3,5 Srdce na hit.

#1
1) PEFAZU
2) Pan_Reed
3) 4.11.2018 - 19:39
4) Během zabíjení world bosse Démona - jsem byl zabit hráčem Pan_Reed, za pro mě podivných okolností (na 3 rány z plného života a s armorem prot. 4). Tak jsem pojal jisté podezření. Zapnul jsem nahrávání a vracel jsem se běžnou cestou na Démona - jelikož jsem měl cool down na /back. Během cesty se za mnou objevil Pan_Reed (v 30 s přiloženého videa). Záhadná rychlá smrt se opakovala (ale tentokráte je natočená 31 s - 36 s). Nahrávání jsem nevypnul a spěchal znovu na Démona. Po zabití Démona jsem měl s Pan_Reed ještě jeden fight a tentokrát to bylo o skilu a o štěstí (2:55 - 3:25). Boss byl zabit a já šel zkoumat video.

Prosím AT o zhlédnutí videa a posouzení situace.

S pozdravem PEFAZU.

5) https://www.youtube.com/watch?v=SzNylr- ... e=youtu.be

Re: 3,5 Srdce na hit.

#2
PEFAZU píše: 1) PEFAZU
2) Pan_Reed
3) 4.11.2018 - 19:39
4) Během zabíjení world bosse Démona - jsem byl zabit hráčem Pan_Reed, za pro mě podivných okolností (na 3 rány z plného života a s armorem prot. 4). Tak jsem pojal jisté podezření. Zapnul jsem nahrávání a vracel jsem se běžnou cestou na Démona - jelikož jsem měl cool down na /back. Během cesty se za mnou objevil Pan_Reed (v 30 s přiloženého videa). Záhadná rychlá smrt se opakovala (ale tentokráte je natočená 31 s - 36 s). Nahrávání jsem nevypnul a spěchal znovu na Démona. Po zabití Démona jsem měl s Pan_Reed ještě jeden fight a tentokrát to bylo o skilu a o štěstí (2:55 - 3:25). Boss byl zabit a já šel zkoumat video.

Prosím AT o zhlédnutí videa a posouzení situace.

S pozdravem PEFAZU.

5) https://www.youtube.com/watch?v=SzNylr- ... e=youtu.be
Tady je problém v tom, že to EPMMO je nevyvážené na větších levelech.. ten dmg je tam nehorázný a to jak u seker tak i u mečů. Při prvním boji jde vidět jak Pan_Reed zapl bersekera, kterého má určitě víc jak na 80 (podle dmg co ti dal). K tomuto se Epes bude vracet po ostrově sirén kde se nejspíš bude upravovat dmg jak u seker tak i u mečů.

Re: 3,5 Srdce na hit.

#3
A tak to bude dopadat dál a dál, že se dmg bude snižovat, na 50lvl bude furt epmmo max 100 ale zvýšení base životů ne.
// Ani není co se divit, když hráč rychle umírá, když se zvyšuje jen dmg co dáváš / dostáváš a životy se nijak nemění... Přeci na dva litry nápoje nepoužijeme lžičku šťávy jako na skleničku. Není tam ten poměr.

Re: 3,5 Srdce na hit.

#4
Úplně normální damage se sekerama nad level 90, mnoha hráčů od vás mi to taky dává. V prvním boji ti dal berserka a určitě měl vypitou i strenghtku a v tom druhým ti dal bleeding který na jeho levelu dává velkej dmg.

Re: 3,5 Srdce na hit.

#5
Dobrý ďen mal som len troška šťastia,mal som strenght II a mám dosť vysoko sekery +som ti dal dosť veľké combo a mal som berserga a to si myslím ze je celé nemyslím si že by sa to malo nejako rozoberať podľa mňa to bolo v poriadku .Ďakujem
cron