[✖]Nesouhlas s banem za hack client

#1
1) hack klient
2) byl sem v dungeonu vlkodlaků v místnosti z wb zabíjel sem tam 4vlkodlaky a plejmen mi napíše něco ve stylu "kill aura" potom jdu s nima na discord tak sem dal telefoniarider,plejmen,lemodile sdílení obrazovek oni si řekli co chtějí vidět tak sem jim to ukázal pak nám vypadla eletrika (nevím proč) mezitím mi daly permaban prej mi tam chyběli logy+podezření od těch vlkodlaků
3) 10. srpna 2018, 18:20
4) Permaban
5) neměl sem hacky navíc mi příjde jako kravina si stahovat hacky na řekňeme 5dní co nejde fpmc nikdy sem hacky neměl ani být nebudu z pozdravem mutak055


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Téma bylo přejmenováno z "unban" a přesunuto ze sekce žádost o unban.

Re: unban

#2
Tak im potom ukáž tie logy .Ja si osobne myslím že nemáš hacky a bol som dosť prekvapený keď dostal ten bán ale zas taký tupec niesi aby si používal hacky ešte niečo ako kill aura a ešte na vlkolakoch :D

Re: unban

#3
Dostali jsme přesvědčivý důkaz o tom, že máš možný speed, ka, auto aim. Byli jsme tedy přesvědčeni, že něco máš podle důkazu, né v situaci, kdy jsem ti psal, tudíž zrovna u těch vlkodlaků.
Musíš sám uznat, že z naší pozice se to těžce řešilo, chtěli jsme se přesvědčit i ve tvých minecraftových složkách. Zeptal jsem se tě, jestli ti tedy nevadí když se ti na ty soubory podíváme. Napsal si že né a chvíli na to si se odpojil ze hry, na DC si mi napsal, že ti to spadlo, pak po 14 minutách neodpovídání si mi napsal, že si byl na wc.
Nakonec jsme se dostali k těm složkám, omlouvám se ti, že to bylo takové chaotické a zdlouhavé, dlouho jsme to nedělali a v jednoduché situaci jsme také nebyli :D.
Ve tvých logách byli logy (včetně "Lates"), který 1 končil v 18:23 (cca) a následující začínal 19:33 (cca). Nemyslím si, že by se náhodou neuložil log, který byl zrovna v dobu, kterou jsme hledali.
Pak jsme se rozhodli, podívat se do historie prohlížeče (šlo nám čistě o minecraft, věci mimo jsme nebrali v potaz), když jsme ti řekli, ať do vyhledávače v historii napíšeš "minecraft" tak chvíli nic a najednou off, přibližně na 10min. Napsal si, že ti vypadla elektrika. Neříkám, že se to nemůže stát, ale řešit takové věci pak pro nás není jednoduché.

Permaban si dostal na základě poskytnutého přesvědčivého důkazu + že z té doby nebyli nalezeny tvé logy. Může se stát, že jsem při hledání pochyboval, ale sám si viděl, že jsem to několikrát prohlížel a ten čas tam nebyl.

Důkaz sem nebudeme vkládat, nejdříve to dáme na posouzení zbytku AT a pak po domluvě to dáme sem.

Re: unban

#4
Dobrý pokus, za hacky se unban nedává. Tvojí šancí je amnestie.
Svých "vychytávek" jsi využil i na pevnostech, kde jsem to i já okusil.

Re: unban

#5
Nechápu tento ban. Ani trochu. To že něco nemáš v logach je podle mě kravina jak sviňa. Máš X jinsich launcheru a podobně. Každý si to zapisuje nějak jinak. Tohle jsem taky řešil na e2, kdy jsem měl údajně sh a logy sem neměl v pořádku. Ale logy byly v pořádku a krtko se spletl kvůli jinsimu typu launcheru a pak se mi at omlouval. Taky mi tu někde chybí důkazy nebo něco podobného. Tohle je spíš jeden velkej výsměch.

Re: unban

#7
Mohol si toto napísať?
Nepríde ti to už trapne?
Išiel som proti tebe na tabore 1v1 a ty si mi daval hity na 5 bloky s POZOR 100% presnosti a ani som ťa nehitol a bol som dole :)
Následne keď sa mi to nezdalo... A napísal som ti že máš KA že si to chcem overiť si šiel 1v1 a čuduj sa svete :-) Nedal mi ani hit a netrafil nič. To je ale náhoda nie?
Toto by sa nemalo ani riešiť a rovno locknuť...
Ja som si myslel že ty si rozumný borec :-)
Ale stiahnuť si KA po 1 dni nefungovania FPMC?
Už tak si dosť klesol tým že si mal KA a týmto trápnym pokusom si klesol ešte nižšie....
Silne pochybujem že sa unbanu dočkáš :-) A pevne dúfam že sa ho nedočkáš.

Re: unban

#8
Souhlasím s Mariem... šli jsme dokonce proti tobě 2 vs 1 a ani jeden z nás si nehitl... to je docela divný ne?

Re: unban

#9
Podle mě se sem neměl vyjadřovat nikdo kdo není z AT protože neviděl ty důkazy. A mam pocit že ve hře když sem se ptal jestli by mohl ukázat lemo ten důkaz tak des napsal do chatu že to viděl tak bych příště chtěl poprosit některého helpera aby to příště neukazoval myslel sem že to má být čistě pro AT a ne že se to ukáže najednou 1 z hráčů (RB nepočítám jako AT :D). Že si to ty okusil na pevnostech to je fakt super kde bojuje 10 lidi. (A ještě k tomu důkazu že ho někdo ukázal desovi tak to v chatu hodně vyznělo že to viděl být to tak však nemuselo jen jestli to tak bylo tak ať se to hned neukazuje když plej psal že to ještě dá zbytku AT). Toto je vše podle mě nikdo z nás nemůže vědět jestli ty hacky měl spíš jde jen o ty důkazy co má AT.

Re: unban

#10
Ono vůbec, ty a půlka DG, normálně jste krom phiwingse v tom PVP tak moc neohrabaní, že by si člověk řekl, že to hrajete na touchpadu a najednou vypadne FPMC a ty si mi dal takové bomby, že jsem odlítl 10bloků a u vás ve f jsou i další tací, co svůj combat vylepšili o mnoho právě, když nejde anticheat, zajímavá náhoda, ale ty si byl zaplej jak nikdo jinej... Proti