Re: Můj ban

#11
Já bych řekl, že Eskaron je Banan, neumí sprintovat a pak říká, že někdo kdo sprintovat umí má hacky.

Re: Můj ban

#12
Já bych řekl, že Eskaron je Banan, co neumí sprintovat a pak říká že někdo kdo sprintovat umí má hacky...

Re: Můj ban

#16
DesTrixPlayer píše:
05 lis 2017 19:48
\n
1T0S_ píše:
05 lis 2017 19:46
\nMyslím, že ty důkazy su jasně v plusu pro Wingse\n
\n\nNe, opravdu nejsou :D\n
\n\nAle jo jsou, na tom videu je jasně vidět že wings běží uplně normálně

Re: Můj ban

#17
Když hodnotím samotné video bez těch Wingsových testů který mě zajímají asi jako pneumatika v příkopu vedle silnice,
\nKdyby neměl tu gensoku, která má 6% šanci na slow, tak by to bylo nejspíš nepochybný. Na videu není vidět, co měl eskaron za speed, je tam napsaný jen speed na 59 sekund a to je vše. Pokud vím, tak stačí, aby měl v ruce sekeru a ty dostáváš debuffy i když to hitování je jednosměrné.
\nNejsem hráč, nechci to nijak hodnotit, neberte můj názor moc v potaz, ale už jen to, že měl v ruce tu slow sekeru vyvolává pochybnost a znehodnocení samotného videa.
\nStojím za Wingsem.
\n
\nTo co od těch dvou vidím je... To samé co minule, to samé co předminule, zase se snaží někoho vymazat ze serveru, aby to bylo jen pro ně. Ten Banhunting nevidím poprvý a tady na těch jejich přiblblých reakcí je vidět, že jim jde fakt jen o to, aby ten ban měl. Takhle se, dámy a pánové, zbavuje konkurence na serveru.

Re: Můj ban

#18
Well, co na to říci.
\nNeznám hodnotu Eskaronova speedu, ale není možné si nevšimnout toho, že celou dobu nesprintoval.
\nDále je zde jasně vidět banhunting, jde poznat i z videa :D
\n
\nWingsovy testy mě nezajímají, protože se dají snadno zfalšovat.
\nWings je dle mě v právu

Re: Můj ban

#20
Souhlasim s kaem. Kdyz jsem to videl prvne a prvne se to resilo tak jsem byl taky za speed hack. Z toho co si tu napsal a po shlédnutí stejneho videa uz mam pohled jiny -> momentalne nerikam ze neco mas nebo nemáš, ale az budu doma a budu mít podezření ja nebo i kdokoliv jiny z AT ze to nakonec speed hack nebude tak se to urcite správně vyřeší. Nikdo z členů AT nema duvod te "křivě obvinit"
cron