Re: unban

#11
Citronixi, já se vyjadřovat budu, protože já jsem jeho "skill" okusil na pevnostech, tak jsem to myslel. Mutak mi v ten den dával takové hity, které mi nedal ani phiwings, kterého považuju s markem za jediný PvP kvalitní hráče na enemy straně a to ze dne na den. Navíc to že mu spadla elektrika, spadlo PC či tak, je dost velká náhoda. Navíc aktuálně už ani není možné projet prohlížeč, protože to mohl smazat.
To jestli vám věřit mi nepříjde nejlepší, při posledním incidentu sprostého znaku před f home Fallacy se Raxxxsan a phiwings tvářli že o ničem neví a lhali AT avšak na nahrávce mám právě tyto dvě osoby, zrovna při dění činu. To jen taková vsuvka, jak moc se vám dá věřit.

Re: unban

#12
phiwings99 píše:Nechápu tento ban. Ani trochu. To že něco nemáš v logach je podle mě kravina jak sviňa. Máš X jinsich launcheru a podobně. Každý si to zapisuje nějak jinak. Tohle jsem taky řešil na e2, kdy jsem měl údajně sh a logy sem neměl v pořádku. Ale logy byly v pořádku a krtko se spletl kvůli jinsimu typu launcheru a pak se mi at omlouval. Taky mi tu někde chybí důkazy nebo něco podobného. Tohle je spíš jeden velkej výsměch.
Ukazoval nám, který launcher používá a že v tu dobu hrál jen na 1 samém PC. Navíc jsem zmínil, že chyba může nastat i z mé strany, ale ty logy tam prostě nebyli.
Tobě důkazy chybět mohou, nám nechybí ;) ;)
Raxxxsan píše:Tak im potom ukáž tie logy
Logy právě ukázal, čas ve který údajně hackoval tam vůbec neměl.
(A ještě k tomu důkazu že ho někdo ukázal desovi tak to v chatu hodně vyznělo že to viděl být to tak však nemuselo jen jestli to tak bylo tak ať se to hned neukazuje když plej psal že to ještě dá zbytku AT)
Tady nejspíše nastala "organizační chyba", pokud Destrix důkaz viděl, bylo to nejspíše před tím, než byl muták zabanovaný. Pokud se tedy tak stalo, tak chyba byla na naší straně a omlouvám se.

Vím, že některé příspěvky byli napsané předtím, než byl můj komentář schválený, jen se zpětně vyjadřuji k vašim komentům.

Re: unban

#13
Ahoj,
jelikož všechny důkazy, které máme, hovoří proti tobě, dáváme ti proto možnost nám zaslat logy ze dne 10. 8. 2018. A to CO NEJDŘÍVE. Jedná se nám především o časové rozmezí, ze kterého pochází náš hlavní důkazní materiál, již zmíněné video. Chtěli bychom tě tedy poprosit o logy v rozmezí 18:00 - 19:30. Logy zašli na email epesmc@email.cz a napiš nám sem, že jsi tak učinil/neučiníš. Pakliže nám logy co nejdříve nenajdeš, nebudeme tento způsob obhajoby v tvém případě brát zřetel. Každý se může splést, každý dělá chyby. I AT se plete.

Zároveň bych tě také chtěl upozornit, že žádosti o unban za hack client automaticky zamítáme. Jelikož toto jako žádost o unban nevypadá, nýbrž jde o nesouhlas s banem, přesouvám (a přejmenuji) toto téma.

Hezký večer

Re: Nesouhlas s banem za hack client

#14
Mario hity na 5 bloků jsou normální... A taky mi nepřijde v pohodě, že nemůžeme vidět důkazy, když to destrix s největší pravděpodobností vyzebral od Lema a všechno viděl. Takto se pomalu hráč nemá jak bránit. Nemůžu posoudit vše když jsem tam nebyl, ale tohle by se mělo pořešit. Mě plejmene taky zmizlo pár logů, když jsem je hledala to nebyly žádné co po mě někdo chtěl z at. A destrixi tos tou stavbou. Co k tomu. Vyvolávat hádky si běž někam jinam. Se divím, že to nikomu nevadí. Nelhal jsem at a nedělal jsem, že o ničem nevím. Jen jsem napsal, že se nepriznam, když jsem ze strany at bez sebemenších důkazů obviňován a ještě mi bylo vyhrožováno. To jsem ztratil jakoukoliv chuť se přiznat. A Mario to že ti dával pár hitů s 100% přesností no. Destrix tohle dělá už asi měsíc + se mu třepe hlava po všech okolo a taky nikde nebecim, že má ka.

