Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#21
TheDarkLord173 píše:
31 kvě 2020 10:33
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:30
Klimki_ píše:
31 kvě 2020 10:28

Nemám věšteckou kouli?
Přesto že jsi věděl, že Darklord obchází ban, jsi ho kryl a pomáhal mu napsat žádost o UB na zabanovanej učet. Je k tomu snad potřeba věštecká koule?
Nevím jestli se k tomuhle mám vůbec vyjadřovat, ale řeší se tu 4 roky starý trest z E2, který byl snad uzavřen před rokem tím že mi žádost o UB prošla...
Ale pořád jsi mi nevrátil asi 20k. :P

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#22
TheDarkLord173 píše:
31 kvě 2020 10:31
1. Klim se dozvěděl o tom že ocházím ban z E2 ve chvíli, kdy jsem si podal žádost o Ub
2. Lemo se mi zdál jako v pohodě, sice párkrát udělal Banan, ale na resku mi nic nepřitáhl,
3. Nechápu proč všichni ukazujete na to že klim hraje semnou za druhý účet, fakt by mě zajímalo jak jste přišli na to že mě brání? Z toho že nemám permu? (když se snažím serveru pomáhat jak jenom můžu?)
Telefon pomáhal x-krát více jak ty a stejně se dostal na blacklist.
Spíše by mě zajímalo, proč nikdo ze serveru nevěděl důvod tvého jailu na měsíc za ZNEUŽÍVÁNÍ ADMIN VĚCÍ, za které má momentálně lemo permu a to je ani nepoužil, jenom chtěl. Poté si den na to obcházel ban za svůj druhý účet KrtkuvDort a tam se ti dal jen jail a to bylo vše, žádný trest za obcházení, dokonce se ti trest zkrátil za to že si prý klimkimu pomáhal.
Nechci se tady s nikým hádat natož se členem AT, ale bohužel většina serveru má na tuto kauzu svůj názor a není úplně v darklordův prospěch.

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#23
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:25
Polokojo píše:
31 kvě 2020 10:22
B) Herní a komunikační systém
Na serveru je přísně zakázáno:
zesměšňovat a provokovat jiné hráče a členy Admin Teamu,

Řeší to tu vůbec někdo ?
Takže vytahujem pravidla?
Proč jsi tedy nenahlásil, že obcházel ban? :thinking:
V. Porušení pravidel
Pokud uživatel ví o skutečnosti, že jiný hráč porušuje pravidla, je povinen tuto věc neprodleně ohlásit Admin Teamu. V případě neohlášení se sám podílí na porušování pravidel a tím také i poškozování serveru.

Můj příspěvek byl reakce na hráče bionicsabre. Nevím, jestli ses v tom poznal taky, ale tvůj příspěvek o kontrole beden naprosto neřeším.

