Re: Urážky

#21
Na level epes chatu je to snad i víc než urážka pamatuji si jak lidi dostávali mute za škrrrraa, hvězdičky atd.. Podle mě by měl být potrestán ne nějak obrovsky ale vyjít by z toho bez nějakého i menšího trestu neměl podle mě kdyby něco podobného napsal např.. hráč MarekD už mu za dveřmi stojí policie má mute a 3x a dost. A že to jack vyvolal mně osobně ani tolik nepřišlo. A že je to 1:1 je hloupost psal si se snoopem o nějakých drahokamech atd.. a pak laky napsal jaká je to opice. Já osobně bych to řešil když vidím jak někteří hráči jsou trestaní za absolutní hlouposti a ti co tam i něco udělají se tomu vyhnou.

Re: Urážky

#22
😂😂😂 jj je to dost možné kámo. 🤔

btw. Já před několika měsíci dostal mute na 2 dny pouze za tohle:
penis
Raxxxsan
?
skr
sori nie

Re: Urážky

#23
MrLaky protože si hraješ na strašnýho frajera a zapomínáš na základy normálního lidskýho chování - Uděluju ti mute na 12hodin (Ne 24H protože už si myslím, že jsem viděl i horší věci) Ovšem tohle prostě lidem říkat nebudeš.


Jack_Ounes ty už jsi snad dost dospělej na to, abych nemusel řešit, že jsi někde přilil olej do ohně, že sis někoho nedal ignore, že nedokážeš zvážit situaci ... Ber to napříště navědomí, ať neřešíme nějaký trest.
cron