Re: gaga123- ban za hacky

#21
gaga123 hacky mel a to mozu potvrdit i ja.nekolikrat se mi stalo ze sem sel na stina byl tam gaga a on s dia sharp 5 sekerou mi daval kazdym hitem 6 srdci dolu + jeste ka sem u nej nekdy videl

Re: gaga123- ban za hacky

#22
phiwings99 píše:
08 lis 2017 19:48
\ngaga123 hacky mel a to mozu potvrdit i ja.nekolikrat se mi stalo ze sem sel na stina byl tam gaga a on s dia sharp 5 sekerou mi daval kazdym hitem 6 srdci dolu + jeste ka sem u nej nekdy videl\n
\n\nSouhlasím. Nevím o existenci žádného hacku na větší damage, ale stávalo se mi to také a to pouze u gagy.

Re: gaga123- ban za hacky

#23
Gaga měl prokazatelně hack client. Prolézali jsme mu config, logy, složky. Našli jsme upravené, smazané i normálně používané soubory. Ve hře jsme také pozorovali hack client. Bez debat. Téma uzavřeno.
\n
\n//lock

Re: gaga123- ban za hacky

#24
Led píše:\n
phiwings99 píše:
08 lis 2017 19:48
\ngaga123 hacky mel a to mozu potvrdit i ja.nekolikrat se mi stalo ze sem sel na stina byl tam gaga a on s dia sharp 5 sekerou mi daval kazdym hitem 6 srdci dolu + jeste ka sem u nej nekdy videl\n
\n\nSouhlasím. Nevím o existenci žádného hacku na větší damage, ale stávalo se mi to také a to pouze u gagy.\n
\nV pacích se nachází Criticals - Nonstop kritické zásahy, asi to vysvětlovat nemusím. U většiny to funguje tak, že hráč nenápadně nadskakuje a dává větší poškození, ovšem to není 100%. Jsou i také hacky, u kterých mají criticals rozšířené možnosti a mají o dost větší šanci na zvýšené poškození.
\nJen tak pro vysvětlenou.
\n
\n\n
TangyMonk13 píše:\nGaga měl prokazatelně hack client. Prolézali jsme mu config, logy, složky. Našli jsme upravené, smazané i normálně používané soubory. Ve hře jsme také pozorovali hack client. Bez debat. Téma uzavřeno.
\n
\n//lock\n