Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#21
TelefoniaRider píše:
06 pro 2018 11:57
MarekD píše:
05 pro 2018 23:00
Ubohý je trestat za tohle. Podle mě absolutní blbost 🤨
Takže podle tebe je ubohé toto trestat?... To už by jsme se mohli vykašlat na trestaní úplně ne? ;)

Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt... Helperi tu svoji práci dělají ve volný čas a snaží se zlepšit server a tím že tu budete "trashtalkovat" tak tu komunitu akorát ještě víc potopite... Jako frowdex mi sám ohledně tohodle psal a jako když někdo napíše helperovi aby se o to vůbec nestaral... Tak jako mi vysvetlete kde jsme... Kecy typu že je nestranný Helper si můžete strčit někam protože to není argument ale spíš výmluva na vaši neschopnost se naučit normálně chovat...
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz... Helperi tu jsou od toho aby zlepšovali server a to prostě jakýmkoliv způsobem... (Jak psal Arken D:) Trest je za mě oprávněný a to ještě bych byl rád že to je takhle mirnej trest...
P.S: Helperi nemají právo vidět msg :P + ještě bych byl rád aby si tu dodal log mezi 19:55 - 20:05 :)
Nevím jestli si ty logy četl ale já opravdu nevidím nic v rozporu s pravidly... A to že se chováme jako hovada je snad v každém příspěvků... Nevšiml jsem si že by na Frowdexe nebo někoho jiného helpera byl vyvíjen nějaký tlak. Uznávám, jako hovada jsme se chovali před prázdninami (nebo aspoň já), ale teď fakt ne.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#22
TelefoniaRider píše:
06 pro 2018 11:57
MarekD píše:
05 pro 2018 23:00
Ubohý je trestat za tohle. Podle mě absolutní blbost 🤨
Takže podle tebe je ubohé toto trestat?... To už by jsme se mohli vykašlat na trestaní úplně ne? ;)

Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt... Helperi tu svoji práci dělají ve volný čas a snaží se zlepšit server a tím že tu budete "trashtalkovat" tak tu komunitu akorát ještě víc potopite... Jako frowdex mi sám ohledně tohodle psal a jako když někdo napíše helperovi aby se o to vůbec nestaral... Tak jako mi vysvetlete kde jsme... Kecy typu že je nestranný Helper si můžete strčit někam protože to není argument ale spíš výmluva na vaši neschopnost se naučit normálně chovat...
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz... Helperi tu jsou od toho aby zlepšovali server a to prostě jakýmkoliv způsobem... (Jak psal Arken D:) Trest je za mě oprávněný a to ještě bych byl rád že to je takhle mirnej trest...
P.S: Helperi nemají právo vidět msg :P + ještě bych byl rád aby si tu dodal log mezi 19:55 - 20:05 :)
Logy tam jsou vypsané, najdi si to dle času a přečti si to.
Trest se ti zdá oprávněný? Mě absolutně přes čáru :roll:, chci podložený důkaz o tom že jsem někoho vydíral, od začátku hraní na e2 až doteď jsem neměl ani 1 warn.
A o Frowdexovi, sem nikdo nic vulgárního nepíše ani že je nestranný, takovéto kraviny jestli je někdo na něčí straně nebo není a furt se tím ohánět se mi zdají dost dětinské.

Opět píšu že OCENÍM, když se tu bude řešit neoprávněný mute na 24h, nikoliv co kdo o Frowdexovi v historii řekl.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#23
Lol Telefone to co si napsal mi přijde jako blbost v ten den nikdo na žádného helpera neurážel a ani moc před tím. To že nikdo nemá respekt k helperům je taky vtipné protože si myslím že si helper má respekt vybudovat a já třeba respekt k pár helperům i mám. Nevidím co ti přijde na trestu oprávněné a proč by měl být linny rád že je tak mírný a pár lidí by si mohlo zjistit co vůbec znamená slovo vydírání a když už byl bych rád aby jste mi to vaše takzvané vydírání sem poslali. :) A ještě zajímavější potom je že se sám linny s michalem dohodl co za ty křídla chce.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#24
TelefoniaRider píše:
06 pro 2018 11:57
MarekD píše:
05 pro 2018 23:00
Ubohý je trestat za tohle. Podle mě absolutní blbost 🤨
Takže podle tebe je ubohé toto trestat?... To už by jsme se mohli vykašlat na trestaní úplně ne? ;)

Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt... Helperi tu svoji práci dělají ve volný čas a snaží se zlepšit server a tím že tu budete "trashtalkovat" tak tu komunitu akorát ještě víc potopite... Jako frowdex mi sám ohledně tohodle psal a jako když někdo napíše helperovi aby se o to vůbec nestaral... Tak jako mi vysvetlete kde jsme... Kecy typu že je nestranný Helper si můžete strčit někam protože to není argument ale spíš výmluva na vaši neschopnost se naučit normálně chovat...
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz... Helperi tu jsou od toho aby zlepšovali server a to prostě jakýmkoliv způsobem... (Jak psal Arken D:) Trest je za mě oprávněný a to ještě bych byl rád že to je takhle mirnej trest...
P.S: Helperi nemají právo vidět msg :P + ještě bych byl rád aby si tu dodal log mezi 19:55 - 20:05 :)
Ano je ubohé to trestat a jestli ty tresty maj vypadat takhle, tak by asi opravdu bylo lepší, aby jste se na to trestání vykašlali.
Ten trest je pitomost nejvyššího kalibru, protože Linny neporušil žádný pravidla a rozhodně nikoho neprovokoval ani nevydíral.

Když se helper chová takto, tak se ani nedivím, že k němu nikdo nemá žádný respekt. Sice je hezké, že se snaží ve svém volném čase zlepšit server, ale nemyslím si, že by ho nějak zlepšoval rozdáváním nesmyslných a bezdůvodných trestů. To, že mu někdo psal, aby se o to nestaral, je vcelku pochopitelný, protože se ani není o co starat...
jako je sice fajn, že se nás tu snažíš znemožnit jak naprosto příšerně se chováme, jenže to ani není pravda a absolutně to nesouvisí s tímto topicem. Tady jde jen o to, že linny dostla neopodstatněný trest.
btw. ten log už tady je..

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#25
[20:02:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [28]**Mercenary [$]LinnyY1: Až vrátí křídla Raxxxsanovi i Keksíčkovi tak vrátím křídla já michalovi
Osobne si myslím, že v tejto vete je určitý spôsob vydierania...
+ michalv2 nemal absolútne nič spoločného s týmito prípadmi, proste chlapec missclickol

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#26
Ako čo mam k tomu dodať?Toto je najhlupejši trest ktorí som na tomto serveri a tom som teda dosť videl napr čo som ja mal záznam mute a jail zato že som topil enemy hračov na mojom f home :D .
Je to dalši neopravený trest.čo urobil LinnyY1 HAH?Vydieral hráča Michalv2 ?xDDDD kvôli krídlám RLY? :lol: Tak to potom dajte aj mute aj záznam Fallacy konkrétne Destrix keď som raz vyhodil svoje krídla s drahokam vzduchu na pevnostiach tiež chcel odo mňa money A to je tiež vydieranie nieee?Podla vašej logiky.Tak aj jemu dajte trest nie?
A čo tu píše za kravíny Fufen_Emberisolte/ArkenThas/ a hlavne TelefoniaRider k čomu sa vyjadrím:)
TelefoniaRider-Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt...
HALLO?!
Mily telefón [skus použiť to čo máš hlave čo sa nazýva mozog,a prečítaj si téma a o čom to je :D ] Téma je o tom že hráč Michalv2 vyhodil krídla a LinnyY1 chcel tie kridla vymeniť za drahokam vzduchu alebo ine veci, a Frowdex sa začal do toho starať nech mu to vráti .A potom dostal Linny záznam za vydieranie
Tak prosím ťa?
Prosím ťa Telefone?
Prosííím?
Čo do toho ťaháš že sa chováme ako hovada a nemáme úctu k helperom a ďalšie tvoje iné nezmysly z Fallacy ?Kto to tu rieši?NIKTO rieši sa to čo máš hore napísane ;)
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz-HALO?Čítaj téma koho toto zaujíma?
Takže aby som to zhrnul .Je to nepravom daný trest ktorí bol daný bez použi normálneho zdravého rozumu ;) a to čo napísalo Fallacy ešte poviem slušne za kraviny a úplne od témy.Podla môjho názoru určite kvôli tomu aby nemali zase koho pevnostiach typické x).



