Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#31
YouAreDEAD píše: Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
Jsem rád že jsem nula a nic neznamenám.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#32
Plejmen píše:
29 pro 2019 15:51
Proti, nevidím jediný důvod (i po přečtení žádosti) o jakékoli zmírnění. My bychom měli zmírňovat trest jen protože si nikdy předtím nic neměl a že si to chtěl jen zkusit?
To asi ne, něco si udělal a udělal si to vědomě. Je to tvoje chyba a teď si nes následky. Za mě jednoznačné proti.
(Ještě dodatek, jak píšeš "Myslím, že v tomto kontexte to nie je až taký veľký priestupok a príde mi neprimerané stratiť tak veľa za takúto menšiu chybu", za mě prostě LOL, hlavně že v chatu to xxxxxxxxxxxxxxkrát píše upozornění a už se to několikrát řešilo. Měl sis to rozmyslet, než si to použil, je tvoje věc jak si to použil ať už málo či hodně, stále je to použití)
PROTI ZCELA VĚDOMĚ JSI POUŽIL TENTO SCRIPT PRO TO ABYS ZÍSKAL VÝHODU NAD OSTATNÍMI HRÁČI - tobě bych ani unban nepovolil a mělo by se na také u všech hříšníků co dostali banána mazat všecny skily, všechny money,prostě by měli začínat od nuly, ať trpí když už se dostanou z5

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#33
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 22:04
Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
nesouhlasím nikdy jsem autofish nepoužil a všechny co nějaké takové podpůrné programy používá odsuzuju!!!! Tedy né každý !!!! A Nelžu klidně snesu nonstop kontrolu já chytám sám a vždy budu!!!

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#34
Jakoby nechtěl jsem se tu moc vyjadřovat, taky z důvodu, že teď nemám na server příliš času. Ale některé perličky mě (možná) donutily :)
YouAreDEAD píše: Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
EmberIsolte, žádost o unban:
YouAreDEAD píše:
14 čer 2019 20:21
PRO
Určitě si už uvědomil chybu a zjistil že podvádět se nemá.
Určitě si ten unban zaslouží je to hodnej kluk.

No jak začít. Já bych se na to rád podíval i lidsky, ale:
1) Když jednou vzlétneš - dostaneš ban za hacky
2) Bylo by fér se na to podívat lidsky u všech dalších případů. A to sežere strašně moc času a hlavně to mnohdy ani nejde. Jak máme vědět, jak dlouho jsi to ty či ostatní (ne)používali. Někdy to zjistit ani nejde.
3) Proto, i když to 100% spravedlivé není - máš stejný trest jako ti, co třeba autofishovali více/méně - máš trest za to, že jsi AutoFishoval. Ty tresty jsou nastavené tak vysoko proto, aby zde plnili jakousi "odstrašující/preventivní" funkci.

Já sám za sebe můžu říct, že stejně jako toto spousta věcí není spravedlivá. "Spravedlnost neexistuje" - říkává jeden moudrý muž.
Věřím ale, že právě to, že jsi nejsi problémový hráč a vystupuješ slušně pro tebe bude velké + při žádosti o unban.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#35
BlackoutMan píše:
29 pro 2019 23:02
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 22:04
nesouhlasím nikdy jsem autofish nepoužil a všechny co nějaké takové podpůrné programy používá odsuzuju!!!! Tedy né každý !!!! A Nelžu klidně snesu nonstop kontrolu já chytám sám a vždy budu!!!
Promiň ale osobně si myslím že i ty si ho někdy použil nebo alespoň ho nějak zkoušel vyhledat a vyzkoušet jak to funguje. Taky si myslím že kvůli 10 minutám není potřeba Jakuba odsuzovat udělal si jen pár levelů a ani z toho nic neměl je to podobné jako cheaty v minecraftu taky je každý někdy vyzkoušel někdo u toho zůstal a někdo zase ne.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#36
YouAreDEAD píše:
BlackoutMan píše:
29 pro 2019 23:02
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 22:04
nesouhlasím nikdy jsem autofish nepoužil a všechny co nějaké takové podpůrné programy používá odsuzuju!!!! Tedy né každý !!!! A Nelžu klidně snesu nonstop kontrolu já chytám sám a vždy budu!!!
Promiň ale osobně si myslím že i ty si ho někdy použil nebo alespoň ho nějak zkoušel vyhledat a vyzkoušet jak to funguje. Taky si myslím že kvůli 10 minutám není potřeba Jakuba odsuzovat udělal si jen pár levelů a ani z toho nic neměl je to podobné jako cheaty v minecraftu taky je každý někdy vyzkoušel někdo u toho zůstal a někdo zase ne.
Taky jsem si udělal pár levlu přes glowstone..

