Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#11
Srnka píše:
29 pro 2019 18:37
Dobrý den, nemam důkazy o dodání kdo autofishoval. Takhle možná jsem to špatně napsal. Spíš si to myslím že autofishujou když jsou celý den někteří na warp rybárna.

EDIT : Ale třeba mohou tu hru hrát i legit o tom nepochybuju.
Tak to nemáš psát jako argument, že je x lidí co autofishuje a trest nemají....

Nechápu, xxkrát v chatu napíše, že scriptování apd. je tvrdě trestáno (jak se nepletu teď) a i přesto do toho jdete, I KDYBY se jednalo o vyzkoušení, tak se dotyčný rozhodl porušit pravidla serveru, zvýhodnit se před ostatními apd.

Jako sorry, ale dotyčný se chtěl zvýhodnit a ať si nese následky, osobně prostě nevidím jakýkoliv důvod o jakoukoli změnu trestu.
O unban si v tomto případě požádat může.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#12
Col píše:
29 pro 2019 18:23
Jakub13500 píše: 3. Môj pohľad na vec
Navrhujem zmiernenie trestu z permabanu na warn. Myslím, že v tomto kontexte to nie je až taký veľký priestupok a príde mi neprimerané stratiť tak veľa za takúto menšiu chybu.
Menší chybu? Scripty mi přijdou jako jedna z nejhorších chyb, které se hráč na serveru může dopustit. Máš třeba pravdu v tom, že jsi neměl tolik příležitostí to využít, ale opravdu nemůžeme posuzovat (není to ani možné) kolik toho kdo na rybařil pomocí autofishe. Mnoho hráčů může klidně pak tvrdit "Mám level 200 rybaření, ale použil jsem autofish na poslední 3 levely"
Samotný autofish je jedna z najväčších chýb, to súhlasím, ja som ale myslel iba vyskúšanie autofishu v praxi, ktorý sa podľa mňa dá považovať ako menšia chyba. V logoch sa dá vyhľadať, že s rybarením som postupoval celkom pomaly, kiežto kebyže používam autofish, dávno som na vyššom leveli (prvý krát som tušil rybáril na konci októbra / začiatku novembra).

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#15
Jakub13500 píše:
29 pro 2019 18:45
Col píše:
29 pro 2019 18:23
Jakub13500 píše: 3. Môj pohľad na vec
Navrhujem zmiernenie trestu z permabanu na warn. Myslím, že v tomto kontexte to nie je až taký veľký priestupok a príde mi neprimerané stratiť tak veľa za takúto menšiu chybu.
Menší chybu? Scripty mi přijdou jako jedna z nejhorších chyb, které se hráč na serveru může dopustit. Máš třeba pravdu v tom, že jsi neměl tolik příležitostí to využít, ale opravdu nemůžeme posuzovat (není to ani možné) kolik toho kdo na rybařil pomocí autofishe. Mnoho hráčů může klidně pak tvrdit "Mám level 200 rybaření, ale použil jsem autofish na poslední 3 levely"
Samotný autofish je jedna z najväčších chýb, to súhlasím, ja som ale myslel iba vyskúšanie autofishu v praxi, ktorý sa podľa mňa dá považovať ako menšia chyba. V logoch sa dá vyhľadať, že s rybarením som postupoval celkom pomaly, kiežto kebyže používam autofish, dávno som na vyššom leveli (prvý krát som tušil rybáril na konci októbra / začiatku novembra).
Tak sám řekneš, že je to vážný a hned následně že by se to dalo považovat jako menší chyba. Promiň, ale pochop, že my nebudeme zjišťovat jak moc si to využíval a na co. Měl si to?, měl. Jak už se zde psalo, my nebudeme a ani nemůžeme posuzovat jak a na co to kdo používal a podle toho rozlišovat trest.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#16
Plejmen píše:
29 pro 2019 18:50
Jakub13500 píše:
29 pro 2019 18:45
Col píše:
29 pro 2019 18:23


Menší chybu? Scripty mi přijdou jako jedna z nejhorších chyb, které se hráč na serveru může dopustit. Máš třeba pravdu v tom, že jsi neměl tolik příležitostí to využít, ale opravdu nemůžeme posuzovat (není to ani možné) kolik toho kdo na rybařil pomocí autofishe. Mnoho hráčů může klidně pak tvrdit "Mám level 200 rybaření, ale použil jsem autofish na poslední 3 levely"
Samotný autofish je jedna z najväčších chýb, to súhlasím, ja som ale myslel iba vyskúšanie autofishu v praxi, ktorý sa podľa mňa dá považovať ako menšia chyba. V logoch sa dá vyhľadať, že s rybarením som postupoval celkom pomaly, kiežto kebyže používam autofish, dávno som na vyššom leveli (prvý krát som tušil rybáril na konci októbra / začiatku novembra).
Tak sám řekneš, že je to vážný a hned následně že by se to dalo považovat jao menší chyba. Promiň, ale pochopil, že my nebudeme zjišťovat jak moc si to využíval a na co. Měl si to?, měl. Jak už se zde psalo, my nebudeme a ani nemůžeme posuzovat jak a na co to kdo používal a podle toho rozlišovat trest.
Autofish, ktorý je systematicky využívaný na zvýšenie levelu je jedna z najväčších chýb, nielen pre seba, ale hlavne aj pre server (jeho ekonomiku). Že som bol nerozvážny a neuvedomoval som si dôsledky svojho konania v plnej miere a na 2x som zapol autofish, mi ako až taká veľká chyba nepríde. Opakujem, že žiadam iba ľudský pohľad na vec a všetko nenájdes v pravidlách.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#18
Jakub13500 píše:
29 pro 2019 18:59
Plejmen píše:
29 pro 2019 18:50
Jakub13500 píše:
29 pro 2019 18:45


Samotný autofish je jedna z najväčších chýb, to súhlasím, ja som ale myslel iba vyskúšanie autofishu v praxi, ktorý sa podľa mňa dá považovať ako menšia chyba. V logoch sa dá vyhľadať, že s rybarením som postupoval celkom pomaly, kiežto kebyže používam autofish, dávno som na vyššom leveli (prvý krát som tušil rybáril na konci októbra / začiatku novembra).
Tak sám řekneš, že je to vážný a hned následně že by se to dalo považovat jao menší chyba. Promiň, ale pochopil, že my nebudeme zjišťovat jak moc si to využíval a na co. Měl si to?, měl. Jak už se zde psalo, my nebudeme a ani nemůžeme posuzovat jak a na co to kdo používal a podle toho rozlišovat trest.
Autofish, ktorý je systematicky využívaný na zvýšenie levelu je jedna z najväčších chýb, nielen pre seba, ale hlavne aj pre server (jeho ekonomiku). Že som bol nerozvážny a neuvedomoval som si dôsledky svojho konania v plnej miere a na 2x som zapol autofish, mi ako až taká veľká chyba nepríde. Opakujem, že žiadam iba ľudský pohľad na vec a všetko nenájdes v pravidlách.
2x stačí k chycení a udělení trestu, :)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#20
Pavlitko píše:
29 pro 2019 19:07
Jenom takový dotaz. Když si to chtěl jen vyzkoušet, proč si to třeba nevyzkoušel někde v singleplayeru, ale zkusil si to na Epesu, kde riskuješ ban?
Vedel som, že tu je nejaká ochrana proti autofishu a zaujímalo ma ako to bude reagovať so scriptom. Na singleplayeru podobnú možnosť nemáš.
cron