Tak pekne prosím aby ďalšie príspevky boli k téme.A aby keď budete niečo písať tak použite to čo mate v hlave :)
Ďakujem RAXXXSAN DG

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#29
Pokud se někdo chce objektivně vyjádřit ke stížnosti, má prostor, přestante mít narážky na sebe. Pokud hráč nesouhlasí s trestem, má právo si tu napsat. Což Linny udělal.
Mango112 píše:
[20:02:31] [Client thread/INFO]: [CHAT] [28]**Mercenary [$]LinnyY1: Až vrátí křídla Raxxxsanovi i Keksíčkovi tak vrátím křídla já michalovi
Osobne si myslím, že v tejto vete je určitý spôsob vydierania...
+ michalv2 nemal absolútne nič spoločného s týmito prípadmi, proste chlapec missclickol
Nevidím v tom vydírání, spíš přirovnání.

Jinak jak jsem říkal, přestante na sebe agresivně reagovat nebo tu psát nebudete vůbec.

Re: Stížnost na [Helpera] Frowdex

#30
Vzhledem k tomu, že mě vážně relativně zajímá co se tady zase děje za bordel, rozhodl jsem se jako bývalý člen AT jakožto superhrdina zaskočit a přidat k tomu pár vět (jak jinak žejo)

LinnyY1 píše:
05 pro 2018 21:15
5.12.2018 Hráč "Michalv2" vyhodil svoje křídla, které jsem chytil. Takovéto případy tu už byli 100x a nevím proč se TEĎ začaly řešit.
Dostal jsem od [Helpera] Frowdex mute po čas co jsem hrál Gta V, z důvodů "Provokace, vydíránjí". Byl bych rád kdyby mi někdo poslal screen z logů kde jsem někoho vydíral a aby si tento "Helper" zjistil co je VYDÍRÁNÍ. A kde a koho jsem provokoval, jestli to je kvůli tomu že jsem ty křídla itemnul do chatu? Idk..

+ křídla která jsem chytil jsem VYMĚNIL za to co mi SÁM hráč nabídl, nikoliv jsem si o to já SÁM řekl!

Obrázek


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fajn, takže podle logů které jsi zde poskytl na tom vidím pouze to, že by měl trest či napomenutí dostat tak maximálně pan michalv2 za spam v msg, ale to jsi zde nepodotkl, tak jsem usoudil že ti to asi nevadí a jsi schopný to přejít.

Ano, opravdu, když hráč vyhodí křídla a někdo je chytí, tak se jedná čistě o chybu hráče který je vyhodil (AT to řešilo milionkrát na E2, opravdu by se to nemělo řešit). Z toho plyne to, že jde pouze a jen o uvážení Linnyho, zda bude tak laskav a křídla vrátí nebo ne. Vzhledem k morálce serveru není vůbec překvapivé, že se na tom Linny snažil vytěžit, ale o to nejde.
Celý obsah logu se týká spíše obchodu, než-li vydírání. První část až do času 20:01:49 je spíše škemrání o to, aby ty křídla vrátil, pak tam začaly být náznaky počátku smlouvání. Stále zde ale nevidím to vydírání, dokonce dávám očko Linnymu za to, že se zeptal _cola_. Taky je celkem milý že myslí na svojí frakci, ale to je tak trochu bokem. Záznam logu ani nemá žádný podtext toho, že by se mu Linny vysmíval, nebo ho dráždil, pouze mu předložil požadavky, nic víc, nic míň..

