Re: ?

#11
Pavlitko píše:
27 črc 2021 22:21
Teď k tématu, omlouvám se, ale příspěvek od Niana jsem přehlédl, ale to pořád nemění nic na tom, že jste se neměli urážet v public chatu a že mute je právem :?:
Ja som si myslel ze "urazka" ma niekoho urazit nie ze sa zabávame a zrazu dostanem mute.

Re: ?

#12
TheDarkness píše:
27 črc 2021 18:29
Uz jen toto by pro me stacilo, absolutne ignorujes nerespektujes autoritu, s reedem ste se snazili od momentu co ses logl vyvolavat hadky a kdyz uz napiseme, ze to staci + ti arken da kick, tak se mas fakt uklidnit.
Jasný no chlape, nejak tam nevidím hádku, akurát som si dával s Jakubom 1v1 a trosku som ho podpichol - to k tomu serveru patrí, či nie? A v tom druhom, nemusis byt rasisticky trosku si to usporiadaj pretoze o co, ze keby tam napisem "tvoj tato biely/zelený/modrý" tak si to ani nevsimnes. Podla mna ty si myslis ze byt cierny je urazka pri tom to je normalna vec tak isto jak byt biely.

Co som si vsimol tak to neni prvykrat, vy si myslite ze ked sa clovek normalne bavi s niekym tak sa hada? Alebo jak mate nastavene tie hlavy, pretoze v chate prebieha normalna debata a vy tam ukludnujete ludi pri tom o nic nejde len väčšinou normalne komunikuju.

Re: ?

#13
Pavlitko píše:
27 črc 2021 22:21
Dobře, tak tohle je solidní fraška, čekal jsem, že to co pošlu členovi AT, zůstane u něj a nebude to vědět celej server, díky DLorde. ;) A mohl bys přestat provokovat i tady na forku, nevidím nikde, že jsme se tu bavili zrovna o tomhle tématu, tak nechápu, proč to tady vytahuješ?
Ja neprovokujem, iba poukazujem na to, že máš nejaké komplexy z DG a snažíš sa zbaviť členov, aby nás nebolo tak veľa.. :)

Re: ?

#14
ArkenThas: Tak zase stačilo
borko369: Nestačilo
borko369: čooooooooooooooooooooooo

borko369: Jakubk0_ pod 1v1 ty vcelko
Jakubk0_: borko369 tebe bych dal jak nic
borko369: zbiju te
Jakubk0_: zlamu ti ruce spino
Jakubk0_ was killed by borko369

borko369: ty ses mega slabej :D
Jakubk0_: VSAK SE LAGUJES
Jakubk0_: kkt z vesnice
borko369: prišla si z vyebanej dediny

Jakubk0_ was killed by borko369
Jakubk0_: sezen si lepsi internet
borko369: sak mi to nelagovalo teraz
Jakubk0_: vesnican
borko369: tvoj tato
borko369: čierny

KICKY

borko369: mam chabry v ateamu
TheDarkness: stacilo by, jeste chvilu a litaj muty
borko369: pseudohelper


Popichování beru. Ale tohle bylo jednak podle mě už za hranicí, druhak když vám to helpeři utnou, tak máte přestat. Mute oprávněné.
cron