Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#31
Číst to nebudu, omlouvám se ale nevyznám se v tom.

Z logů jsem nic nesmazal. Poslal jsem vše co jsem napsal i co napsal michalv2, tvé vyjádření se mi absolutně nelíbí, akorát v tom děláš chaos.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#32
Nehleď na to že Destrix po krku možná chodí ostatním, ale já zapotřebí takovéto věci dělat nemám a doufám že Chris, kterého si zmínil se na ty logy podívá co nejdříve a též se tu co nejdříve vyjádří.
Naposledy upravil(a) LinnyY1 dne 06 pro 2018 21:08, celkem upraveno 2 x.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#34
LinnyY1 píše: Nehleď na to že Destrix po krků možná chodí ostatní, ale já zapotřebí takovéto věci dělat nemám a doufám že Chris, kterého si zmínil se na ty logy podívá co nejdříve a též se tu co nejdříve vyjádří.
Můžeš mi vysvětlit, když tu chcete aby se reagovalo jen na to co se stalo, to, že po mě kočkujete společně s Raxxxsanem? Když už vám tu vadí co dělají ostatní, tak to nedělejte taky, díky. :blush:
// EDIT, protože nechci vytvářet zbytečně další příspěvek, tak kočkovat -> osočovat, či mě jakkoliv bez smyslu zmiňovat, z textu je jasně pochopitelné, co myslím. :)
Naposledy upravil(a) DesTrixPlayer dne 06 pro 2018 21:13, celkem upraveno 1 x.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#35
DesTrixPlayer píše:
06 pro 2018 21:03
LinnyY1 píše: Nehleď na to že Destrix po krků možná chodí ostatní, ale já zapotřebí takovéto věci dělat nemám a doufám že Chris, kterého si zmínil se na ty logy podívá co nejdříve a též se tu co nejdříve vyjádří.
Můžeš mi vysvětlit, když tu chcete aby se reagovalo jen na to co se stalo, to, že po mě kočkujete společně s Raxxxsanem? Když už vám tu vadí co dělají ostatní, tak to nedělejte taky, díky. :blush:
Prosím, vysvětli mi jak po tobě "kočkuji", děkuji. :D

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#36
Plejmen píše:
06 pro 2018 19:25
Pokud se někdo chce objektivně vyjádřit ke stížnosti, má prostor, přestante mít narážky na sebe. Pokud hráč nesouhlasí s trestem, má právo si tu napsat. Což Linny udělal.
Mango112 píše:
[20:02:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [28]**Mercenary [$]LinnyY1: Až vrátí křídla Raxxxsanovi i Keksíčkovi tak vrátím křídla já michalovi
Osobne si myslím, že v tejto vete je určitý spôsob vydierania...
+ michalv2 nemal absolútne nič spoločného s týmito prípadmi, proste chlapec missclickol
Nevidím v tom vydírání, spíš přirovnání.

Jinak jak jsem říkal, přestante na sebe agresivně reagovat nebo tu psát nebudete vůbec.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#37
Já teď všechny poprosím aby tu přestali přispívat své názory, protože řešíte si tu opět osobní problémy mezi frakcemi. Nechte nás prosím tuto situaci vklidu vyhodnotit. Děkuji za celý AT.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#38
Nemám teda ani sebemenší motivací jít mezi kohokoliv z vás. To když si člověk přečte celý vlákno by se šel radši opít, než si užít hru.
Každopádně situace je v řešení a chceme si vyslechnout i z druhé strany jak to bylo.
Díky za trpélivost.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#39
Sním, či bdím? Jsou tady 4 stránky příspěvků a mám dojem, že ani jeden z nich není k tématu, ale je to jen kupa sraček, kde se hádáte mezi sebou, komentujte něčí příspěvek, vedete nějakou kampaň proti někomu, nebo trashtalkujete. Podle mě by stížnost měla vypadat tak, že ji člověk založí, sepíše svou stížnost ke které přiloží svoje důkazy pro obhajobu a dál k tomu maximálně něco připíše nějaký NESTRANNÝ svědek (tím narážím na všechno co psal borko, MAREK, protože to podle mě nema žádnou váhu).

Po tomhle kroku by se mělo čekat na vyjádření toho, na koho je stížnost. Nepatří sem žádný blbosti ve stylu "nikomu neradí" ani jakékoliv jiné pseudodůkazy o jeho neschopnosti a následně ani žádné morální reakce na to. Cením si toho, že se někdo snaží obhájit celkovou práci helpera, že jeho jedinou náplní není radit lidem, ale ani to sem nepatří. Už jen proto, že každej kdo to má hlavě v pořádku tohle už dávno ví a jestli ne, tak takovému člověku již není pomocí a můžeme se za takového chudáka pomodlit. Cením si i toho, že se kae nebojí napsat jak to doopravdy je, že komunita je opravdu na dně a například raxxxsanův příspěvek připomíná spíše špatně napsanou komedii nežli plnohodnotný příspěvek, ale ani to sem nepatří. Stejně jako i minulého bodu jsem si jist, že to bylo již dostkrát řečeno na to, aby si to každý uvědomil.

Nakonec bych se ani nedivil, kdyby AT zavedlo schvalování příspěvků úplně všude, protože to tady jinak vypadá jako když se vypustí banda opic do chat roomky.


=============================


Nyní bych se rád vyjádřil k samotné stížnosti. Podle toho co zde uvedl linny to opravdu vypadá spíše jako normální podmínky a ne vydírání jak psal mango (To je taky totální blbost, tohle je prostě obchod. Svět není růžovej, chlapče). Avšak stejně jak psal kae se mi zdá, že tam něco chybí. Když většinu z toho vidím v msg, tak si říkám, že Frowdex který msg NEVIDÍ, asi reagoval ještě na něco jiného. Proto bych tedy byl rád kdyby se k tomu vyjádřil i samorny Frowdex a ne dalších 150 lidí co ani pořádně netuší o co tu jde.

S přáním pěkného dne, Jack_Ounes

Jsem si vědom, že podle toho co píšu sem větší část mého příspěvků také nepatří, ale měl jsem nutkání se sem vyjádřit a vypustit ti nechuť, jenž ve mě přebývá

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#40
Ahoj,

V AT jsme společně znovu posoudili situaci.
Co se týče části chovani v teto situaci, tak si myslím, že musíš uznat, že není fajn, když se helper s tebou snaží bavit a ty mu odpovídáš stylem ty se do toho nepleť mucq, nemam na tebe náladu. Tak já nevím, jak to má pak ten člověk nějak vyřešit v klidu když se s nim bavíš jak s blbečkem.

Co se však týče části vydírání, tak jsme se rozhodli trest přehodnotit. To, že někdo chytne něco co bylo hozeno na zem a pak by za to něco chtěl považujeme za chování v mezích pravidel.
A v tomto zase i my uznáváme špatné vyhodnocení.

Vím, že mute už uplynulo. Každopádně vzhledem k tomu, že v mute jsou uvedeny i důvody, které jsme přehodnotili rozhodli jsme se ti tento trest nepočítat.

Připomenu však ještě, že pakliže jste rozumní lidé, komunikujte prosím příště s někým z AT kdo chce zjistit jak to bylo trošku uctivěji. On tam nejde s cílem všechny strestat, tak mu to taky trošku usnadněte.

Děkuji všem. :)