Re: Můj ban

#51
Vyjadrim sa k videu od eskarona. (https://www.youtube.com/watch?v=WwZ4oos-dDs)
\n0:17 normalne hitovanie.
\n0:30 normalne hitovanie.
\n0:50 je uplne jasne videt ze eskaron spomalil a phiwings mal tu istu rychlost.
\n1:10 eskaron spomalil.
\nMyslim ze tady islo cisto o to zbavit sa phiwingsa, banhuting..

Re: Můj ban

#52
Col píše:
07 lis 2017 16:34
\n
\n
\nProsím nevyjadřuj se k věcem kterým nerozumíš. /v b je speed 3
\n]a ten tvoj hack asi = speed 3-5
\nTakže to vlastně nebyl hack jen speed 3 které /v b dává :)\n
\nno tak sorry že som sa preklikol na dvojku, ako nevedel som že /v b je speed 3 aôe myslel som si že speed 2
\nAle aj tak UB nedostane.
\n A ako viem tak žebral o poslednu šancu na starem forku, takže tu šancu si pokazil.

Re: Můj ban

#53
HunterVampire píše:
07 lis 2017 21:07
\n
Col píše:
07 lis 2017 16:34
\n
\n
\nProsím nevyjadřuj se k věcem kterým nerozumíš. /v b je speed 3
\n]a ten tvoj hack asi = speed 3-5
\nTakže to vlastně nebyl hack jen speed 3 které /v b dává :)\n
\nno tak sorry že som sa preklikol na dvojku, ako nevedel som že /v b je speed 3 aôe myslel som si že speed 2
\nAle aj tak UB nedostane.
\n A ako viem tak žebral o poslednu šancu na starem forku, takže tu šancu si pokazil.\n
\nUž nic nepiš prosím, akorát se nevědomky ztrapňuješ.

Re: Můj ban

#55
Mě přijde jedna věc strašně vtipná jaktože když jsem natočil video s tím jak eskaron běhá s lukem tak eskaron nedostal ban, ale najednou AT banuje i když nemá jasné výsledky a vsadím se že kdybych se z kýmkoliv z AT bavil tak ten ban nedokáže obhájit :D

Re: Můj ban

#56
Protože eskaron se dostatečně obhájil, dokázal že se jedná o vizuální bug (*tomas appears*) a každý na Epesu je schopen tohoto bugu docílit. Třeba meč, držet meč v counteru a bouchat do země, opakovat do doby kdy se to nebugne. Thats all.

Re: Můj ban

#57
Eskarone u toho golema furt nevim co nechapes.Mel jsem od tebe slow II a jak mi vyprsel tak sem jednoduse odbehl a vzhledem k tomu jak tu ja a hodne ostatnich hracu rikam jelikoz si nesprintoval tak si byl jednoduse vzadu....Uz jen ta samotna minimapa ze zacatku rikala ze sem bezel jak ti pred nama pak si me dal slow se mzpomalil slow vyprsel a dobehl sem to...V tom neni zadna veda.
\nA lovce pokud si mysis ze tady timto chovanim jako neustale narazky na me atd atd neco vyresis tak se pletes.Podkopavas pod sebou mozna tak hlubokou diru a nic vic.Tak bych byl rad kdyz by ses ssem prestal takto blbe vyjadrovat diky.
\n
\njeste upire
\nA ako viem tak žebral o poslednu šancu na starem forku, takže tu šancu si pokazil.
\nZe ja jsem zebral o posledni sanci ? Ne.Normalne jsem podaval zadost o ub nic vic nic min jen normalni zadost o ub.A tohle jsem si zadnou svoji sanci dokonce ani tu posledni nepokazil tim ze jsem dostal ban za hacky ktere sem nemel.Ostatne kdyz by sis precetl komentare od vsech hracu kteri tam hezky vysvetlili to jak eskaron nesprintoval protoze dostal reflekt atd atd tak bys mozna nemel furt take blbe pripominky.No nebo mozna jo protoze u tebe nikdo nevi...

Re: Můj ban

#58
Když je to u někoho, kdo je kamarád s AT, jedná se o vizuální bug.
\nKdyž je to u někoho, kdo není zrovna kamarád s AT, JSI ZABANOVÁN TY ZASRANEJ HACKERE NEMÁŠ PRÁVO NA UNBAN ZAPOMEŇ NA HRANÍ ZDE PROMARNIL JSI SVOU POSLEDNÍ ŠANCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( Itz džast a džouk brou)
\n
\nBtw. HunterVampire, nebylo by špatné, kdyby sis tak trošku uvědomil, co píšeš. Tak trošku to nedává smysl a jde proti sobě.

Re: Můj ban

#59
Protože eskaron se dostatečně obhájil, dokázal že se jedná o vizuální bug (*tomas appears*) a každý na Epesu je schopen tohoto bugu docílit. Třeba meč, držet meč v counteru a bouchat do země, opakovat do doby kdy se to nebugne. Thats all.
\n
\nTohle je dost vtipná obhajoba jelikož jsi tohle pamatuju ještě z dob kdy jsem dělal cheathuntera a lidi s upraveným speedem takhle uplně hackovali :D

Re: Můj ban

#60
Eh, eh jen je zajímavé to, že je to už vyřešeno mrk. Takže jestli někdo má zálohu fóra, může to sem nějak hodit. Ale to ať si řeší eskaron sám.
\nJj tome, naprosto logické. džouk
cron