reska doge /Res tp doge

#1
ahoj :) než dostal spesny_cz ban stavěl jsem pro něj velkou resku a on dostal ban když jsem tu resku dokončil ... mohl bych poprosit aby se mi ta reska vrátila(bez jeho věcí)? když mi nedal peníze ani věci... :) /Res tp doge I ...nevím jak to napsat :D ...

Re: reska doge /Res tp doge

#2
Nerozumím tomu, pokud si mu ji předával, tak ti na to musel dát odměnu ne ?
Možná bys mohl trochu více popsat situaci, když něco chceš.
Navíc, kde mi máme hledat, jestli si za to něco dostal nebo ne, když ty si mu resku evidentně předal.

Re: reska doge /Res tp doge

#3
Tohle je úplně to jedno a to samé jako s těma věcma co jsem mu jenom půjčil, taky je nedostanu nazpět. Dostal ban, a bum, je to prostě v pr… Celá moje snaha co jsem do těch věcí dal, tak je prostě pryč, a pochybuju, že bude aspoň té ochoty, a požádá o unban..

Re: reska doge /Res tp doge

#5
Ice_Vortex píše:
15 úno 2020 20:35
Tohle je úplně to jedno a to samé jako s těma věcma co jsem mu jenom půjčil, taky je nedostanu nazpět. Dostal ban, a bum, je to prostě v pr… Celá moje snaha co jsem do těch věcí dal, tak je prostě pryč, a pochybuju, že bude aspoň té ochoty, a požádá o unban..
pokud se bavíš o spesny_cz tak tu "žádost" podal :D

Re: reska doge /Res tp doge

#6
Plejmen píše:
15 úno 2020 21:04
Ice_Vortex píše:
15 úno 2020 20:35
Tohle je úplně to jedno a to samé jako s těma věcma co jsem mu jenom půjčil, taky je nedostanu nazpět. Dostal ban, a bum, je to prostě v pr… Celá moje snaha co jsem do těch věcí dal, tak je prostě pryč, a pochybuju, že bude aspoň té ochoty, a požádá o unban..
pokud se bavíš o spesny_cz tak tu "žádost" podal :D
Joo, všiml jsem si toho až když jsem to napsal :D

Re: reska doge /Res tp doge

#9
Vypadá to jako dostávání věcí z BANU, počkej si na jeho unban a vyřeš si to s ním, nemusíš to řešit přes adminy když to nemáš jak dokázat. Je to stejné jako kdybych došel za někým zabanovaným a řekl mu hej dám ti 500 za pohromu když na dc napíšeš že je moje OK? potom to pošlu na forum to že je moje a AT mi ji asi určitě dá. :D Kdo si počká ten se dočká!
cron