Multiacc po Amnestii

#1
Poté co jsem dostal unban po amnestii, tak jsem zjistil že za daný účet už nejsou žádně věci, poklady jsou vybrané a questy hotové, tak jsem se poptával, zda si můžu založit nový účet, moderátor a hráči říkali že můžu.. tak nevím..
\n
\nDiky za odpověď

Re: Multiacc po Amnestii

#2
Pokud ti nikdo nevybílil účet, nebo jsi tam nic.neměl predtim, tak my ti tam nic nemazali. Maximalne resku, inventar ne. Tak pripadne zkontroluj velikost pismen v nicku. (ucet chris neni to same jako CHris).
\nPokud mas jen jeden ucet ano muzes si zalozit druhy.

Re: Multiacc po Amnestii

#3
Po odbanování jsem šel na účet "laminek" , kde jsem neměl vubec nic, maximalně par tisic na učtu, poklady byly vybrany a questy hotovy. Založil jsem si tedy nový účet jménem "Robca" na kterém jsem dnes dostal ban, dostal ban také "laminek"...Byl bych rad kdyby byl možný unban
\n
\nděkuji

Re: Multiacc po Amnestii

#7
Připojil jsem se na server a koupil jsem si 5x pp klíč a dostal jsem ban od Tangyho za multiacc a pak jsem si založil jinej učet aby jsem se šel zeptat za co mi ho dal.
\na já tet newím co tet. muj nick na mc je GoldyCZE

Re: Multiacc po Amnestii

#8
XsimonpvpX píše:
23 pro 2017 14:25
\nPřipojil jsem se na server a koupil jsem si 5x pp klíč a dostal jsem ban od Tangyho za multiacc a pak jsem si založil jinej učet aby jsem se šel zeptat za co mi ho dal.
\na já tet newím co tet. muj nick na mc je GoldyCZE\n
\n\nGoldyCZE, myslím, že multiaccount je prořešek nejmenší, pokud nevyužíváš mnoha účtů abys vybíral nějaké odměny. Vzhledek tomu že Epes 2 z velké části příjde o svůj rozvoj, myslím že i do budoucna toto nebudeme muset tolik řešit. Dnes, protože jsou Vánoce ti byl udělen unban. ;-)

Re: Multiacc po Amnestii

#10
Walrock_123 píše:
24 pro 2017 08:28
\n
Epes píše:
24 pro 2017 00:14
\n Dnes, protože jsou Vánoce ti byl udělen unban. ;-)\n
\n\nTohle mi nikdo říct nemůže T_T
\nI hate my life dude.\n
\n\nJestli chceš a jestli tě to potěší, můžu ti to třeba na discordu říct já, klidně i pošeptat :).
Naposledy upravil(a) Stynkey dne 27 pro 2017 13:14, celkem upraveno 1 x.
cron