Re: Můj ban

#41
Ty video co jsme točili pro ukázku jsou natočené i z druhé strany ( tedy toho za mnou) sice je neberete v potaz ,ale aj tak by se dali dát na YT.
\nCrafte tvoje argumenty ve stylu,že jsem hacky už jednou měl a šancí jsem měl dost,tak trošku postrádají logiku.Měl jsem jich předtím to je,ale to nic neznamená v tom,že teď už přes rok hraju čistě.A šancí jsem měl dost no.Na co ? To,že když dostanu ban za hacky které nemámto mám brát jako,že jsem promarnil šanci ? Nebo já fakt nevím...
\nCo se týče logu tak fakt nevím co se vám tam tak nezdá.Ještě to,že jsem tam pod to hodil ten screen....Ono už jen to když se na to samotné video podíváš tak je více než 100% jasný,že eskaron nesprintoval.
\nTohle je buď bouda,kterou se na mě eskaron snažil ušít,protože dle teho videa ty jeho věci co tam říká + tam nesprintuje atd atd se dá považovat jenom jako zfalšování toho videa a konec.
\nA nebo jednoduše si toho nevšim což se mi moc nezdá,ale može to být tak.
\nTakže když by někdo chtěl ty testovací videa z té 2. strany stačí napsat já je mu klidně dodám.

Re: Můj ban

#42
ChrisC07 píše:
06 lis 2017 09:00
\nsituaci jeste resime s tim, kdo ten unban udělil. Díky za nazory vsem.\n
\n\n
Byl jsem požádán, at napíšu svuj názor i zde, když ti to očividně na DC nestačí
\n\nAT situaci bude řešit, snad dojdeme na to správné řešení.
\nCraftmanek napsal svůj názor a né konečný verdikt.
\nVaše postřehy a názory si čteme, ale nemusíte si tu "nadávat" apd. nakonec stejně jedna strana nebude mít pravdu a doufám že to vezme v klidu.

Re: Můj ban

#43
ved dostal "reflekt" -> automaticky zrusi sprint... tak isto mi utekal z boja negjo/Air a aj ja som im tak utekal z boja... staci mat gatru v ruke, hitnut a uz ho nedozenies + jemo to da hunger -> cim väcsi hunger tak tym rychlejsie beha vampir
\n
\n
\na wings urcite hackclient nema... je na to moc sprosty aby ho mal :D

Re: Můj ban

#44
Dobrý deň,
\ntu chvilu si pametám ked som na DC volal s eskom, telefonkom, deskom atd že ťa už niektorý videli ísť rychlejšie než /v b a bolo to počas klanovych valek... Dalej po tvojom bane sa to všetko testovalo pomocou /speed 1,2,3 atd + /v b
\nkedže /v b = speed 2
\na ten tvoj hack asi = speed 3-5
\nDalej je aj dokaz to videjko ktore je natočene a tam bolo vidieť tu tvoju super čuper rychlosť 5 takže nepopieraj že nehackuješ.
\nLebo ako viem tak 25% serveru hraju s hackmi a 75% z toho su iba poctivý hrači ktorý nehackuju a hraju poctivo
phiwings99 píše:\nTy video co jsme točili pro ukázku jsou natočené i z druhé strany ( tedy toho za mnou) sice je neberete v potaz ,ale aj tak by se dali dát na YT.
\nCrafte tvoje argumenty ve stylu,že jsem hacky už jednou měl a šancí jsem měl dost,tak trošku postrádají logiku.Měl jsem jich předtím to je,ale to nic neznamená v tom,že teď už přes rok hraju čistě.A šancí jsem měl dost no.Na co ? To,že když dostanu ban za hacky které nemámto mám brát jako,že jsem promarnil šanci ? Nebo já fakt nevím...
\nCo se týče logu tak fakt nevím co se vám tam tak nezdá.Ještě to,že jsem tam pod to hodil ten screen....Ono už jen to když se na to samotné video podíváš tak je více než 100% jasný,že eskaron nesprintoval.
\nTohle je buď bouda,kterou se na mě eskaron snažil ušít,protože dle teho videa ty jeho věci co tam říká + tam nesprintuje atd atd se dá považovat jenom jako zfalšování toho videa a konec.
\nA nebo jednoduše si toho nevšim což se mi moc nezdá,ale može to být tak.
\nTakže když by někdo chtěl ty testovací videa z té 2. strany stačí napsat já je mu klidně dodám.\n
\nhaha

Re: Můj ban

#45
Vampire když něco píšeš,tak aspoň prosimtě by to mohlo být inteligentní.VB je speed 3 jen tak pro info.A pokud bys mě chtěl obviňovat z toho speedu,tak se podiv na to video prosimtě.Uvidíš tam,že eskaron celou dobu nesprintuje.A i Telefon,který s vama byl na disu jak sis mohl určitě přečíst napsal,že eskaron na tom videu jednoduše nesprintuje.A tvůj názor co si budem je velice jednostraný.Hnedka na disu ses mi začal smát,že mám ban a takový.Furt si na mě nonstop ve hře a i na dusi měl jen blbé narážky a nic víc.Takže prosimtě rači se nad sebou zamysli co děláš a pak něco piš...Díky

Re: Můj ban

#46
A ty jsi snad jiný? ;) Chováš se stejně v topicu jako u tvého unbanu ale tu rázem se to ve hře změní. Tak doufám že jak se chováš tady tak budeš i ve hře.

