Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#25
Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#26
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 22:04
Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
+1

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#27
Pro - Bylo to poprvé co něco takového udělal, myslím si že po tomto už nikdy nic takového neudělá. Na serveru jsem s ním nikdy neměl žádný problém, vždy mi pomohl když jsem potřeboval. Já sám sem dřív na různých hrách používal nějaké skripty nebo něco co mě zvýhodňuje, po tom co jsem dostal permu už by mě ani nenapadlo nic takového používat. Podle mě to vážně není na permu po tom co to použil 2x. Přece jenom to použil takže bych mu ban zmírnil na 1-2 měsíce.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#28
No raději připomenu, že hráči, kteří teď dostali ban za autofish mají šanci na unban (Po nějakém čase)
Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo
Víceméně řešilo, jen jsme neměli dobrou detekci. Příklad je Panda66 (Fanda66), který pokud si pamatuji právě dostal ban za autofish a unban tuším také stále nemá.
Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči.
Jak jsem již mnohokrát zmiňoval, nebudeme rozlišovat dobu používání a výslednou závažnost ...
Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Ember měl trest skoro 6 měsíců. V té době jsme neměli žádné hmatatelné důkazy až na jeho slova a poslání regeditu. (Narozdíl od tohoto případu)
TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně
A co když měl 158 lvl a ty 2 si dodělal autofishem ? S tím stejným nám i on může argumentovat. To, že to rozšířil mezi ostatní nevíme, tedy alespoň já toto slyším poprvé.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
Stále připomínám, nemůžeme a nebudeme posuzovat jak moc kdo autofish a cokoli jiného použil. Použil to 1x a hotovo. Možnost na unban mají všichni a to co vy zde zmiňujete jako dobré chování a 1. trest je právě velké + u unbanu. (Když někdo použil fly, killauru apd. tak jsme taky neřešili, že chudák to chtěl jen vyzkoušet, nebo že to zkusil jen 1x a tudíž by neměl mít ban) Kdybychom teď změnili trest, mužeme to udělat u všech co ho dostali. Já se snažím vidět věci z vašeho pohledu, zkuste to i vy z naší. Děkuji a omlouvám se za přeskáčku citací :D (Připomínám, že se jedná čistě o můj osobní názor, nikoliv o rozhodnutí o žádosti)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#30
Plejmen píše:
29 pro 2019 22:21
TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně
A co když měl 158 lvl a ty 2 si dodělal autofishem ? S tím stejným nám i on může argumentovat. To, že to rozšířil mezi ostatní nevíme, tedy alespoň já toto slyším poprvé.
Už před asi půl rokem tu Linny posílal screen z discordu kde Darkness posílal screen jak používá Autofish.
Jinak v ostatním se asi nemá cenu hádat každý máme jiný názor.
cron