Thanos warn za "bugovanie"

#1
Zdravim , dna 6.3.2021 som dostal za účet Thanos warn za "bugovanie".

Dostal som warn za to že som sa portol na rezidenciu “flexshop” a hned za tym som si dal koňa prikazom /hs pri čom na tejto reske bola klietka z ironových barov , v ten moment som si všimol že sa nachadzam v klietke a z toho koňa som zosadol.Vyskočil som z klietky von a dal som si na da nej residencii /sethome.

čo sa udialo presnejšie :


Aby som objasnil čo sa presnejšie udialo pred dlhšou dobou.Hráč phiwings99 vlastní rezidenciu “flexshop” kde som videl že má dobrý vykup na kamene duší ktoré som mu predaval pravidelne.Jeden den som sa portol na flexshop , napisal som prikaz /hs ked som videl že miesto kde sa hráč portne bolo ohraničené klietkou (5x5 Iron bars) zosadol som z koňa a všimol som si dieru v strope tak som z klietky vyskočil. (na tomto shope bolo v tej dobre zapnuté jump3 /res set jump3 t)

Zaroven v tejto klietka bola cedulka “rekonštrukcia” ale tiež som si všimol že cedulky na chestkach boli stale funkčné tak som si povedal že shop dalej funguje a išiel som si predat kamene duši.


Objasnenie prečo je tento warn nepravom udelený

1.Neni v pravidlach napísané že hráč si nemôže nastavit /sethome na rezidencii iného hrača , popripadne v shope ineho hrača.

2.Není ničím podložené že som sa bugnul cez Iron bary,keďže sa dalo vyskočiť horom.Koňa som si spawnul aby som sa ku danemu chestshop dostal rýchlejšie , ale keďže som videl že sa nachadzam v klietke zosadol som z koňa .




Jediným dôkazom prečo som dostal warn bolo :

21:07 Thanos: /Res tp fleXshop
21:07 Thanos: /Hs
21:07 Thanos: /cmi sethome N
zaznam Že sa to da skočit https://www.youtube.com/watch?v=sCUzBCiTOAU
screenshot klietky https://imgur.com/a/jhYJPL9

Re: Thanos warn za "bugovanie"

#2
Thanos91 píše:
06 bře 2021 22:42
Zdravim , dna 6.3.2021 som dostal za účet Thanos warn za "bugovanie".

Dostal som warn za to že som sa portol na rezidenciu “flexshop” a hned za tym som si dal koňa prikazom /hs pri čom na tejto reske bola klietka z ironových barov , v ten moment som si všimol že sa nachadzam v klietke a z toho koňa som zosadol.Vyskočil som z klietky von a dal som si na da nej residencii /sethome.

čo sa udialo presnejšie :


Aby som objasnil čo sa presnejšie udialo pred dlhšou dobou.Hráč phiwings99 vlastní rezidenciu “flexshop” kde som videl že má dobrý vykup na kamene duší ktoré som mu predaval pravidelne.Jeden den som sa portol na flexshop , napisal som prikaz /hs ked som videl že miesto kde sa hráč portne bolo ohraničené klietkou (5x5 Iron bars) zosadol som z koňa a všimol som si dieru v strope tak som z klietky vyskočil. (na tomto shope bolo v tej dobre zapnuté jump3 /res set jump3 t)

Zaroven v tejto klietka bola cedulka “rekonštrukcia” ale tiež som si všimol že cedulky na chestkach boli stale funkčné tak som si povedal že shop dalej funguje a išiel som si predat kamene duši.


Objasnenie prečo je tento warn nepravom udelený

1.Neni v pravidlach napísané že hráč si nemôže nastavit /sethome na rezidencii iného hrača , popripadne v shope ineho hrača.

2.Není ničím podložené že som sa bugnul cez Iron bary,keďže sa dalo vyskočiť horom.Koňa som si spawnul aby som sa ku danemu chestshop dostal rýchlejšie , ale keďže som videl že sa nachadzam v klietke zosadol som z koňa .




Jediným dôkazom prečo som dostal warn bolo :

21:07 Thanos: /Res tp fleXshop
21:07 Thanos: /Hs
21:07 Thanos: /cmi sethome N
zaznam Že sa to da skočit https://www.youtube.com/watch?v=sCUzBCiTOAU
screenshot klietky https://imgur.com/a/jhYJPL9
No, nevím přesně jak začít, tak možná budu plácat páté přes déváté.

V AT skupině nám přistala stížnost, že jsi prodal do zavřeného shopu kameny duší. Počekoval jsem logy a zjistil jsem co jsem zjistil. Poskytl jsem data členům AT a od každého jsem si vyžádal názor. Poskytl jsem jim i svůj názor.
Na vině (tzn. bugoval jsi) se shodli naprosto všichni.

Poté jsme řešili otázku trestu, ve které jsem se ujal pouze pozice vynesení rozsudku na základě hlasování členů. Na základě návrhů na trest a argumentů členů jsem vynesl trest v podobě warnu. Nepřísluší mi zveřejňovat rozhodnutí ostatních členů, nicméně na tomto trestu se shodlo více než 50% členů, tudíž to nebylo, že by se 2 rozhodli, a tys dostal ban.

To bychom měli vyjasněnou otázku viny a uděleného trestu před udělením trestu.