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#37
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 23:12
BlackoutMan píše:
29 pro 2019 23:02
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 22:04
nesouhlasím nikdy jsem autofish nepoužil a všechny co nějaké takové podpůrné programy používá odsuzuju!!!! Tedy né každý !!!! A Nelžu klidně snesu nonstop kontrolu já chytám sám a vždy budu!!!
Promiň ale osobně si myslím že i ty si ho někdy použil nebo alespoň ho nějak zkoušel vyhledat a vyzkoušet jak to funguje. Taky si myslím že kvůli 10 minutám není potřeba Jakuba odsuzovat udělal si jen pár levelů a ani z toho nic neměl je to podobné jako cheaty v minecraftu taky je každý někdy vyzkoušel někdo u toho zůstal a někdo zase ne.
když píšu že nikdy tak nikdy proto se nerozpakuju ostatní naprosto odsuzovat tudíš si to můžu dovolit :)

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#38
Klimki_ píše:
29 pro 2019 23:06
Jakoby nechtěl jsem se tu moc vyjadřovat, taky z důvodu, že teď nemám na server příliš času. Ale některé perličky mě (možná) donutily :)


EmberIsolte, žádost o unban:
YouAreDEAD píše:
14 čer 2019 20:21
PRO
Určitě si už uvědomil chybu a zjistil že podvádět se nemá.
Určitě si ten unban zaslouží je to hodnej kluk.
K tomuto asi jen to: V tu dobu sem byl jen bezcenný pleb ani jsem pořádně nevěděl kdo to je ale byl sem ve frakci která ho na serveru chtěla takže sem dal automaticky pro a dál to neřešil, kdybych v tu dobu věděl něco bližšího určitě bych svůj názor přehodnotil.
No jak začít. Já bych se na to rád podíval i lidsky, ale:
1) Když jednou vzlétneš - dostaneš ban za hacky
2) Bylo by fér se na to podívat lidsky u všech dalších případů. A to sežere strašně moc času a hlavně to mnohdy ani nejde. Jak máme vědět, jak dlouho jsi to ty či ostatní (ne)používali. Někdy to zjistit ani nejde.
3) Proto, i když to 100% spravedlivé není - máš stejný trest jako ti, co třeba autofishovali více/méně - máš trest za to, že jsi AutoFishoval. Ty tresty jsou nastavené tak vysoko proto, aby zde plnili jakousi "odstrašující/preventivní" funkci.