Fufen píše:
05 pro 2018 22:56
Krásně napsané Jacku 8-)
Od té doby, co Frowdex udělil trest wingovi, tak na něj furt nedáváte, trashtalkujete ho, jak na DC, tak ingame, je člen AT a je tam asi z nějakého důvodu, to že mutuje je jeho součást práce a na to jak si na něj dovolujete, je ještě dost mírnej.. Frowdex mi pár dní z5 pomáhal vyřešit okradnutí jednoho hráče a řešil to dost dlouho, ihned šel na discord, během 2 dnů se to celé uzavřelo.. Ani bych se nedivil kdyby Vám nechtěl pomáhat, ale k ostatním hráčům se chová dobře, nemůžete čekat, že se k Vám bude chovat mile, když vy mu "serete na hlavu". Dost ubohý.

Nezbývá mi nic jiného než souhlasit, ale je to přeci jen od věci. Maximálně to může objasňovat Frowdexovo chování, nic víc.
LinnyY1 píše: Dnes za Frowdexovo přítomnosti, mi jeden hráč raději napsal do /msg jestli bych mu nepomohl s questem i přesto že měl na serveru [Helpera] (Frowdexe), pak do public chatu psal myslím si že Zagur, který též potřeboval poradit, poradil jsem mu já s Batty_CZE (sry za nick nevím jak ho máš napsaný) a [Helper] Frodex mu nebyl ochotný ani poradit. :?

Tohle jsi sem nemusel ani psát, páč to je absolutně podprůměrný příspěvek na úrovni stoky v Praze. Helper pomáhá lidem z vlastní vůle, nemusí těm hráčům pomáhat 24/7. Může, ale i nemusí mít důvody proč nebyl ochotný poradit, nezaslouží si za to být peskovaný, když to je čistě a jen o dobrovolnosti. Frowdex může, ale taky vůbec nemusí, protože to je úplně nepodstatný třeba napsat důvod, ale na situaci to stejně nemění vůbec nic. To jestli hráče ignoruje fakt často není mezi ním a vámi, ale mezi ním a AT, nemáte se v tom vrtat.

MarekD píše: Nevím jestli si ty logy četl ale já opravdu nevidím nic v rozporu s pravidly... A to že se chováme jako hovada je snad v každém příspěvků... Nevšiml jsem si že by na Frowdexe nebo někoho jiného helpera byl vyvíjen nějaký tlak. Uznávám, jako hovada jsme se chovali před prázdninami (nebo aspoň já), ale teď fakt ne.

To se snad nemusí ani řešit, každej kdo má oči ví jak na tom jste. Omlacovat o hlavu to, jak ta komunita a chování lidí na serveru funguje se párkrát napsalo a myslím, že to není třeba opakovat.

CiTrOnIxCz píše:
06 pro 2018 14:33
Lol Telefone to co si napsal mi přijde jako blbost v ten den nikdo na žádného helpera neurážel a ani moc před tím. To že nikdo nemá respekt k helperům je taky vtipné protože si myslím že si helper má respekt vybudovat a já třeba respekt k pár helperům i mám. Nevidím co ti přijde na trestu oprávněné a proč by měl být linny rád že je tak mírný a pár lidí by si mohlo zjistit co vůbec znamená slovo vydírání a když už byl bych rád aby jste mi to vaše takzvané vydírání sem poslali. :) A ještě zajímavější potom je že se sám linny s michalem dohodl co za ty křídla chce.