Po udělení trestu jsi sepsal hezkou divadelní hru, a dokonce jsi nás 2 obsadil do hlavní role. Nejprve jsi se ptal, za co že máš warn, když jsi nic nebugoval, protože tam máš nastavený home. Když jsem ti sdělil, jak sis ho nastavil, tak jsi asi 2 minuty tahal čas (vařil z vody). Vypadalo to na rozuzlení zápletky. To, že si v shopu v železné kleci vyvolám koně, přeci neznamená, že jsem se díky tomu dostal z té klece, to není důkaz. Jenže by to nebylo drama, aby nám do hry nevstoupil nový hrdina a tvůj kamarád. A ejhle, máme tu novou zápletku. Z koně jsem sesedl a vyskočil vrchem, vždyť to přeci jde ty troubo! Když jste mě s tímto oba konfrontovali, odepsal jsem vám oběma to stejné:
21:07 Thanos: /Res tp fleXshop
21:07 Thanos: /Hs
21:07 Thanos: /cmi sethome N
V tom okamžiku ovšem tvůj přítel z hlavní scény opět mizí, a na další vzdorovaní ukrutnému adminovi se nezmohl. Vrhl se tedy na psaní

Legenda o Thanosovi - by Thanosův přítel
XXX: Thanos dostal ban za to, že přišel na Flexshop
XXX: Vyvoval koně
XXX: A odešel

Ty jsi se pak snažil věc řešit rozumně skrze hovor s někým z AT, kde jsem teda nebyl, ale oceňuji.

Jsem tu arogantní?
Jooo, asi jo
Proč?
2 hodiny tu řeším tvůj trest a ty mlžíš, čaruješ a překrucuješ
Myslím si, že mám pravdu?
Ano
Proč?
Vesmír jsou čísla
Rozumím jim?
Ne
Tak co to melu?
Do 5 počítat umím, dokonce i do 30
Dostal som warn za to že som sa portol na rezidenciu “flexshop” a hned za tym som si dal koňa prikazom /hs pri čom na tejto reske bola klietka z ironových barov , v ten moment som si všimol že sa nachadzam v klietke a z toho koňa som zosadol.Vyskočil som z klietky von a dal som si na da nej residencii /sethome.
Při portu na residenci běží cooldown 5 sekund, že:
Tak pojďme společně počítat:
[21:07:47] [Server thread/INFO]: Thanos issued server command: /Res tp fleXshop
...jedna...
...dvě...
...tři...
....čtyři....
...pět... (Thanos je na residenci)
...šest... [21:07:53] [Server thread/INFO]: Thanos issued server command: /Hs
šest X a hned za tym

a znovu
...jedna...
...dvě...
...tři...
....čtyři....
...pět... [21:07:58] [Server thread/INFO]: Thanos: /horse spawn stin (Thanos sedí na koni)

No už mě to moc nebaví, takže do vytvoření homu počítat nebudu
[21:08:20] [Server thread/INFO]: Thanos issued server command: /sethome N

22 sekund

22 sekund na okamžité sesednutí koně, vyskočení z klícky (což na videu vůbec netrvalo asi 30 sekund), doběhnutí k chestshopu, kterej není hned před rypákem a napsání příkazu.

: )


PS: Neberte to nějak zle, ale potřeboval jsem si ulehčit depku z toho, že místo práce řeším warn :)
PS 2: Thanos se rozhodl žádost stáhnout. Oceňuji, že se to snaží řešit jako chlap. Ban za 3x a dost dostala spousta hráčů, a někteří jsou napravení zase mezi námi :)

Re: Thanos warn za "bugovanie"

#3
Používáš i příkaz "/hs" při portování např. do blackshopu? Pokud ne, tak svůj post můžeš rovnou smazat, jelikož tvůj argument nedává absolutní smysl . :)
To že jsi viděl cedulky na bednách neznamená že se hned budeš snažit jak říkáš "vyskočit" z klece, která je tam z důvodu aby se nikdo nedostal do části kde jsou trade cedulky.

Dále:
"1.Neni v pravidlach napísané že hráč si nemôže nastavit /sethome na rezidencii iného hrača , popripadne v shope ineho hrača."
Není to o tom, že sis tam dal /sethome, ale že ses tam probugoval koněm, nebo jak říkáš "vyskočil z klece" což by trvalo celkem dlouhou dobu jak vidíme ve videu kde se dá z té klece vyskočit, a potom sis tam dal home. (v shopu kde se reálně portneš do klece jak sám říkáš s cedulkami "rekonstrukce" což značí že tento shop ne zavřený)

"2.Není ničím podložené že som sa bugnul cez Iron bary,keďže sa dalo vyskočiť horom.Koňa som si spawnul aby som sa ku danemu chestshop dostal rýchlejšie , ale keďže som videl že sa nachadzam v klietke zosadol som z koňa ."
Moje odpověď je první věta tohoto příspěvku :)

Dále nemá cenu cokoli řešit jelikož ty by jsi měl mít nějaký reálný důkaz že jsi se tam neprobugoval a né hledat východisko ve vneužívání lagu serveru.
Pokud se ukáže že používáš /hs při portování do ostatních shopů, což mi přijde jako nejhloupější "výhovorka" co sis mohl vymyslet, tak se ti i omluvím, že jsem ti nevěřil, ale mám velký problém věřit tomu co jsi napsal.
cron