Re: Můj ban

#21
Eskaron jen Banhunti wingse... nebo co ja vim co ma v hlave, tak tvrdil ze mam SH, pak ale rekl ze je to nejspise jeho chyba..

Re: Můj ban

#22
Řeknu tady to co jsem řekl už předtím, ale předem podotýkám že jsem tady v absolutní neutralitě - nyní zmíním pár věcí.
\n
\n1. Je jedno jestli je to khazad nebo wings, obě dvě strany porušují pravidla v podobném měřítku ( samozřejmě pro naplnění kapsy) já za to že se tohle snažím řešit neustále, slýchám to že jsem bonzák a další narážky které zde nechci zmiňovat které létají s obou stran protože se chlapečkům nelíbí že tu nemůžou hrát - nebudu je zmiňovat oni ví, chci tím jen podotknout že nechci nesmyslný banhunting který jde extrémně vidět u khazadu, nicméně byl i na druhé straně.
\n
\n2. Jakož to člověk co má skoro 4 letou praxi s odhalováním cheaterů řeknu jen to že nahrávka z epesu se strašně blbě posuzuje ( ostatně když někdo nejmenovaný prohlásí že každej kdo ho zabije má hacky ( i já údajně) tak je to fakt těžký, a když vidím jaký má server lagy a bugujou se tam věci takovým způsobem že eskaron běhá s nataženým Lukem tak je to fakt těžký., proto jsem X krát navrhl kontroly pro tyto a podobné případy :)
\n
\n3. Nebudu tu zase kritizovat AT ale řeknu jak to je, vaší prací nemá být to najít na videu cheaty, vaší prací má být to najít cheaty a odstranit všechny možné a ostatní možnosti jak k tomuhle mohlo dojít. (ostatně některé momenty ve kterých wings předváděl některé věci byly zajímavé ale nepřišli mi nereálné, až na to ultra rychlý běhání)
\n
\nV celé věci bych rád zůstal nestranně, řeknu jen to že se vaří voda na všechny a já i přes to že nejsem člen AT dohlídnu na to aby AT nepřehlíželo fakta
\n ( dozvíte se časem, ostatně všichni víte že dokud tady někdo neporušoval pravidla nijak extrémně tak jsem to neřešil, nicméně to co se dělo na serveru do teď, viz. Bio, Netra, likerko se dít nebude a já se pokusím hlídat i mnohem menší rybky v tomhle akváriu :) )
\n
\nNa rovinu řeknu že bych byl strašně rád kdyby jste mohli na serveru hrát, ale když většina z vás má postoj k pravidlům jaký má, tak se nedivím že AT s vámi jedna tak jak jedná.
\n
\nOmlouvám se za tento román, nevíte někdo co je s ištvanovou knížkou?

