[✖]polipo scamuje

#1
Zdravím na mém ůčtu polis111 jsem dělal event v podobě aukce skladů několik skladů si koupil i hráč polipo ale když došlo na placení dělal že neví očem mluvím (to by se ještě dalo prominout) jenže potom když jsem předávál výhru jinému zájemci o sklad se polipo neviditelný teleportoval přes stěnu (nevím jak asi hackem) začal vyžírat i výhru ostatním účastníkům eventu. Prosím zabanujte ho.

Re: polipo scamuje

#3
Dovoluji si odpovědět na tuto stížnost osobně. Nejdříve ale pár organizačních věcí. Nejsem sice člen AT teamu ale číst umím a jak již je napsáno v popisku této sekce, tak slouží pouze pro řešení již udělených trestů. Více ZDE .

Důvody proč stížnost zamítnout?
1. Ve stížnosti nejsou žádné důkazy jako čas, logy, screen konverzace atd.
2. To že jsem údajně vyžíral výhru přes zeď si měl pohlídat provozovatel akce, to není mojí vinou že si nezabezpečil akci.
3. Neteleportoval jsem se, pouze jsem se nalepit na zeď a spawnul koně, který ovšem neprošel přes zeď.
4. Zaplatit jsem odmítl, protože jsem se v průběhu rozhodl změnit názor. Navíc mezi námi nebyla řádně uzavřena kupní smlouva dle § 2079.

Spozdravem a přáním hezkého dne hráč polipo.

Re: polipo scamuje

#4
Chvílí jsem tam byl a jestli mluvíš o tom prvním skladu, tak jsem tam tobě a dalším 2 lidem asi 10x vysvětloval, že částku psal do ally chatu a ne do publicu, tudíž to neplatí.

Navíc potřebuješ důkazy. Jestli nic nemáš, tak můžeš rovnou požádat o uzavření topicu, protože to nefunguje, že si sem napíšeš a mávnutím kouzelného proutku se vše vyřeší a hráč dostane ban.

Re: polipo scamuje

#5
polis222 píše: jsem dělal event
Eventy máte "evidovat" zde: http://www.epesuj.cz/forum/viewforum.php?f=30

Navíc, že každý máte poslední dobou dělat sklady a pořádně si to nepromyslíte je vaše chyba, peníze sis měl nechat poslat hned, pokud si tak neučinil (nemohu to z toho vyčíst)
Posouzení, jestli si polipo zaslouží trest nechám někomu jinému.
Prosím zabanujte ho.
S tím bych moc nepočítal.

Re: polipo scamuje

#6
Polipo já být tebou moc se neoháním kupní smlouvou nebo se já oženu banánem, jelikož to je dobrá absurdita.

Avšak k těmto eventům. Tyto eventy nikdy nemůžou znamenat nic dobrého. Koneckonců proto jsme také zakázali helperům se na tom nějak podílet. Prostě vím, že to pak skončí tak, že někdo dostane BAN.

Event nebyl zabezpečen to je sice chyba, ale zase si nejsem jist že to dava danemu hraci pravo nějak podvádět.

Avšak jak říkám. To jsou soukromé akce hráčů a my nemáme ani šajna o tom, jaká byla příprava a průběh toho eventu, proto to nebudeme řešit. Hráči by dělali soukrome eventy tohoto typu a my bychom jen řešili, řešili a řešili.

Jako my jsme rádi pokud chcete dělat nějaký event ale na ty sklady se fakt vyprdněte opravdu to nedopadne dobře.
cron