Re: A dost

#11
Když se k tomu vyjádřím, jak se zde už psalo je to frakční chat a tam se to proste tolik neřeší, jelikož tam jsi dobrovolně, nijak se nezastávám Minera ale nepřijde mi, že by to mělo být myšleno vážně a také mi to nepřijde jako zrovna věc se kterou by jsi měl jít na forum.
phiwings99 píše:
Trest dostal také, jelikož v hádce pokračoval a to co tam psal také nebylo pěkné. Trest si za to zasloužili oba. K tomu msg, jedna věc je, když někomu napíšeš, že je to Banan a další, když tam začneš někoho hrubě urážet a ještě horší je, když tam pak začne psát nějaké blbosti na rodinu.

Re: A dost

#12
S tím banánem to nemá asi ani cenu řešit :D
Trest dostal také, jelikož v hádce pokračoval a to co tam psal také nebylo pěkné. Trest si za to zasloužili oba. K tomu msg, jedna věc je, když někomu napíšeš, že je to Banan a další, když tam začneš někoho hrubě urážet a ještě horší je, když tam pak začne psát nějaké blbosti na rodinu.
No právě, že ten yakkay tam začal psát něco na mikovu rodinu a mike za to dostal ještě delší trest.

Re: A dost

#13
phiwings99 píše:
16 zář 2018 23:12
S tím banánem to nemá asi ani cenu řešit :D
Trest dostal také, jelikož v hádce pokračoval a to co tam psal také nebylo pěkné. Trest si za to zasloužili oba. K tomu msg, jedna věc je, když někomu napíšeš, že je to Banan a další, když tam začneš někoho hrubě urážet a ještě horší je, když tam pak začne psát nějaké blbosti na rodinu.
No právě, že ten yakkay tam začal psát něco na mikovu rodinu a mike za to dostal ještě delší trest.
Tak mike tam psal horší věci, v poměru s tím, co tam psal yakkay se ten trest nedá srovnat. Navíc ten konflikt rozpoutal až mike. To s tou sestrou je jedna věc, nadávat mu pak ale, že je to postižené dítě a něco o jeho váze. Stačilo mu napsat, at dá pokoj a dal by to nepokračovalo, přečti si co tam psal yakkay a co mike. Mike z toho vylezl právem jako ten horší a to co tady teď řeší mu taky nijak nepomáhá. Přijde mi, že dostal trest on a tak chce, aby dostal trest i někdo další.. jelikož kdo půjde s tímto na forum, vždyť se tohle nemůže brát ani vážně...

Re: A dost

#14
Já nevím, ale přijde mi, že bigmike už neví, za co hráče nahlašovat. Jako, u yakkaye to ještě chápu, řekl mu slovo o jeho sestře, tak čekal, že dostane ban na týden, protože se tu rodina řešila předtím, ale tohle už je moc ne? Jako sorry, ale ve frakčním chatu? A dobře, kdyby Ti napsal ve frakci, že jsi bůhví co a začal tam výslovně nenávistně urážet Tvojí rodinu, tak možná, ale jako vážně za tohle??? Se vzpamatuj za jaký blbosti tu nahlašuješ...

Re: A dost

#15
bigmike4life píše:
16 zář 2018 18:38
Najednou
bigmike4life píše:
16 zář 2018 18:38
Najednou
Podívej se, příteli. Nahlášení není na to, aby sis s někym vyřizoval osobní účty a přál mu trest.

Co se týče MSG ty neřešíme už dlouho, tak si odpusť tyhle komentáře. Vyjma toho, když hráči začali do hry tahat rodinu. Protože to byly prostě tak nechutný věci, že to je za hranice lidskýho chápání co si kvuli hře dokážete říct.
phiwings99 píše: S tím banánem to nemá asi ani cenu řešit :D
To bych ti radil.

Re: A dost

#16
Abych byl upřímný, toto bych vůbec neřešil ani nijak netrestal, "chcípni" ve frakčním chatu, které bylo navíc podle měi né příliš upřímně myšleno je drobnost oproti tomu co se tam děje jindy.

Re: A dost

#17
plz dejte už tomu Mikovi ban.

Vlézt k někomu do frakce a reportnout ho za frakční chat, to je fakt bullshit :D
Doporučoval bych vám být ve frakcích na Epesu 2, tam byl teprve krásnej f c f.

Re: A dost

#18
ArkenThas píše: Já nevím, ale přijde mi, že bigmike už neví, za co hráče nahlašovat. Jako, u yakkaye to ještě chápu, řekl mu slovo o jeho sestře, tak čekal, že dostane ban na týden, protože se tu rodina řešila předtím, ale tohle už je moc ne? Jako sorry, ale ve frakčním chatu? A dobře, kdyby Ti napsal ve frakci, že jsi bůhví co a začal tam výslovně nenávistně urážet Tvojí rodinu, tak možná, ale jako vážně za tohle??? Se vzpamatuj za jaký blbosti tu nahlašuješ...
Nějak takhle bych to sám napsal :D

Frakční, ally, truce a msg se neřeší, akorát do toho prostě zatahujte rodiny.. Pokud ti někdo napíše že seš takovej makovej hod mu ignore pokud to nechceš číst.. pokud ti něco bude psát do rodiny (je jedno jestli v ally, frakčním, truce) Tak potom to dej na forum.. né za tyhle "blbé" kecy, které miner má 24/7.. Jako minerův humor musíš pochopit a musíš to brát s nadsázkou.. Prostě jednim uchem tam, jedním ven :D
phiwings99 píše: Já tomu rozumím, ale pak mi teda vysvětli jednu věc. Yakkay vyprovokoval hádku a nadával mikovi do rodiny. Mike ho za to nahlásil a co se nestane ? Mike za to dostane ještě mute a delší než yakkay.
phiwings99 píše: No právě, že ten yakkay tam začal psát něco na mikovu rodinu a mike za to dostal ještě delší trest.
K tomuto..


[14:55:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*WarChiefs [$]yakkay: smallmike3nolife
[14:59:25] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]*WarChiefs [$]yakkay: jj smrdí ti sestra
vs
[14:56:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods bigmike4life: Děcko postižené
[14:56:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [25]+DarkGods bigmike4life: ty debílku aspon chodim do školy a mám holku ty slovenský toxicu

Nemyslím si že to má stejnou váhu co napsali :D

Re: A dost

#19
Pfúúú ... nebol som tam neviem ale z vlastnej skúsenosti by som ti mohol povedať že tiež sa mi niečo podobné stalo ... akurát ja som neopustil f.... to bolo ešte na E2... jediný argument, ktorý ti na to môžem povedať že keby AT riešil aj frakčný a aliančný chat ... /banall :)
cron