Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#11
Takže, mám-li to shrnout:
Byl jsi několikrát varován, byl jsi kicknut, dostal jsi jail, po jehož vypršení opět spamuješ, dostal jsi mute a další jail a i přesto pak porušuješ další pravidla:
"Hráč využívající služby poskytovatele je neprodleně povinen ohlásit chyby nebo podezřelé chování u všech částí hry Admin Teamu prostřednictvím na to určeného formuláře zveřejněného na webových stránkách."

Dle trestů, co jsi dostal během několika minut a dle tého vystupování je očividné, že očividně absolutně nerespektuješ člena AT.
Pokud by ses alepsoň zde vyjadřoval lidsky, mohli bychom se bavit. Navíc jsi nějak opomněl zmínit, proč a že vůbec jsi dostal takové množství varování a trestů.

Co se týče k odpovědi helpera TelefoniaRider, tak s ním si situaci vyjasním.

Závěr:
Tvá stížnost - "Tupost člena AT [helper-] plejmen" se zamítá jako neopodstatněná, protože podle našich pravidel, jsou členy Administračního týmu - "Členy administračního týmu (nebo také „AT“ či „Admin Teamu“) jsou uživatelé s následujícími pozicemi: „Helper“, „Helper+“, „Eventer“, „Moderátor“, „Optimalizér“, „Quester“, „Tester“, „Designer“ a „Admin“."- hráči s tímto prefixem. Protože "Helper-" není pozicí v našem administračním týmu, proto nemáme tuto stížnost jak řešit.

Ještě bych rád dodal, že pokud se s námi chceš dál bavit, tak zde ani v jiných součástech serveru nikoho neurážej.

Jinak ban jsem ti zkrátil.

Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#12
Fajn, tady je na tebe pěkně vidět.

Jsem rád že jsi to sem nakonec hodil, příště ale zvážím jestli vám budu odpovídat. Nesnáším když si někdo vyfotí jen to co se mu hodí. Jak jsem ti psal, očividně to nebyla celá část příběhu :) Být to na mně, trest bych ti i prodloužil.

Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#14
Nejlepší si necháme na konec. (plejmena)
zasloužil bys BAN na foru i ve hře.
O tom rozhodne člen AT, ne ty.
Souhlasím s Psovinem takové lidi tady nikdo nechce ...
Já se zde chci, takže použitá slova nikdo není pravdivé :D.
Chtěl jsem napsat ještě svůj názor na věc, ale myslím že by se 100% schodoval s názorem pleje
Osobně mi nepřijde, že je ban na 7dní přiměřený trest za spawnutí koně. Nutno podotknout, že mnoho hráčů pomocí koně udělalo přesně to co já ale trest nedostaly. Je to ukázka toho, že plejmen používá jiné normy pro každého hráče a není objektivní.
to co psal polipo na začátku ok celkem funny
Děkuji :D.
podle me není plejova blbost
Jak stojí níže byla.

A jdeme na plejmena.
Tvoje logy jsou účelně sestřihané a proto je rád doplním a popřípadě zodpovím tvé otázky.
Pořádal jsem event labyrint, kde nebylo technicky možné (a já to nevěděl, než to nastalo) zavřít vchod do labyrintu - nebyla možnost technicky odstartovat.
Kolik času si věnoval přípravě eventu? Odzkoušel si ho? Vznikl celý spor tím, že si zapomněl event odzkoujšet?
Prosím odpověz, stačí ano/ne.
požádal jsem tě abys event opustil
Event jsem také opustil a začal jej znovu plnit.
nemyslím si že je vhodné kohokoli takto oslovovat
Nejsem dobrý v češtině, často mám spoustu chyb a překlepů ale oslovení je trochu něco jiného. Doporučuji nastudovat
nepochopil jestli se jedná o stížnost, nesouhlas s trestem nebo o co vlastně jde
Jde o stížnost za nepřiměřený trest, s jaily souhlasím, s mute ale ne. Proč řešíš střílení šípů pomocí mute, "spamovat" mi to nezabránilo a jediné co mi to byl pocit bezbrannosti ozvat se proti příliš tvrdému trestu. S banem na 7dní také nesouhlasím, protože mi to přijde jako příliš tvrdý trest. Jak již jsem víš uvedl, tak více hráčů použilo tento trik a potrestáni nebyly.
Tvoje chování je vhodné ?
Zatím ano, nepoužil jsem žádného explicitního výrazu.
Dodám sem upravený log, kde je umazáno pouze to, co k dané situaci nepatřilo
Ano, je to sestříháno dobře a dalo to hodně práce, čehož si cením ale je to mírně účelové.
[18:32:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [polipo -> ja] pokud pujdu od zacatku das mi to
[18:32:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] plejmen umlcel polipo na dobu 12 hours z duvodu 'opakovany spam, kazeni eventu'
[18:32:51] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*DarkGods [$]bigmike4life: plejmen
[18:32:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> polipo] ne
Tady mi plejmen upírá právo účastnit se eventu, i přes to že bych šel od začátku.
[18:37:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Hráč MadKillerCZ se dostal na konec eventového labyrintu!
[18:37:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Hráč MadKillerCZ se dostal na konec eventového labyrintu!
[18:37:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Sdeleni] Hráč MadKillerCZ se dostal na konec eventového labyrintu!
Tuto citaci sem dávám jen proto, aby byla vidět nestrannost, rozhodně to není spam.

