A dost

#1
1) bigmike4life
2) CzechMinerCZ
3) 16.9 17:10
4)Měl jsem mute a nic jsem nenapsal a toto mě dostalo když jsem se připojil do Anocry
5)[17:09:41] [Client thread/INFO]: [CHAT] *AnocraLSD CzechMinerCZ invited you to AnocraLSD.
[17:09:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] You successfully joined AnocraLSD.
[17:09:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]**Sparks [Helper][RB]TelefoniaRider: (y)
[17:09:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AnocraLSD] [*] CzechMinerCZ : miku, jsi Banan, nemam te rad, chcipni
[17:09:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] *CzechMinerCZ kicked -bigmike4life from the faction! :O
[17:09:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] *CzechMinerCZ kicked you from your faction! :O
[17:09:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] Saved screenshot as 2018-09-16_17.09.59.png
[17:10:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [24]*AnocraLSD CzechMinerCZ: ?

Re: A dost

#2
Lulz reportit frakční chat? To je trochu over. Ve frakčním chatu lítají věci, za který bys v publicu měl ban, takže bych to fakt nehrotil.

Re: A dost

#4
Rád bych podotkl, že se jedná o frakční chat, ve frakci být nemusíš a nikdo tě v ní být nenutí.
Stačí napsat /f leave a máš od všech zpráv pokoj, pokud by to pokračovalo v publicu, dalo by se s tím určitě něco udělat.
Děkuji _col_

Re: A dost

#6
Kto mi teraz bude predávať ClownFish keď Miner dostane banán? :D
Je pravda že Miner má výbušnú povahu a divný humor, treba Minera brať vždy s rezervou.
V "realite" je to (možno) docela cool týpek :D

Re: A dost

#7
Virtuoso píše:
16 zář 2018 21:54
Kto mi teraz bude predávať ClownFish keď Miner dostane banán? :D
Je pravda že Miner má výbušnú povahu a divný humor, treba Minera brať vždy s rezervou.
V "realite" je to (možno) docela cool týpek :D
Banán nedostane, protože f chat se neřeší a netrestá.. ;)

Re: A dost

#8
phiwings99 píše:
16 zář 2018 20:52
Aha a msg se prý taky neřeší a mám z toho ban.

Tuhle situaci chceš porovnávat s tím co jste zatáhli do hry vy? Děláš si ze mě už p_del?
Zapamatujte si laskavě, že tady nejsem od toho, abych vás vychovával úplně tomu nejzákladnějšímu chování k lidem. TJ. že nebudete do hry tahat kecy na něčí rodinu.
Ty zprávy které jsem řešil mezi hráčema na této téma jsou zdaleka nejhorší zprávy co jsem kdy četl, to jsem normálně ani nevěděl, že z někoho může bejt takovej kanál, aby něco takovýho vypustil.

Ted jsi mě teda ale nas_al, :evil: bejt tebou se zdržim komentářů protože jestli si v této základní věci nerozumíme, tak dál nebudeš pokračovat ve hraní.

Re: A dost

#9
Já tomu rozumím, ale pak mi teda vysvětli jednu věc. Yakkay vyprovokoval hádku a nadával mikovi do rodiny. Mike ho za to nahlásil a co se nestane ? Mike za to dostane ještě mute a delší než yakkay.

Re: A dost

#10
A psal někde mike at toho nechá, udělal něco víc pro to, aby takové zprávy nedostával než to, že mu opětovně začal nadávat, zacož až za ty nadávky došlo na rodinu ?
cron