Re: gaga123- ban za hacky

#11
Plejmen ja viem ako to myslel... A ako som si všimol že ked vždy niečo uverejním tak mate na to blbe komenty ked ani nechapate ako to myslím. Prosím o vymazanie tohto ,,zbytočneho a uražajuceho prispevku na mňa"

Re: gaga123- ban za hacky

#12
Odpověděl jsem ti normálně na to na co si se ptal, obávám se že to že napíšeš několik blbostí na forko dřív než nad tím vubec začneš přemýšlet a pak to bereš jako urážku když ti na to někdo odepíše není uplně muj problém. Proto jsem to napsal 3x sem když ti to nestačí na dalších tvých asi 3 topikách kde ti to už kae psal !
\nA btw podle toho co si napsal k tomu co ti napsal telda tak si to asi moc nepochopil jinak opravdu nechápu proč si začal řešit že ty maš huzuni
Naposledy upravil(a) Plejmen dne 08 lis 2017 19:29, celkem upraveno 1 x.

Re: gaga123- ban za hacky

#13
HunterVampire píše:
08 lis 2017 19:25
\nPlejmen ja viem ako to myslel... A ako som si všimol že ked vždy niečo uverejním tak mate na to blbe komenty ked ani nechapate ako to myslím. Prosím o vymazanie tohto ,,zbytočneho a uražajuceho prispevku na mňa"\n
\n\nNení to zbytečný a urážející příspěvek. Já se ti snažím vysvětlit, ať to nebereš na lehkou nohu a nepíšeš takový věci co píšeš.
\nPřemýšlej nad tím, rozepiš se nějak než něco napíšeš a přečti si to po sobě, aby to bylo co nejzřetelnější. Akorát škodíš sám sobě, když tě mají za blbce. Snažím se ti pomoct, ale ty očividně nechceš.

Re: gaga123- ban za hacky

#14
kaemon_ píše:
08 lis 2017 19:29
\n
HunterVampire píše:
08 lis 2017 19:25
\nPlejmen ja viem ako to myslel... A ako som si všimol že ked vždy niečo uverejním tak mate na to blbe komenty ked ani nechapate ako to myslím. Prosím o vymazanie tohto ,,zbytočneho a uražajuceho prispevku na mňa"\n
\n\nNení to zbytečný a urážející příspěvek. Já se ti snažím vysvětlit, ať to nebereš na lehkou nohu a nepíšeš takový věci co píšeš.
\nPřemýšlej nad tím, rozepiš se nějak než něco napíšeš a přečti si to po sobě, aby to bylo co nejzřetelnější. Akorát škodíš sám sobě, když tě mají za blbce. Snažím se ti pomoct, ale ty očividně nechceš.\n
\nMyslel to co jsem napsal já jako uražející

Re: gaga123- ban za hacky

#15
ale ja nad tým premýšlam a to niesu blbosti... Každý môže napísať blby alebo dobry príspevok za ktory nikoho nemusíte odsudzovať či to napísal dobre alebo zle
\nKae ja pomoc nepotrebujem

Re: gaga123- ban za hacky

#16
HunterVampire píše:
08 lis 2017 19:31
\nale ja nad tým premýšlam a to niesu blbosti... Každý môže napísať blby alebo dobry príspevok za ktory nikoho nemusíte odsudzovať či to napísal dobre alebo zle
\nKae ja pomoc nepotrebujem\n
\n\nJá jsem celkem tolerantní člověk, já tě neodsuzuji. Totéž ale neplatí pro ostatní.
\nKdyž pomoc nechceš, tak asi ve hře dopadneš zle.. Abych byl upřímný.

Re: gaga123- ban za hacky

#19
HunterVampire píše:\nPlejmen ja viem ako to myslel... A ako som si všimol že ked vždy niečo uverejním tak mate na to blbe komenty ked ani nechapate ako to myslím. Prosím o vymazanie tohto ,,zbytočneho a uražajuceho prispevku na mňa"\n
\nPlejmen ja viem ako to myslel... A ako som si všimol že ked vždy niečo uverejním tak mate na to blbe komenty ked ani nechapate ako to myslím.\n
Plejmene ja to nemyslím tak že ty mňa uražaš ale nechapete slovenskemu jazyku, ja tak isto niekedy nechapem čo píšete po česky
\ntak wut, ja už nechápu, promin
cron