Re: Můj ban

#23
1T0S_ píše:
05 lis 2017 19:46
\nMyslím, že ty důkazy su jasně v plusu pro Wingse\n
\n\n
kaemon_ píše:
05 lis 2017 19:57
\nKdyž hodnotím samotné video bez těch Wingsových testů který mě zajímají asi jako pneumatika v příkopu vedle silnice,
\nKdyby neměl tu gensoku, která má 6% šanci na slow, tak by to bylo nejspíš nepochybný. Na videu není vidět, co měl eskaron za speed, je tam napsaný jen speed na 59 sekund a to je vše. Pokud vím, tak stačí, aby měl v ruce sekeru a ty dostáváš debuffy i když to hitování je jednosměrné.
\nNejsem hráč, nechci to nijak hodnotit, neberte můj názor moc v potaz, ale už jen to, že měl v ruce tu slow sekeru vyvolává pochybnost a znehodnocení samotného videa.
\nStojím za Wingsem.
\n
\nTo co od těch dvou vidím je... To samé co minule, to samé co předminule, zase se snaží někoho vymazat ze serveru, aby to bylo jen pro ně. Ten Banhunting nevidím poprvý a tady na těch jejich přiblblých reakcí je vidět, že jim jde fakt jen o to, aby ten ban měl. Takhle se, dámy a pánové, zbavuje konkurence na serveru.\n
\n\n
1T0S_ píše:
05 lis 2017 20:00
\nWell, co na to říci.
\nNeznám hodnotu Eskaronova speedu, ale není možné si nevšimnout toho, že celou dobu nesprintoval.
\nDále je zde jasně vidět banhunting, jde poznat i z videa :D
\n
\nWingsovy testy mě nezajímají, protože se dají snadno zfalšovat.
\nWings je dle mě v právu\n
\n\n
Plejmen píše:
05 lis 2017 20:59
\nSouhlasim s kaem. Kdyz jsem to videl prvne a prvne se to resilo tak jsem byl taky za speed hack. Z toho co si tu napsal a po shlédnutí stejneho videa uz mam pohled jiny -> momentalne nerikam ze neco mas nebo nemáš, ale az budu doma a budu mít podezření ja nebo i kdokoliv jiny z AT ze to nakonec speed hack nebude tak se to urcite správně vyřeší. Nikdo z členů AT nema duvod te "křivě obvinit"\n
\n\nTaky souhlasím, nemám rád ani jednu stranu, jste mi úplně ukradení a taky bych vás ani jednoho nejradši neviděl na serveru ale přece jenom wings v tomhle ohledu má absolutní pravdu, tohle by AT mělo přezkoumat..

Re: Můj ban

#25
Co se ještě týče mě můj postoj se také změnil s tím co jsem ti viděl na videích od wingse..
\nSam jsem se i několikrát díval zpětně na eskaronovo video a u obou případů nesprintoval (minimapa).

Re: Můj ban

#28
Abych podotknul, upravil bych to na keepbanhunting. Důvod "nahrabat si nejvíc" mi příjde nudný, navíc když víme kam směřuje Epes 2.0 a také když má hráč vše tak ta hra není o ničem. + dle toho co se psalo tak lidé s hack clientem si mohou požádat o unban a bude jim defakto okamžitě přijat, tedy záleží na okolnostech. A známe okolnosti phiwingsova rejstříku. Avšak na druhou stranu musím uznat že mi chybí taková zdravá konkurence :P. Avšak z proti měním jen na nerozhodně, protože čím víc si to video pouštím tím více se mi zdá že nesprintoval, avšak podobný pocit jsem měl i na druhé straně myšlení. Avšak za tím, že v chatu je od té doby klid si stojím.
\n(PS Kae, speed I se zobrazuje upírovi za každé situace, pokud nemá např boty co dávají Speed II ... IV atd)
\n---
\nSverrire, splnil to co psal, vysr*l se na nás a odjel na pláž a nebo ho zase zabásli :D :D
\nPS : Pokud se mluví o banhuntingu tak tu byly tři strany Khazad - sverrir - phiwings každá každou.

Re: Můj ban

#29
Vyjádření k banu, přišlo mi to zvláštní když už jsem to viděl protože mi víc příšlo že eskaron zpomaloval než wings zrychloval, ale v hackách se nevyznám, jsem rád když poznám člověka s KA :D Ale o to nejde. Nelíbí se mi jak sis načasoval výrobu tohoto příspěvku. Ban si dostal před necelým měsícem a žádost přijde až ted? Když je ohlášená E3? Možná shoda náhod, ale proč to nepřišlo dřív? To je moje otázka. Jsem pro unban protože podle lidí kteří se v tomto vyznají několika násobně více než já je to minimálně pochybné, ne-li čisté, ale to tvoje načasování žádosti o UB...

Re: Můj ban

#30
Destrixi neříkal ti někdy někdo ať o mě přestaneš rozhlašovat lži? Já nikdy nikoho nebanhuntil, vždycky jsem jen dohlížel na to aby hráči dostali trest za to za co mají tak přestaň s tou propagandou nebo to skončí zle, víš co ti říkal kae on.