[✔]ban na DC?

#1
Zdravím, asi před 3 nebo 2 týdnama jsem se nemohl připojit na dc epesu. Tak píšu Telefonovi, ten mě invituje a nešlo to. (ještě jsem to veděděl a snažil jsem se zjistit proč)
Potom příjde Craftmanek a zjistí že mam ban od Chrise, tak mu napíše a před 2dněma mi psal že mu ještě neodpověděl tak nevím. Pokud by byl ban právem prosím důvod proč jsem ho dostal. Pokud ne, prosím o vyřešení. Děkuji
S pozdravem
adamek123

Re: Bezdůvodný ban na DC?

#2
nemám chuť číst tvoje výlevy v chat místnostech. Tam to bylo jen tak z čista jasna, takže nevim, co ti přelítlo přes nos.
Jako tam mám určitou toleranci, nechci z toho dělat nějakej restriktovanej kanál. Ale zas ne, že jen tak budou nějaký nadávky někde v chatu.
Jestli si chceš psát s lidma normálně, jsem ochotnej o tom jednat.

Re: Bezdůvodný ban na DC?

#3
ChrisC07 píše:
14 dub 2018 20:34
nemám chuť číst tvoje výlevy v chat místnostech. Tam to bylo jen tak z čista jasna, takže nevim, co ti přelítlo přes nos.
Jako tam mám určitou toleranci, nechci z toho dělat nějakej restriktovanej kanál. Ale zas ne, že jen tak budou nějaký nadávky někde v chatu.
Jestli si chceš psát s lidma normálně, jsem ochotnej o tom jednat.
Aha, já jsem asi nic sprostého nenapsal ale ok. Nebo si to napamatuju a jsem blbej. Takže taky bych si popsal o tom co jsem napsal.
S pozdravem
adamek123

Re: Bezdůvodný ban na DC?

#4
takže jsem zrovna tobě dal ban jen tak, ne?

Správný přístup bych viděl "hele je možné, že občas někde něco takovýho napíšu, možná mě něco naštvalo, už se budu chovat normálně"

Ale jestli budem dělat, že nevíš, tak si poraď jak chceš.

Re: Bezdůvodný ban na DC?

#5
ChrisC07 píše:
14 dub 2018 21:12
takže jsem zrovna tobě dal ban jen tak, ne?

Správný přístup bych viděl "hele je možné, že občas někde něco takovýho napíšu, možná mě něco naštvalo, už se budu chovat normálně"

Ale jestli budem dělat, že nevíš, tak si poraď jak chceš.
Jasně to o to nejde, jenom já nevím co jsem napsal. Prostě si nejsem vědom co jsem napsal. I kdybych něco napsal, tak už to napravím a budu se snažit do místností psát slušně.

Re: Bezdůvodný ban na DC?

#6
Adamek123 píše:
15 dub 2018 11:14
ChrisC07 píše:
14 dub 2018 21:12
takže jsem zrovna tobě dal ban jen tak, ne?

Správný přístup bych viděl "hele je možné, že občas někde něco takovýho napíšu, možná mě něco naštvalo, už se budu chovat normálně"

Ale jestli budem dělat, že nevíš, tak si poraď jak chceš.
tak už to napravím a budu se snažit do místností psát slušně.
OK, ban jsem ti odstranil. :-)
cron