Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#3
Kae nechápu jak nemůžeš vyčkat na vyjádření druhé strany.
Ahoj, děkuji za nahlášení (přesněji řečeno za slovní průjem vypuštění nervů). Chatoval jsem s borgem my life a ty jsi do nás bencal, nedal jsi žádné info ať toho přestaneme či tak. Plug.dj slouží hlavně k poslechu hudby, to znamená že nejsi jakkoliv nucen - číst chat či reagovat bez toho aby to ovlivnilo hlavní smysl plugu. Skipy se dávají u delších písniček (viz pravidla plugu které někam zmizla) a zprávy jsem smazal kvůli nenávistnému obsahu.
Až dojdu domů dám screeny tvých nadávek.
Dále pošli důkazy, protože takto vycházíš z kontextu, písničky nad osm minut se skipují dle pravidel. (Skipoval jsem jen tu jednu)
https://imgur.com/a/szFnv
Jo jinak to jak se vyjadřuju, just fun, my jsme mu nijak nenadávali a to co jsem psal (pro tebe První hokage) nebylo myšleno vážně, následně jsem ti to tam i vysvětloval ale místo se snažit pochopit z tebe čířil raw ignor.
O co mi jde? Zapomenout na tohle (včetně navrácení změn) a neřešit takové blbosti. :)
Naposledy upravil(a) DesTrixPlayer dne 28 úno 2018 15:45, celkem upraveno 1 x.

Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#4
kaemon_ píše:
28 úno 2018 14:42
Pozměněno, díky za nahlášení.
Nevím o tom nic, nechodím tam, ale budu se do toho srát.
Actually, myslím si, že jediní 2 lidi, kteří měli práva a chodili tam, jsou Des a Já... :D
Wp, ponechávat další část serveru totálně mrtvou a bez nějaké kontroly.

( Actually trošku troll, ale hey... :D )

Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#6
LoL... Já měl práva taky nějakou chvilku, aniž bych je mel mít. Ale aspoň jsem plnil svojí práci a s Tomasem a spol. Jsme se to snažili oživit, zjistili jsme ze to nejde :D Mrtvá platforma plugdj společně s forkem neznačí nic dobrého. Big thumbs up pro nic :D

Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#7
Popravdě já jsem ten co tam je s 1T0S_ co jsme tam skoro pořád chodím tam když můžu a nejsem ten typ co tam jen afkuje jako to něktěří taky dělají myslím si že právo vyhazovače si já i 1T0S_ zasloužím poslední týden tam je i DesTrix často ale ten nepouští a nějak extra nereaguje :/ u "hádky" jestli se to tak dá nazvat jsem nebyl nemůžu posoudit nicméně toť můj názor na práva

Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#9
Nechápu, že se zvladnete pohádat i na plug.dj a přitáhnete to na forum. :?:

Tady normálně jak se začnou hráči byt minimálně nudit admin se ocitne hned pod střelbou demotivace horší jak v Afganistanu :D

Re: Plug.dj stížnost na zaměstnance

#10
Wp, ponechávat další část serveru totálně mrtvou a bez nějaké kontroly.
Mimo jiné to je zajímavý komentář. Jelikož hráči neradi, když je něco omezuje, dohlíží na nějaké dodržování něčeho. Resp to je obecně ze společnosti, hodně lidi vidi policajty a už má averzi. Na druhou stranu když si maj hráči spracovat něco sami, tak to taky nejde. Takže ach jo :D
cron