Nahlášení hráče ctiradus

#1
Můj nick ve hře: Froxen_CZ
Nick nahlášeného: ctiradus
Datum a čas: 13.06.2021 před 17:00
Důvod: Dělám úkol kde potřebuji králičí polévku a tak jsem se zeptal v chatu. On okamžitě začal psát do mého msg blbosti a když už jsem mu dal najevo že ho mám dost a ať se uklidní nebo má report tak mi začal různě nadávat. A hlavně do pedofila....
Víc toho je v přiložených screenshotech
[file:///C:/Users/Administrator/OneDrive/Obrázky/2021-06-13.png][file:///C:/Users/Administrator/OneDrive/Obrázky/2021-06-13%20(1).png]
[file:///C:/Users/Administrator/OneDrive/Obrázky/2021-06-13%20(2).png][file:///C:/Users/Administrator/OneDrive/Obrázky/2021-06-13%20(3).png]
[file:///C:/Users/Administrator/OneDrive/Obrázky/Snímky%20obrazovky/2021-06-13%20(7).png]

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#3
Existuje tiez taka vec ako /mute ctiradus ale samozrejme to nevedia vsetci. Nadavanie je tu dennom programe a s tým sa musis zmierit, pokial ti nenadaval do rodiny alebo tak, nemal by trest dostat. Nabuduce naozaj odporucam ten ignore :)

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#4
yackdothe píše:
13 čer 2021 21:22
Existuje tiez taka vec ako /mute ctiradus ale samozrejme to nevedia vsetci. Nadavanie je tu dennom programe a s tým sa musis zmierit, pokial ti nenadaval do rodiny alebo tak, nemal by trest dostat. Nabuduce naozaj odporucam ten ignore :)
Bohužel.. Chlapáku na mute má právo pouze člen adminteamu :)

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#6
borko369 píše:
13 čer 2021 22:46
yackdothe píše:
13 čer 2021 21:22
Existuje tiez taka vec ako /mute ctiradus ale samozrejme to nevedia vsetci. Nadavanie je tu dennom programe a s tým sa musis zmierit, pokial ti nenadaval do rodiny alebo tak, nemal by trest dostat. Nabuduce naozaj odporucam ten ignore :)
Bohužel.. Chlapáku na mute má právo pouze člen adminteamu :)
myslel /ignore, ještě se tam opravil... :?

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#7
Nejjednodušší bude, když si ty screeny nahraješ na nějakou webovou stránku (např. ctrl.v, prnt.sc) a pošleš nám sem na ně odkaz. Každopádně co se týče nevhodného chování v msg, většinou se ATeamem neřeší. Pokud se ti nelíbí, co ti někdo píše, máš možnost si hráče dát do /ignore. Ale vše má své hranice a pokud už to chování je příliš přes čáru, tak ty screeny pošli a uvidíme.

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#8
Určitě bych ti doporučil si ho dát do /ignore, tohle bude pro tebe nejlepší řešení.
Ohledně toho co psal si nemyslím, že by se podobné věci a nadávky měly objevovat ať už v chatu nebo v msg...

Re: Nahlášení hráče ctiradus

#9
ArkenThas píše:
14 čer 2021 08:21
Nejjednodušší bude, když si ty screeny nahraješ na nějakou webovou stránku (např. ctrl.v, prnt.sc) a pošleš nám sem na ně odkaz. Každopádně co se týče nevhodného chování v msg, většinou se ATeamem neřeší. Pokud se ti nelíbí, co ti někdo píše, máš možnost si hráče dát do /ignore. Ale vše má své hranice a pokud už to chování je příliš přes čáru, tak ty screeny pošli a uvidíme.
cron