Re: Můj ban

#47
HunterVampire píše:\nDobrý deň,
\ntu chvilu si pametám ked som na DC volal s eskom, telefonkom, deskom atd že ťa už niektorý videli ísť rychlejšie než /v b a bolo to počas klanovych valek... Dalej po tvojom bane sa to všetko testovalo pomocou /speed 1,2,3 atd + /v b
\nkedže /v b = speed 2
\na ten tvoj hack asi = speed 3-5
\nDalej je aj dokaz to videjko ktore je natočene a tam bolo vidieť tu tvoju super čuper rychlosť 5 takže nepopieraj že nehackuješ.
\nLebo ako viem tak 25% serveru hraju s hackmi a 75% z toho su iba poctivý hrači ktorý nehackuju a hraju poctivo
phiwings99 píše:\nTy video co jsme točili pro ukázku jsou natočené i z druhé strany ( tedy toho za mnou) sice je neberete v potaz ,ale aj tak by se dali dát na YT.
\nCrafte tvoje argumenty ve stylu,že jsem hacky už jednou měl a šancí jsem měl dost,tak trošku postrádají logiku.Měl jsem jich předtím to je,ale to nic neznamená v tom,že teď už přes rok hraju čistě.A šancí jsem měl dost no.Na co ? To,že když dostanu ban za hacky které nemámto mám brát jako,že jsem promarnil šanci ? Nebo já fakt nevím...
\nCo se týče logu tak fakt nevím co se vám tam tak nezdá.Ještě to,že jsem tam pod to hodil ten screen....Ono už jen to když se na to samotné video podíváš tak je více než 100% jasný,že eskaron nesprintoval.
\nTohle je buď bouda,kterou se na mě eskaron snažil ušít,protože dle teho videa ty jeho věci co tam říká + tam nesprintuje atd atd se dá považovat jenom jako zfalšování toho videa a konec.
\nA nebo jednoduše si toho nevšim což se mi moc nezdá,ale može to být tak.
\nTakže když by někdo chtěl ty testovací videa z té 2. strany stačí napsat já je mu klidně dodám.\n
\nhaha\n
\n\nProsím nevyjadřuj se k věcem kterým nerozumíš. /v b je speed 3
\n]a ten tvoj hack asi = speed 3-5
\nTakže to vlastně nebyl hack jen speed 3 které /v b dává :)

Re: Můj ban

#48
Opět sem chvilku neodpovídal, takže bych se rád ke všemu vyjádřil...
\n
\nCo se týče BanHuntingu, tak o tom to opravdu není, kdybych byl BH, tak bych screenoval a natáčel každou wingsovu urážku, a vše, co kdy napsal a já to viděl (a že sem toho viděl hodně) takto jsem jen natočil jedno video, které mělo být původně pokus o YT... a zachytil na něm něco, co si myslím, že jsou hacky (I na destrixův příspěvek)
\nA dodatek.... Všichni, kdo si myslíte, že mam potřebu wingse BH, tak se pletete, E 2 je pro mě téměř u konce, spíše se budu soustředit na E 3, takže nemam důvod ho BH.
\n :roll:
\n\n
Craftmanek píše:Začnu videem. https://www.youtube.com/watch?v=WwZ4oos ... e=youtu.be
\nTvému argumentu, že si použil sprint a eskaron ne se dá věřit, ale pouze v useku 0.48 až 0.55. Ovšem, když jsem se zeptal, jak si dokazal zrychlit ihned poté, na to jsi mi neodpověděl.
Ano, jak běžel ke golemovi je velice divné... co se týče toho úseku s hřbitovem, tam je možné, že to byla má chyba, ovšem pokud se pořádně podíváte na úsek, kde wings běžel ke golemovi, tak uvidíte, jak okamžitě zrychlil...
\n\n
Craftmanek píše:Logy jsou dle mě, ale i dalších hráču (jmenovitě Krtka) ale i hráču, co byli na tvé straně upravené. Teda ty, co jsi poslal.
\nBtw cole, tohle myslím tím, že jsou ty logy upravené.... a wings ti je určitě neposlal dříve než AT... ostatně, kdyby to nevadilo, bych rád požádal o dotaz, kdy vám wings poslal logy (čas i den).
\n\n
phiwings99 píše:že teď už přes rok hraju čistě
\nTím čistě myslíš totální mrvení komunity, lhaní a podrážení všech, se kterýma se začneš bavit či tvé hacky ?
\nbtw... když je nemáš, vyjádři s k tomu úseku U GOLEMA ;)
\n
\nA wingsi.... ještě jedna poznámka, telefon, já i des jsme zaregistrovali u tebe na těch CW dost jiných divností, já je jen nedal na YT, to je vše... nedal jsem tam spousta jiných věcí, které by tam BH dal... tak zklidni hormony.

Re: Můj ban

#49
Ok colovi sem ty logy posilal uplne nejdriv protoze je chtel videt tak sem mu je hned poslal.Takze mozete rict aj jemu at je vam posle mel je o dost driv nez at a nebo vam je mozu poslat z teho jak sem mu to posilal to je jedno..A s tim golemem to je vice nez jednoduche.Mel sem slow II a pote co mi vyprsel jsem to jednoduse dosprintoval tot vse.Neni tam co resit proste tys tam byl celou dobu bez sprintu a ja se slow II a to jsou skoro totozne rychlosti.Ostatne si to muzes overit z videa z testovani.A po vyprseni slow II uz nasledovalo to co bylo...
\nDoufam ze to s tim golemem ti to stacilo.Kdyz bys chtel mozem si to aj jit klidne testnout me to nedela mensi problem.

Re: Můj ban

#50
Sory, ale to u toho golema není normální, díval jsem se teď na to znovu a znovu a i na minimapě je vidět ( musíte to sledovat asi tak podesáté) zrychlení, oproti tvé normální rychlosti a také jakési podivné trhání.... můžeš mi to vysvětlit ?
cron