Re: Urážky

#11
Upřímně se divím že s váma má AT trpělivost, byť tam já tak vám hážu za každou sebemenší urážku mute na týden, furt ti stejní provokatéři dokola a dokola, actually by jste se možná měli zamyslet nad tím jak působíte pro okolí protože zatím mi přijdete asi tak jako děcka se kterýma jsem ve 4 letech chodil do školky když na sebe žalovaly :D

Re: Urážky

#12
Ale notak lidi, to co bylo v chatu nebyla ani hádka.... to by tam muselo být aspoň několik horších výrazů než "Opice"
Jako objektivní hodnocení: Jack to z většiny vyvolal, Laky byl víc toxickej 1:1 podle mě neni potřeba nic řešit

Re: Urážky

#13
Eskaron píše:
23 srp 2018 20:00
Ale notak lidi, to co bylo v chatu nebyla ani hádka.... to by tam muselo být aspoň několik horších výrazů než "Opice"
Jako objektivní hodnocení: Jack to z většiny vyvolal, Laky byl víc toxickej 1:1 podle mě neni potřeba nic řešit
[22:22:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]**Eclipse [$]MrLaky: Nevíš kdo jsem, nevíš jak vyělávám, nemáš ani ponětí, jestli do toho nějaké peníze dávám a neustále tu ryčíš jak opice. Když už jsi slabý a nevíš co bys, nestěžuj si že někdo podporuje server
Aha. S tím vyvoláním by to možná bylo 1:1, ale s nadávkama už ne.

Re: Urážky

#14
Nevidím v tom nejakou extremni hadku + jsi to vyprovokoval.. myslim ze by stacilo kdyby se ti laky omluvil a tys to hodil za hlavu.. taky zkus pouzit /ignore

Re: Urážky

#15
Ja se upřímně divím, co tu těšíte :D "opice" no tak bože, tak tě nejak oslovil, resit to melo ignore ...
Momentálně k tomu vic psat nebudu ani nemůžu

Re: Urážky

#16
Opravdu nemá smysl to komentovat nebo se jakkoli vyjadřovat :D Jsem zvědavý, kam co budeš postovat, nebo jaký trest budeš navrhovat, až se ti opravdu něco stane, nebo ti někdo napíše něco horšího. Zamysli se. Kdyby jsi alespoň příště přidal výňatky z logu, které jsou za celou dobu Epesu3, od které řešíš, jaký jsem p2w hráč, možná by tato hádka měla větší smysl a více hráčů by pochopilo, proč jsem tě nazval Simiiformesem.

Re: Urážky

#17
CzechMinerCZ píše:
23 srp 2018 20:11
Nevidím v tom nejakou extremni hadku + jsi to vyprovokoval.. myslim ze by stacilo kdyby se ti laky omluvil a tys to hodil za hlavu.. taky zkus pouzit /ignore
Znovu to psát nebudu. Přečti si odpověď pro Eskarona.
Plejmen píše: no tak bože, tak tě nejak oslovil, resit to to melo ignore ...
[25]**Eclipse [$]MrLaky: Jdi trhat plevel k prarodičům na zahrádku a potom si taky kup nějaké to RKčko, abychom mohli po večerech ryčet jak jsi p2w hráč
[25]**Eclipse [$]MrLaky: Napiš na forko, aby každý viděl, jaký jsi autista :D

Tobě se to možná zdá v pohodě, ale mně se taky nezdá tak hrozný, že si z tebe někdo dělá srandu, když s ním hraješ csko a jsi špatnej(jsme na tom tak stejně).
viewtopic.php?f=16&t=790&start=10
Možná to bylo trošičku over the line, ale 36h je taky přeháňka. Je to úhel pohledu a tvůj názor ti neberu, jen se mi zdá, že tohle oproti tomu zlehčuješ, protože tebe se to netýká.

Re: Urážky

#18
Nemyslím, že je to dobrý přirovnání, ja ho normalne "žádal" at mi to pise jinde a ne do globalu, navíc skrz můj rank si hráče do ignore nedávám.

Jen dodatek k tomu co jsi psal, pokud myslíš, že je to podobný případ tak ti to neberu.
cron