Krásně se o tom píše, ale těžko se to realizuje. Na E3 se respekt vydobývá opravdu, ale opravdu těžko, když je tu nejednotný admin team, který nemá jak hráčům vycházet, tak i pár hovad kteří řeší každou hovadinu kterou helper udělá. Vy helpery veřejně shazujete, pak si stěžujete že proti vám zasahují a už tohle je ztráta respektu, protože se cítíte neoprávněně v právu. Jde o úhel pohledu, který máte opravdu malý, to se člověk pak ani nevidí když to vypadá tak jak to vypadá. Na E2 bylo opravdu jednodušší získat si respekt, taky se neřešily absurdní věci které se řeší zde. Tím, že helper přešlápne vedle a hodlá sám sebe hájit už u něj automaticky shazuje potřebnou autoritu, protože to jaksi nesplňuje vaší vizi helpera.

Raxxxsan píše:
06 pro 2018 16:36
Ako čo mam k tomu dodať?Toto je najhlupejši trest ktorí som na tomto serveri a tom som teda dosť videl napr čo som ja mal záznam mute a jail zato že som topil enemy hračov na mojom f home :D .
Je to dalši neopravený trest.čo urobil LinnyY1 HAH?Vydieral hráča Michalv2 ?xDDDD kvôli krídlám RLY? :lol: Tak to potom dajte aj mute aj záznam Fallacy konkrétne Destrix keď som raz vyhodil svoje krídla s drahokam vzduchu na pevnostiach tiež chcel odo mňa money A to je tiež vydieranie nieee?Podla vašej logiky.Tak aj jemu dajte trest nie?
A čo tu píše za kravíny Fufen_Emberisolte/ArkenThas/ a hlavne TelefoniaRider k čomu sa vyjadrím:)
TelefoniaRider-Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt...
HALLO?!
Mily telefón [skus použiť to čo máš hlave čo sa nazýva mozog,a prečítaj si téma a o čom to je :D ] Téma je o tom že hráč Michalv2 vyhodil krídla a LinnyY1 chcel tie kridla vymeniť za drahokam vzduchu alebo ine veci, a Frowdex sa začal do toho starať nech mu to vráti .A potom dostal Linny záznam za vydieranie
Tak prosím ťa?
Prosím ťa Telefone?
Prosííím?
Čo do toho ťaháš že sa chováme ako hovada a nemáme úctu k helperom a ďalšie tvoje iné nezmysly z Fallacy ?Kto to tu rieši?NIKTO rieši sa to čo máš hore napísane ;)
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz-HALO?Čítaj téma koho toto zaujíma?
Takže aby som to zhrnul .Je to nepravom daný trest ktorí bol daný bez použi normálneho zdravého rozumu ;) a to čo napísalo Fallacy ešte poviem slušne za kraviny a úplne od témy.Podla môjho názoru určite kvôli tomu aby nemali zase koho pevnostiach typické x).



Tak pekne prosím aby ďalšie príspevky boli k téme.A aby keď budete niečo písať tak použite to čo mate v hlave :)
Ďakujem RAXXXSAN DG


Člověče dej si facku, skoč do potoka, strč prsty do zásuvky nebo rovnou šťourej měděnou tyčí ve vedení před barákem a nějak se vzpamatuj. Fakt, tohle nestojí ani za to to nějak popisovat. Tvoje myšlení nemá hlavu ani patu, absolutně nesmyslnej, bezdůvodnej příspěvek který tak akorát určuje úroveň tvého myšlení, který nenabírá zrovna valné hodnoty.
Ježíši, Marie, pane bože vidíš to? S tímhle materiálem se pracovat nedá.


