richardik12 - podvodné jednání

#1
Dneska hráč richardik12 prodával v chatu dia klíč, dohodli jsme se na 50k. Šel jsem na něj tpa, poslal mu 50k a čekal jsem, na povolení flagu container abych si klíč vzal. V tu chvíli mi napsal že jsem enemy, a mám si kontrolovat s kým obchodují. Klíč mi nedal, psal jsem mu tedy, že to půjdu řešit na fórum což mu očividně bylo jedno. Po delší době mi poslal 45k s tím že mi zbytek nepošle.. nakonec poslal 2k, 1k a 1k a k tomu tvrdil že je to vše.. dle mých matematických schopností jsem byl okraden o 1k a strávil jsem zbytečné dohadování s tímto zlodějem. Žádám tedy o jeho potrestání. Screeny dodám v dalším komentáři jelikož jsem na telefonu.

Datum: 10.3. cca 14:10

Re: richardik12 - podvodné jednání

#5
[14:10:41] [Server thread/INFO]: richardik12 issued server command: /pay CzechMinerCZ 45000
[14:11:06] [Server thread/INFO]: richardik12 issued server command: /pay CzechMinerCZ 2000
[14:11:22] [Server thread/INFO]: richardik12 issued server command: /pay CzechMinerCZ 1000
[14:12:02] [Server thread/INFO]: richardik12 issued server command: /pay CzechMinerCZ 1000
[14:33:27] [Server thread/INFO]: richardik12 issued server command: /pay CzechMinerCZ 1000

Podle logů bylo vše doplaceno. Trest nechám na jiném členu AT jako preventivní aby se hráč poučil že se nemá snažit okrádat.

Re: richardik12 - podvodné jednání

#7
Rád bych napsal že jsem tomuto hráči též napsal jestli mi ten dia klíč prodá, neodpovídal poté jsem se ho zeptal znovu a řekl mi něco ve stylu "Scammnul jsem s ním týpka, tebe jsem nechtěl"

Re: richardik12 - podvodné jednání

#8
Myslím, že by se mohlo uvažovat o trestu cooldown na psaní do chatu. Třeba se potom hráči naučí svůj čas na Epesu věnovaný zprávám trávit jinak, než je současný trend a mohlo by to být efektivnější, než jail nebo mute. Trest by vyhladil většinu hádek a zmenšil by tlak na členy AT ve hře.. Navíc by se narozdíl od perma banu mohl rozdávat bez omezení. To by to na serveru po pár měsících mohlo začít vypadat velmi sympaticky.

Re: richardik12 - podvodné jednání

#9
Polokojo píše:
10 bře 2019 20:44
Myslím, že by se mohlo uvažovat o trestu cooldown na psaní do chatu. Třeba se potom hráči naučí svůj čas na Epesu věnovaný zprávám trávit jinak, než je současný trend a mohlo by to být efektivnější, než jail nebo mute. Trest by vyhladil většinu hádek a zmenšil by tlak na členy AT ve hře.. Navíc by se narozdíl od perma banu mohl rozdávat bez omezení. To by to na serveru po pár měsících mohlo začít vypadat velmi sympaticky.
Mám zálusk na jiný typ trestu, který by docílil něčeho podobného :)
cron