Já sám za sebe můžu říct, že stejně jako toto spousta věcí není spravedlivá. "Spravedlnost neexistuje" - říkává jeden moudrý muž.
Věřím ale, že právě to, že jsi nejsi problémový hráč a vystupuješ slušně pro tebe bude velké + při žádosti o unban.
[/quote]
Chápu jak to řešíte ale dalo by se to posoudit už jen podle toho jaký má Jakub level v rybaření a že mu to vůbec kničemu nebylo oproti třeba tomu TheDarkness který během stejných 10minut mohl chytit třeba dia bednu nebo ještě něco lepšího.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#39
Klimki_ píše:
29 pro 2019 23:06
Jakoby nechtěl jsem se tu moc vyjadřovat, taky z důvodu, že teď nemám na server příliš času. Ale některé perličky mě (možná) donutily :)
YouAreDEAD píše: Víceméně každý hráč který na epesu něco znamená někdy autofish použil a kdo tvrdí že ne lže. Myslím si že Jakub by určitě měl dostat nějaký trest ale nesouhlasím s tím aby byl fatální. Musíte si uvědomit že ho srovnáváte s lidmi kteří autofish používali x měsíců a ještě ho rozšiřovali mezi ostatní hráči. Dále je tu také fakt že je tu x dalších lidí kteří autofish využívali již v minulosti a o dost víc jenže v té době se to bohužel tolik neřešilo. Podle Jakubova levelu rybaření také soudím že ho používal tak 10 minut a to by se opravdu dalo klasifikovat jako zkouška a také bych rád připsal že díky jeho nízkému levelu rybaření mu ani nemohlo padnout nic dobrého a tudíž tím nemohl jakkoli poškodit ekonomiku serveru jako například TheDarkness který má level cca 160 a co vím tak právě on tento script rozšířil mezi všechny ostatní kteří jsou společně sním na banlistu. Také si myslím že tomuto problému se dalo daleko lépe předejít kdyby se jste prvnímu hráči který začal o scriptech veřejně mluvit (EmberIsolte) darovali daleko horší trest a nedostal po pár měsících opět na server.
Děkuji za přečtení, snad vám alespoň toto trochu otevřelo oči a změnilo pohled na tento trest.
EmberIsolte, žádost o unban:
YouAreDEAD píše:
14 čer 2019 20:21
PRO
Určitě si už uvědomil chybu a zjistil že podvádět se nemá.
Určitě si ten unban zaslouží je to hodnej kluk.

No jak začít. Já bych se na to rád podíval i lidsky, ale:
1) Když jednou vzlétneš - dostaneš ban za hacky
2) Bylo by fér se na to podívat lidsky u všech dalších případů. A to sežere strašně moc času a hlavně to mnohdy ani nejde. Jak máme vědět, jak dlouho jsi to ty či ostatní (ne)používali. Někdy to zjistit ani nejde.
3) Proto, i když to 100% spravedlivé není - máš stejný trest jako ti, co třeba autofishovali více/méně - máš trest za to, že jsi AutoFishoval. Ty tresty jsou nastavené tak vysoko proto, aby zde plnili jakousi "odstrašující/preventivní" funkci.

Já sám za sebe můžu říct, že stejně jako toto spousta věcí není spravedlivá. "Spravedlnost neexistuje" - říkává jeden moudrý muž.
Věřím ale, že právě to, že jsi nejsi problémový hráč a vystupuješ slušně pro tebe bude velké + při žádosti o unban.
Spravodlivosť všade neexistuje, my sa ale môžme snažiť ju šíriť ďalej a ďalej. Nikdy však neexistuje ideálne spravodlivá možnosť pre každého. V niektorých prípadoch to síce je nedohľadateľné, ale myslím, že v tomto to práve dohľadateľné je. Naozaj stačí len chcieť.

Re: Žiadosť o zmiernenie trestu - Jakub13500

#40
BlackoutMan píše:
29 pro 2019 23:15
YouAreDEAD píše:
29 pro 2019 23:12
BlackoutMan píše:
29 pro 2019 23:02


nesouhlasím nikdy jsem autofish nepoužil a všechny co nějaké takové podpůrné programy používá odsuzuju!!!! Tedy né každý !!!! A Nelžu klidně snesu nonstop kontrolu já chytám sám a vždy budu!!!
Promiň ale osobně si myslím že i ty si ho někdy použil nebo alespoň ho nějak zkoušel vyhledat a vyzkoušet jak to funguje. Taky si myslím že kvůli 10 minutám není potřeba Jakuba odsuzovat udělal si jen pár levelů a ani z toho nic neměl je to podobné jako cheaty v minecraftu taky je každý někdy vyzkoušel někdo u toho zůstal a někdo zase ne.
když píšu že nikdy tak nikdy proto se nerozpakuju ostatní naprosto odsuzovat tudíš si to můžu dovolit :)
Dobře no tak tebe třeba rybaření baví tak si to srovnej třeba s nějakým scriptem na něco co tě nebaví třeba farmení seker určitě by si rád vyzkoušel něco co by ti dalo zdarma levely na sekeru a ty by si nemusel hnout ani prstem nebo přinejmenším by tě to alespoň lákalo využít stejně tak jako Jakuba lákalo vyzkoušet si rybaření.
cron