Ban za Auto Clicker (ChristiaanWolf)

#1
Zdravím všechny hráče Epesu a AT

Chtěl bych se jen zeptat na jednu otázku... dne 14.1 jsem obdržel již 3. Warn za autoclick a dnes 15.1 jsem obdržel Perma ban za opakované používání AC, ale přesně podle informací od EmberIsolte, který mi řekl ať to odinstaluji a restartuji PC, tak se jsem i učinil.
Avšak dnes opět proběhla controla mého PC a našel se tam AC chtěl bych se zeptat jak je to možné a chtěl bych vás požádat o radu zda mám dát PC do továrního nastavení nebo nějaké jiné kroky.
Přiznávám se že AC jsem v PC měl a využíval ho na Cookie clicker, ale to je teď jedno.
Admin ´´klimki_´´ když mi udělal pravidelnou kontrolu opět co jsem přišel k nekromantickému čaroději v horském průsmyku. Tak mi prvně říká že mu to nic nenašlo a najednou mu to našlo nějaký ´´Generic´´ a ´´OP AC´´ chtěl bych se Vás zeptat co je již zmíněný Generic (OP AC jsem odvodil že je Auto clicker)
A ještě mám jednu otázku na vás za jak dlouho se může požádat o UnBan.

Děkuji za případné odpovědi, s podzravem a s přáním příjemného zbytku večera Christian Wolf.

Re: Ban za Auto Clicker (ChristiaanWolf)

#2
Jelikož PALADIN anticheat kontroluje pouze od spuštění počítače zapnuté a editované soubory, tak by si měl ty sám vědět, co jsou tyhle dva autoclicky zač [Generic AutoClicker je skript na klikání udělaný skrze AutoHotkey (program na spouštění a dělání skriptů) a OP autoclicker je program který si nejspíše využíval]. Před pár dny si tvrdil, že Autoclick na Epesu vůbec nepoužíváš a že to využíváš pouze na cookie clicker, čemuž mnoho lidí nevěří ale budiž, tudíž admin klimki_ se tě včera ptal, poté co si odevzdal kontrolu, jestli si náhodou dneska nehrál, načež si odpověděl že ne, ale autoclick si ten den měl zaplý (nejspíše si ho před spuštěním programu kontroly vypnul).

Z mého hlediska je ban udělen správně, ale navrhuji ti, aby si zkusil za 2 měsíce podat pěknou žádost (jestli na Epesu chceš ještě hrát), ve které odůvodníš tvé používání těchto "zakázaných" programů.

Re: Ban za Auto Clicker (ChristiaanWolf)

#3
Je mi jasné že mi nikdo nevěří, ale má otázka zněla jinak Dlorde, zda když nezabral restart PC jestli mám udělat tovární nastavení či nějaké obdobné řešení..., jelikož když mám zaplé Spotify před restartem tak i po restartu mám na hl. panelu zapnutou ikonku již zmíněného Spotify.
A vůbec nechápu tvojí připomínku "napiš si pěknou žádost" píši snad nějak nevhodně či je nějaký jiný důvod co se ti nelíbí na mém dotazu?
(Je samozřejmostí že až budu žádat o UnBan tak podám na fórum vážnou a slušnou žádost, nepatřím k
vzácným jedincům co jsem zde na fóru viděl a napsali otřesné žádosti)

Re: Ban za Auto Clicker (ChristiaanWolf)

#4
ChriatiaanWolf píše:
16 led 2021 17:42
Je mi jasné že mi nikdo nevěří, ale má otázka zněla jinak Dlorde, zda když nezabral restart PC jestli mám udělat tovární nastavení či nějaké obdobné řešení..., jelikož když mám zaplé Spotify před restartem tak i po restartu mám na hl. panelu zapnutou ikonku již zmíněného Spotify.
A vůbec nechápu tvojí připomínku "napiš si pěknou žádost" píši snad nějak nevhodně či je nějaký jiný důvod co se ti nelíbí na mém dotazu?
(Je samozřejmostí že až budu žádat o UnBan tak podám na fórum vážnou a slušnou žádost, nepatřím k
vzácným jedincům co jsem zde na fóru viděl a napsali otřesné žádosti)
Teoreticky se ti AutoHotkey zapíná při zapnutí počítače (zjistíš Správce úloh ----> Více informací ----> Po spuštění). A mou připomínku "napiš si pěknou žádost", není myšleno to, že by si zde psal něco špatně nebo tak, myslím tím délku a úpravu žádosti (zvýrazňování a rozdělování důležitých pasáží) a nejlépe dlouhou žádost.

Re: Ban za Auto Clicker (ChristiaanWolf)

#5
TheDarkLord173 píše:
16 led 2021 20:22
ChriatiaanWolf píše:
16 led 2021 17:42
Je mi jasné že mi nikdo nevěří, ale má otázka zněla jinak Dlorde, zda když nezabral restart PC jestli mám udělat tovární nastavení či nějaké obdobné řešení..., jelikož když mám zaplé Spotify před restartem tak i po restartu mám na hl. panelu zapnutou ikonku již zmíněného Spotify.
A vůbec nechápu tvojí připomínku "napiš si pěknou žádost" píši snad nějak nevhodně či je nějaký jiný důvod co se ti nelíbí na mém dotazu?
(Je samozřejmostí že až budu žádat o UnBan tak podám na fórum vážnou a slušnou žádost, nepatřím k
vzácným jedincům co jsem zde na fóru viděl a napsali otřesné žádosti)
Teoreticky se ti AutoHotkey zapíná při zapnutí počítače (zjistíš Správce úloh ----> Více informací ----> Po spuštění). A mou připomínku "napiš si pěknou žádost", není myšleno to, že by si zde psal něco špatně nebo tak, myslím tím délku a úpravu žádosti (zvýrazňování a rozdělování důležitých pasáží) a nejlépe dlouhou žádost.
Dobrá děkuji za info, zkusím to nějak vyřešit aby se to v budoucnu již neopakovalo, jelikož Epes je úžasný způsob jak na chvíli každý den utéct od každodenních problémů a velice mě mrzí že mám zde ban, ale chápu že není dobré si zvýhodňovat jakoukoliv hru.
cron