Zabanovaný hlavní účet na fóru

#1
Zdravím, byl mi zablokován účet na fóru. Hru jsem ještě nezkoušel.
\nRád bych se zeptal, co jsem stihl za půl dne porušit, protože opravdu o ničem nevím. V případě, že se jedná o omyl, tak bych poprosil o odbanování.
\n
\nDíky, Deamon

Re: Zabanovaný hlavní účet na fóru

#3
ChrisC07 píše:
29 pro 2017 12:05
\nNevím co tady chceš dělat. Pokud jen provokace typu jak dlouho ta sranda poběží, opravdu tady nemáš co dělat.\n
\n\nPochopil jsem autobota tak, že blokuje, pokud se někdo z jedné IP připojuje hodně krát za sebou, což by byl můj případ, protože jsme na IP dva i s bratrem.
\nTakže jak dlouho ta sranda funguje bylo myšleno tak, že jsem si myslel, že to zablokuje přístup na nějakou dobu té IP a ptal jsem se na tu dobu. Ok, nebyla to úplně ideální forma, za to se omlouvám, ale netušil jsem, že je tohle dostatečný prohřešek na ban.
\n
\nTakže to pokládám za nedorozumění, ale pokud mi byl zabanován jen účet na fóru, tak to není zas tak hrozné a nemusíte se tím zaobírat. A podle mého názoru provokace vypadá trochu jinak, to je to, co jsem dělal kdysi a bylo to o dost horší.

Re: Zabanovaný hlavní účet na fóru

#4
Nikdo nemá chuť tohle v tomhle frmolu číst.
\n
\nUnban zruším, ale drž se prosím tě věcné diskuse a nepřilejvej oheň do vypjatých situací, když třeba víc věcí nefunguje, díky.