Já vím, co jsou čí účty.

Ale v sobotu byů na účtě emberisolte hráč coolmonster666.

Takže?
V sobotu jsem se nacházel úplně mimo domov a neměl jsem přístup na můj účet a včas bych se nedokázal vrátit, ten den jsme měli po x měsících ftop jako frakce BloodLust a jako leader jsem byl jediný možný člověk, co mohl odměnu "válečnický klíč" vybrat a proto šel cool na můj účet, vzal klíč a poté ho někomu předal a odpojil se z mého účtu.
Celkem evidujeme 1388 příkazů na tvém účtě spuštěných cizím hráčem.

Pravidla půjčování účtů zakazují z dost dobrých důvodů, můžete to prosím respektovat?

Re: Jail hráče EmberIsplte A CoolMonster666

#7
ChrisC07 píše:
26 lis 2019 19:46
Fufen píše:
26 lis 2019 19:40
ChrisC07 píše: Já vím, co jsou čí účty.

Ale v sobotu byů na účtě emberisolte hráč coolmonster666.

Takže?
V sobotu jsem se nacházel úplně mimo domov a neměl jsem přístup na můj účet a včas bych se nedokázal vrátit, ten den jsme měli po x měsících ftop jako frakce BloodLust a jako leader jsem byl jediný možný člověk, co mohl odměnu "válečnický klíč" vybrat a proto šel cool na můj účet, vzal klíč a poté ho někomu předal a odpojil se z mého účtu.
Celkem evidujeme 1388 příkazů na tvém účtě spuštěných cizím hráčem.

Pravidla půjčování účtů zakazují z dost dobrých důvodů, můžete to prosím respektovat?
Od té doby, co se zpřísnila pravidla ohledně zapůjčování účtů jsem už nikomu nepůjčil schválně účet jen na nějakou blbost, jsem si vědom toho, že tyto pravidla jso utakto daná, ale myslím si, že zajití pro ftop klíč není nějaký závažný problém..

Re: Jail hráče EmberIsplte A CoolMonster666

#8
Ono právě nic není závažný problém dokud:
>na tom účtu nepřistanou pak nějaké tresty
>nějak se hráči nepohádají a pak nevznikne majetková škoda, která se po nás chce řešit a moc se řešit nedá, když už budou například věci naházené v lávě
>dokud nešetříme nějakou záležitost a míchají se nám tam lidé, kteří s tím nemají nic společného na základě toho, že se připojují tam, kam nemají
>dokud někdo nepůjčí účet někomu, kdo tu nemá hrát.
>dokud nezačneme mít problémy určit, který účet je vůbec čí.

Chápu, že ty to třeba nejsi, ale opravdu poprosíme o respektování z výše uvedených důvodů.
Díky.

Jaily zruším, nebudeme to jako první a drobný případ hrotit.
cron