A nyní klikmki.
"Hráč využívající služby poskytovatele je neprodleně povinen ohlásit chyby nebo podezřelé chování u všech částí hry Admin Teamu prostřednictvím na to určeného formuláře zveřejněného na webových stránkách."
Tento bug jsem osobně nahlašoval, prosím epese o potvrzení.
Pokud by ses alepsoň zde vyjadřoval lidsky
Napsal bych haf haf ale to bych asi ten unban nedostal. Nicméně vše co jsem napsal je v lidské řečí.
Závěr:
Tvá stížnost - "Tupost člena AT [helper-] plejmen" se zamítá jako neopodstatněná, protože podle našich pravidel, jsou členy Administračního týmu - "Členy administračního týmu (nebo také „AT“ či „Admin Teamu“) jsou uživatelé s následujícími pozicemi: „Helper“, „Helper+“, „Eventer“, „Moderátor“, „Optimalizér“, „Quester“, „Tester“, „Designer“ a „Admin“."- hráči s tímto prefixem. Protože "Helper-" není pozicí v našem administračním týmu, proto nemáme tuto stížnost jak řešit.
Pod vím, tak "Tupost člena AT [helper-] plejmen" je název témata. A tudíž jej mohu pojmenovat jak chci. Důležité je co jsem napsal ve 2. bodě.
2) Nick hráče který porušil pravidla: plejmen
Ještě bych rád dodal, že pokud se s námi chceš dál bavit, tak zde ani v jiných součástech serveru nikoho neurážej
Pokusím se.
Jinak ban jsem ti zkrátil.
Děkuji moc.
A nakonec Drae
Jsem rád že jsi to sem nakonec hodil, příště ale zvážím jestli vám budu odpovídat. Nesnáším když si někdo vyfotí jen to co se mu hodí. Jak jsem ti psal, očividně to nebyla celá část příběhu
Ostatně plejmen nenapsal taky celou část příběhu a tebe jsem celkem přesně citoval.
Draem, který se mě nezastává ale nemyslí si že je to něco závažného, za co by měl hráč dostat ban na 7 dní.
originál
Závěrem chci ještě poděkovat a poprosit klimkimo aby se nesnažil hrát na chytrého, protože zamítnout stížnost jen proto, že si někomu nelíbí název je dost ubohé. Navíc žádost je napsána přesně podle vzoru, takže zde není prostor pro odvolání ne neexistující rank. Já s navýžením končím, než někoho naštvu a doufám, že se zde probudí diskuse, zda je správné někoho nechat jít a jinému dát ban na stejný čin.

Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#15
Klimki_ píše:
03 zář 2018 22:23
Ještě by stálo za dodání, že Telefon se ti vzápětí omlouval, že si špatně přečetl otázku a odpověděl špatně, to jsi sem ale také nedal...
Si mě přeběhl :D

Při tom jak si mi psal jsem dělal trochu víc věcí a blbě jsem si přečetl otázku.. hned co mě na to Lemo upozornil jsem se opravil a zároveň se ti omluvil.. z mého pohledu za to tvoje dnešní chování by sis zasloužil i větší trest než toto..

Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#16
Hele dobrý. Předvedl jsi, že se odvážíš veřejně machrovat na AT. Příště za to dostaneš ipban. Co se týče události vyjádření od moderátora jsi dostal, dále v tom nebudeme pro tvé dobro pokračovat.

Re: Tupost člena AT [helper-] plejmen

#17
Tak jinak.
Pakliže jsi věc nahlásil, tak se omlouvám a citace pravidel byla bezúčelná. Nicméně jsi stále bugoval s nevhodnými slovy k plejmenovi.

Tím závěrem jsem se ti snažil říct, že sis stěžoval na plejmena a ne na trest. Navíc mi nepřijde normální a vhodné, abys tu plejmena prezentoval jako “Helper-“ a dával k jeho jménu další nevhodná přídavná jména.
cron