Celej epes

#1
Zdarec, přejdu rovnou k věci. Dost mě štve, že se někteří hráči dozvídají informace o dost dříve než ostatní a tím pádem si můžou v klidu nakoupit/prodat věci dopředu.


Tímto tedy žádám výše postavené tady na serveru, aby z nich vypadly informace někde kde k nim budou mít přístup všichni ve stejnou dobu, a nebo aby se o tom nezmiňovali nikomu. Díky snad mě chápete.

Re: Celej epes

#8
SnekCZ píše:
30 lis 2018 00:38
Zdarec, přejdu rovnou k věci. Dost mě štve, že se někteří hráči dozvídají informace o dost dříve než ostatní a tím pádem si můžou v klidu nakoupit/prodat věci dopředu.


Tímto tedy žádám výše postavené tady na serveru, aby z nich vypadly informace někde kde k nim budou mít přístup všichni ve stejnou dobu, a nebo aby se o tom nezmiňovali nikomu. Díky snad mě chápete.
Plně souhlasím se Šnekem, né jen on přišel o spousty věcí díky tomu že nějaký hráč věděl něco dřív, než na serveru se to zavedlo a díky tomu přišel o spousty věcí a peněz.

Re: Celej epes

#9
Raxxxsan píše: Tu mate 1 príklad.
Obrázek

Jenom k tomuhle příspěvku. O prstenech země jsem předem nic netušil. Dozvěděl jsem se to až když to bylo na fórku.

Re: Celej epes

#10
Yy hlavne že Laky čož je od vás z frakcie to 3 dni pred updatom vykupoval jak keby vedel o čo ide :) Neni možné aby vám o tom nepovedal
cron