Blokace pevností

#1
Chtěl bych tu nahlásit hráče domes za blokování pevností v dobu cca 16:45 (1.9 2018). Dělo se to že hráč domes se v tuto dobu nejspíše odpojil a nebo ho to kicklo za AC což si nejsem jistý ale na tom nezáleží. Jde o to že v tu dobu se minimálně 5x odpojil a připojil což už mi přijde jako dost velká náhoda když za 5 minut měl být konec pevností a jediný kdo stál v pevnosti (Ledohrad) bylo DG a jejich spojenci. Pochopil bych kdyby se to stalo 1x-2x ale kdyz se mu na 5 pokus nepodaří připojit dle mého už to bylo čistě jen o blokaci. Taky když sem v public chatu psal telefonovi ať ho prosím dá na 1 sekundu do jail tak než telefon dokázal nějak odpovědět domes už se odpojil a za 5 - 10 sekund se zase připojil. Zde jsou screeny od hráče phiwings99 https://imgur.com/a/3aa6HGW a je na nich vidět že to vše nenascreenoval v 1 chvíli. Chci na to čistě upozornit a dle mého nebýt domese DG se dostane na Frag a tam už to mohlo dopadnout jakkoliv.

Re: Blokace pevností

#4
Jako, na screenu není nijak vidět, že by se třeba hýbal a výrazně provokoval a dělal to schválně, ale já sám to bohužel posoudit nemůžu. Nebyl jsem v tu dobu na Ledohradu, ale jestli je to pravda, tak to není moc dobře.

Re: Blokace pevností

#5
Ještě chci dodat že bych to přehlédl v dobu kdy byl zapnutý anticheat ale teď jediné co je potřeba udělat je připojit se napsat heslo a okamžitě by mělo jít hitovat a podle mě je hloupost aby to byl 5x technický problém když ho to kicklo 2x snad za rychlé klikání a pomalu hned sem ho zase viděl zpět na ledohradu.

Re: Blokace pevností

#6
Tím že by provokoval a hýbal se s prominutím jako retard by mu moc nepomohlo a pokud je chytrý tak se hýbat nebude :D ale přece jenom to chce aby se k tomu vyjádřil i domes ať víme o jakém technickém problému psal do public chatu. A až pak uvidíme jak to bylo.

Re: Blokace pevností

#7
A ještě kdyby se jednalo o technický problém proč by reagoval takto.
[16:50:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]phiwings99: Domes des na forum..
[16:50:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]-DarkGods CiTrOnIxCz: kdyz vam to domes blokoval
[16:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]-DarkGods CiTrOnIxCz: tak jo
[16:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]**TheFallen [$]Mango112: nerev
[16:50:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [21]+Fallacy Domes: Pojd
[16:50:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [21]+Fallacy Domes: lets go

Místo toho aby nám v chatu vysvětlil o co šlo.

Re: Blokace pevností

#8
Nevím v tu dobu jsem též nebyl na Ledohradu a ze screenu není nic moc vidět, ale pokud to co píšete je pravda potrestán by měl být..

Upřímně nevím jestli by jste za 5 minut vzali 80% + zabrali pevnost pro sebe, protože naše frakce by tam pořád chodila takže by to bylo totéž, ale to neřeš me..

Re: Blokace pevností

#9
No, řekl bych, že reakce někoho od Vás by byla přinejmenším podobná, ale to je jen můj názor. Jinak si nejsem jistej, jestli je pár screenu patřičnej důkaz. Také jsem tam nebyl, takže nemůžu říct jestli to udělal/neudělal, ale jestli to udělal, správné to určitě neni a neschvaluju to. Ale pořád si myslím, že těch pár screenu je o ničem.
cron