Re: Nesouhlas s banem za hack client

#15
phiwings99 píše: Mě plejmene taky zmizlo pár logů, když jsem je hledala to nebyly žádné co po mě někdo chtěl z at.
Zmiňoval jsem, že to je možné, ale zase by to byla velká náhoda.

Re: Nesouhlas s banem za hack client

#16
To mě snad chceš obvinit z toho, že mám KA já, či jak to mám chápad? Taky bych rád, aby bylo jasno v tom, že z Lemodila jsem si video nevyžebral, koneckonců, jak jsem psal, jsem jeho "skill boost" pocítil sám v soubojích jeden na jednoho.
Takto se pomalu hráč nemá jak bránit.
Hráč se bránit může a taky brání tímto příspěvkem, má na to právo.
A k tomu, aby se bránil k tomu co udělal, nepotřebuje snad vidět jak to dělal, sám dobře ví, myslím, že je lepší prostě čekat, až mutak zareaguje / pošle logy, protože si myslím, že my už víc s tím neuděláme, navíc, důkazy má předkládat mutak, ne AT.

Re: Nesouhlas s banem za hack client

#17
Docela se divím, že má někdo tu odvahu si ještě podat žádost o unban, poté, co ho hromada lidí viděla a bojovala s ním. Sám jsem měl tu možnost se s ním utkat. Oproti jiným situacím, kdy mě sotva trefí, mi nasázel raketu hitů bez jediného missnutí. Doufal jsem, že se mi to jen zdá a měl jsem blbej ping, nebo fps, avšak, po chvíli se do něj pustil Mario, tak jsem začal pochybovat, že se mi to zdá. Přijde mi to dosti smutné. Pak se mi hodně líbí ta situace, co tu byla popisována "Chtěli jsme důkazy, ale on se odpojil a pak přišel s tím, že byl na WC" a dále že mu vypadne elektrika 😂, jasně, běžně odejdu na 🚾 ZROVNA, když po mě chce někdo důkazy kvůli podezření z haxrování a ZROVINKA v tu chvíli vypadne elektrika. To jsou mi ale věci. To si rovnou můžeš jít vsadit sportku, tam je stejná šance na výhru jako tady na dění téhle situace.

Nu což, dle mého je nadmíru jasné o co tu jde a přijde mi až jako výsměch si podat žádost o unban. Nehledě na to, že ta žádost je naprosto odfláknutá a číst to je opravdu zničující jak po stránce pravopisu, tak "stavbě vět".

Re: Nesouhlas s banem za hack client

#18
phiwings99 píše:
12 srp 2018 23:04
Mario hity na 5 bloků jsou normální... A taky mi nepřijde v pohodě, že nemůžeme vidět důkazy, když to destrix s největší pravděpodobností vyzebral od Lema a všechno viděl. Takto se pomalu hráč nemá jak bránit. Nemůžu posoudit vše když jsem tam nebyl, ale tohle by se mělo pořešit. Mě plejmene taky zmizlo pár logů, když jsem je hledala to nebyly žádné co po mě někdo chtěl z at. A destrixi tos tou stavbou. Co k tomu. Vyvolávat hádky si běž někam jinam. Se divím, že to nikomu nevadí. Nelhal jsem at a nedělal jsem, že o ničem nevím. Jen jsem napsal, že se nepriznam, když jsem ze strany at bez sebemenších důkazů obviňován a ještě mi bylo vyhrožováno. To jsem ztratil jakoukoliv chuť se přiznat. A Mario to že ti dával pár hitů s 100% přesností no. Destrix tohle dělá už asi měsíc + se mu třepe hlava po všech okolo a taky nikde nebecim, že má ka.
Tohleto se nedá číst -_- Máš určitě pravdu v tom, že jednotlivé launchery se mohou lišit v ukládání logů. Ale pravděpodobnost, že tam VŠECHNO je a není tam jen log z části dne, kdy měl hráč hackovat se mi zdá skutečně nulová. Přestan furt tohle dělat, děláš ze sebe pitomce.

Pakliže se objeví nějaké důkazy, snažíme se je přezkoumat a ban dáme jen když jsme si jisti, případně se o tom radíme. Samozřejmě se také můžeme splést, nicméně dáme možnost hráči se bránit.

Což naráží na další nesmyslnost, hráč se může bránit jak argumenty, proč to možné je a nyní (to u čeho je zachycen) a druhak může poskytnout neupravený log události, chceme li ho k posouzení.

To zrovna mutak nemůže a prý až za měsíc. Což je opravdu už souhra extremních náhod, což.

Je mi líto v tomto případě nemůžeme ban zrušit. Důkazy mluví proti hráči, který nedodal nic k tomu, že to tak nebylo.
cron