Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#1
Ahoj, dneska se mi stala taková nemilá věc, přišel jsem o 13 mých démoňáků, které jsou momentálně zabanovány na účtě Lamadile.
Takže jak to celé bylo? Dneska okolo 15:15 jsem se hádal s Eskaronem o tom, že vůbec nefarmí, a nedělá nic pro frakci, hádali jsme se asi 15 minut a potom zakročil Lemo a jelikož jsem s ním bydlel, tak řekl že dokud se neusmíříme tak mi sebral z bedny 13 demonaku. Já jsem to nějak ignoroval a s Eskaronem jsem se nadále hádal protože Lemo mi ty demonaky vždycky vrátil, ale tentokrát už mi je vrátit nemohl, protože dostal permaban za zneužívání pravomocí.
Takže jsem přišel s prosbou k členům AT, jestli by jsem nemohl dostat démoňáky nazpět, protože 90% z nich jsem já nafarmil nebo koupil.
btw s Eskaronem jsme se usmířili poté co Lemo dostal ban :/

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#4
Fufen píše:
30 kvě 2020 19:09
Myslím si, že není šance, ba yse ověřilo, zda jsou démońáky tvoje, či jsou nagivované od lema, bohužel, tady jsem proti vrácení.
Démoňáky jsou Darklorda, protože se žádné nagivované itemy od Lema nepřevedly na origo server.
Ale i tak to nevidím nadějně, že by se ti to mělo vracet, ale nechci dělat nějaké ukvapené závěry :roll:
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 30 kvě 2020 22:25, celkem upraveno 1 x.

Re: Démonické prachy, aneb jak ze dne na den přijít o všechno vaše bohatství.

#9
Bionicsabre píše:
30 kvě 2020 21:36
Klimki_ píše:
30 kvě 2020 19:38
CzechMinerCZ píše:
30 kvě 2020 19:12
Ještě bych ti zkontroloval bedny, jen tak.
Pusť se do toho
pocuvaj uz je to napadne ako si branis svojho zajacika... totalna zaujatost...
Jp, strašně ho bráním. Stejně jako bráním celou Fallacy, třeba tím, jak jsem Jakuba dokopal na ethana, abych nezabanoval prázdnej účet. Kdybych ho bránil, tak to asi neleží tady na forku žejo...
Jedinej potrefenej zajíček, jehož příspěvky jsou absolutně o hovně, seš tady maximálně ty. Už jsem tě na to několikrát upozorňoval, ale kde nic není, ani smrt nebere...
cron