LinnyY1 píše:
06 pro 2018 13:27
TelefoniaRider píše:
06 pro 2018 11:57
MarekD píše:
05 pro 2018 23:00
Ubohý je trestat za tohle. Podle mě absolutní blbost 🤨


Takže podle tebe je ubohé toto trestat?... To už by jsme se mohli vykašlat na trestaní úplně ne? ;)

Jako já vůbec nechápu proč se to tu řeší... Když se chováte jako hovada a pomalu tu AT "serete" na hlavu a nemáte k helperum vůbec žádný respekt... Helperi tu svoji práci dělají ve volný čas a snaží se zlepšit server a tím že tu budete "trashtalkovat" tak tu komunitu akorát ještě víc potopite... Jako frowdex mi sám ohledně tohodle psal a jako když někdo napíše helperovi aby se o to vůbec nestaral... Tak jako mi vysvetlete kde jsme... Kecy typu že je nestranný Helper si můžete strčit někam protože to není argument ale spíš výmluva na vaši neschopnost se naučit normálně chovat...
Btw Helper tu není od toho aby vám tu během 5s odpověděl na dotaz... Helperi tu jsou od toho aby zlepšovali server a to prostě jakýmkoliv způsobem... (Jak psal Arken D:) Trest je za mě oprávněný a to ještě bych byl rád že to je takhle mirnej trest...
P.S: Helperi nemají právo vidět msg :P + ještě bych byl rád aby si tu dodal log mezi 19:55 - 20:05 :)


Logy tam jsou vypsané, najdi si to dle času a přečti si to.
Trest se ti zdá oprávněný? Mě absolutně přes čáru :roll:, chci podložený důkaz o tom že jsem někoho vydíral, od začátku hraní na e2 až doteď jsem neměl ani 1 warn.
A o Frowdexovi, sem nikdo nic vulgárního nepíše ani že je nestranný, takovéto kraviny jestli je někdo na něčí straně nebo není a furt se tím ohánět se mi zdají dost dětinské.

Opět píšu že OCENÍM, když se tu bude řešit neoprávněný mute na 24h, nikoliv co kdo o Frowdexovi v historii řekl.


Odkazuješ na logy, ale tvoje logy jsou pochybný důkaz. Nevím, jestli ty logy jsou upravený ku obrazu tvému. Jo, maybe jsi umazal nepodstatný zprávy, ale určitě jsi odmazal i něco svého, aby to neukazovalo na tebe, či tvoje společníky.
Logy prostě neberu jako argument nebo důkaz, nedá se to tak brát. V tomto ohledu se vám nedá ani při nejmenším věřit. Jestli jsi umazával svoje záznamy, přiznej se. Úpravy logů ve stížnosti se párkrát na E2 řešily, většinou to dopadlo trestem za lhaní AT. Neber to jako obviňování, jen se mi to nezdá.

Ano, podle všeho to zatím ukazuje na to, že trest je nepravomocný, ale to jsme nejspíše neviděli druhou stranu listu, že? Celkem mě zajímá to, co v záznamech uvidí Chris. Vůbec si nemyslím, že je to čistě chyba Frowdexe.
Tím, jak jsi se u tohoto případu zachoval akorát ukazuje to, jak si vy a Destrixův gang věčně chodíte po krku. Nejsou mezi vámi morální zásady, slušnost, sebekontrola a ohleduplnost. Mohlo se to vyřešit úplně jinak a tohle nemuselo vzniknout, proto to dávám z dost velký části za vinu i tobě, ne jen Frowdexovi. Jen z toho opět chcete vytřískat všechno, nic víc.
Komplexy mezi frakcema nestojí za zmíňku, opět by se jednalo o to co jsem milionkrát psal. Řešíte absurdní věci, okamžitě štěkáte po tom jak jsou helpeři nejednostranní, svádíte to jeden na druhého, snažíte se z toho vyjít jako vítězové a rozum necháváte strannou. Bordel, nic víc než jen bordel.
Naposledy upravil(a) kaemon_ dne 06 pro 2018 20:29, celkem upraveno 1 x.
cron