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#25
Fufen píše:
31 kvě 2020 10:42
TheDarkLord173 píše:
31 kvě 2020 10:31
1. Klim se dozvěděl o tom že ocházím ban z E2 ve chvíli, kdy jsem si podal žádost o Ub
2. Lemo se mi zdál jako v pohodě, sice párkrát udělal Banan, ale na resku mi nic nepřitáhl,
3. Nechápu proč všichni ukazujete na to že klim hraje semnou za druhý účet, fakt by mě zajímalo jak jste přišli na to že mě brání? Z toho že nemám permu? (když se snažím serveru pomáhat jak jenom můžu?)
Telefon pomáhal x-krát více jak ty a stejně se dostal na blacklist.
Spíše by mě zajímalo, proč nikdo ze serveru nevěděl důvod tvého jailu na měsíc za ZNEUŽÍVÁNÍ ADMIN VĚCÍ, za které má momentálně lemo permu a to je ani nepoužil, jenom chtěl. Poté si den na to obcházel ban za svůj druhý účet KrtkuvDort a tam se ti dal jen jail a to bylo vše, žádný trest za obcházení, dokonce se ti trest zkrátil za to že si prý klimkimu pomáhal.
Nechci se tady s nikým hádat natož se členem AT, ale bohužel většina serveru má na tuto kauzu svůj názor a není úplně v darklordův prospěch.
Měl jsem trest na 3 měsíce bez toho aby se to kdekoliv řešilo, použil jsem tu sekeru na zabití 1 skupinaku a 1 WB (které bylo free), to že jsem byl před rokem tak hloupý že jsem se nechal překecat a udělal jsem to z prdele a né kvůli nějakému vlastnímu obohacení. Ano, měl jsem dostat permaban v ten den kdy jsem to udělal, ale to se nestalo, takže jsem měl jail na 3 měsíce a myslím si že jsem se dostatečně poučil a od té doby se snažím co nejvíc serveru pomoct a nahlásit všechno co se mi zdá aspoň trochu nekalé.
Důvod zkrácení mého trestu o 2 dny?
Dlouhodobě jsem se ptal klima jestli nechce s něčím pomoct nebo něco otestovat, tak jsem se ho zeptal i tehdy a on řekl že můžu otestovat toho nového sprosťáka, tak jsem si řekl že aspoň pomůžu a zlepším si trochu reputaci. Potom co jsme dotestovali jsem se nesměle zeptal, protože jsme měli ve škole 2 dny volna (čtvrtek a pátek) jestli by mi klim nemohl skrátit o ty 3 dny trest, že už jsem se dostatečně poučil, klim mi trest zkrátil a vrátil jsem se na epes.
K obcházení jailu?
Obcházel jsem jail takovým způsobem že jsem měl level 3 a akorát jsem si psal s lidma v msg protože to v jailu nejde, nepoužíval jsem ten účet na farmení nebo získávání nových zbrojí, potom co jsem ho asi za 3 dny dostal do jailu protože někdo na serveru napsal že obcházím, jail mi byl udělen asi o týden kratší než na darklordovi, jsem se rozhodl že si alespoň osvěžím mechaniky a ten týden budu expit druhý účet, který si udělám jako Rebela a vlkodlaka (tak se nestalo protože jsem asi po 2hodinách dostal jail znovu).

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#26
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:33
TheDarkLord173 píše:
31 kvě 2020 10:31
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:21




Proč jsi tedy nenahlásil, že obcházel ban? :thinking:



Trvám si na tom. Nikdo neví, co kdy mohlo lemodilovi povést. To je snad normální, že se zkontrolujou bedny atd, když dostane ban někdo, kdo takhle zneužívá pravomoce ne?
1. Klim se dozvěděl o tom že ocházím ban z E2 ve chvíli, kdy jsem si podal žádost o Ub
2. Lemo se mi zdál jako v pohodě, sice párkrát udělal Banan, ale na resku mi nic nepřitáhl,
3. Nechápu proč všichni ukazujete na to že klim hraje semnou za druhý účet, fakt by mě zajímalo jak jste přišli na to že mě brání? Z toho že nemám permu? (když se snažím serveru pomáhat jak jenom můžu?)
(když se snažím serveru pomáhat jak jenom můžu?)
Nahráváš a šíříš mezi hráče bugy. Po večerech se vydáváš na discordy a všem vyprávíš, co jsi bugoval.
Darklord by nikomu o žádným bugu, který není nahlášený nikdy neřekl :D Chce ty ppčka pro sebe ne, aby to získal někdo jiný, a proč ne ukázat bug,který je opraven. A co, že vypráví hlavní je snad to, že to nahlásil a už nebuguje.

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#28
Ahoj,

Ač tvojí situaci chápeme, každý z vás by měl vědět, že rozhodnutí poškodit server, neoprávněně obohatit sebe, nebo svou frakci a ohrozit náš další vývoj bude mít vliv nejen na něj samotného, ale i na jeho přatele, spoluhráče, spolubojovníky z frakce.

Mrzí mě to, ale veškerý majetek lemodila zůstane zamražen :(

=======
CzechMinerCZ píše:
31 kvě 2020 10:48
Usoudil jsem, že už nejspíš stačilo. Přesto doufám, že mu byly prohledány bedny. Tím bych to ukončil.
Jsi hodný, ale myslím, že nikdo z nás to nedělá první den. Test server je pod mimořádným dohledem a má nastavené mimořádné logování všelicčeho.
Všechno na TESTU i na ostré verzi serveru bylo důkladně prohlédáno a odebráno.
cron