Re: Kradež bedne

#13
DemonGol1k píše:
25 pro 2018 08:27
3. takže teraz ak ta chápem tak dojdem na WB začnem ho a nechaju mi ho ? :DDD no to vobec budu sa snažit ho zabit ,možno ty žiješ v inej realite ale takto to určite nechodi . A inteligent si možno ty lebo nato kukaš len z 1 strany a nie z viacerých uhlov no .. a z tým typkom som potom mluvil a čo je najviac vtipne natom tak ten jeho kamarad mi pisal že sme na forum kvoli zbrani a nakoniec aj on čudoval že sme tam za taku hlupost ako je truhla a nie kvoli zbrani ktoru som navratil :) Scam a vyžieranie neni to iste :Priklad:je rozdiel či mi niekdo vyžere moba alebo či ma scamnu o 150 eur v cs. A este tolko k tomu že aj na inich hrach ako je cs,lolko ,dota,kf2,TF2,depth,Diablo,..
Dostal jsi k vánocům poukaz k patologovi na odebrání mozku? Jsi opravdu tak tupej, nebo si na to jen hraješ? Porovnáváš dungeon a WB s rybníkem u Aragonu a rybařením? Zkus se na to podívat z toho reálného úhlu a neporovnávej jablka s hruškama. Celoserverový večerní event - World bossové - bossové světa. Jak již sám název vypovídá, jedná se o nejtěžší monstra světa Epes, na které se každý večer chystá řada hráčů z celého serveru, o jediného se klidně bijou 2 frakce. Na druhé straně tu máme nějakého NeverGuye, co si na kachňáku u Aragonu vylovil mořskou panu a pozval si homies z frakce ji sundat. Skvělý přirovnání, ne? Třeba hlavní rozdíl, ty tupoune, že on tě nemohl zabít, ani ti nijak v tom zabránit, neboť tam není PvP.

Žiju v jiné realitě? Aha. Já, narozdíl od tebe, v té realitě asi žiju. To jen ty máš nějakej svůj LáLáland, kde je všechno podle tvých představ.

Další, co nechápu, taháš sem ostatní hry. A asi je taky rozdíl, když se bavíme o scamu real peněz nebo nějaký chechtáky na Epesu. Každopádně, všichni by se měli líp, kdyby se v každý hře dodržovaly nějaký morální zásady a hráči se k sobě nechovali jako banda tupců po zákroku patologa. Bohužel, přesně to se neděje, a proto je taky komunita úplně na 💩. Jednoduše řečeno, někteří lidi se chovají jako negramotnej pračlověk, co právě vylezl z jeskyně s kyjem na zádech a nezastaví se před ničím a nemá žádný zábrany lidskosti.

A ještě bych rád dodal, že to jak moc se ty a typek čudujete, naštěstí nemá žádný význam. To, že jste tupý neandrtálci a neumíte se chovat jako lidi už je váš problém.
cron