Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#31
Dík kamo, neříkam ale že mu pomáhal obcházet ban, ale že to je divný když mu dá jail jde za nima na DC a najednou daný hráč dostane unjail, aby si dál házel věci ze zabanovaný resky kámošům. :|

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#32
Já se snažil přečíst všechen text zde a moje vyjádření:
Z velké části za to to mohu já. Telefon dostal pokyn k jailu několika hráčů a pak mi psal i Frowdex jestli mají mít jail apd.
Frowdex byl pod tlakem hráčů, kdy jste na něj doléhali aby jailoval a z jeho pozice bych dělal to stejné -> nejdříve se zeptat někoho (v dané situaci mě) co se děje co a jak. Je logické, že nebude jailovat na žádost hráče.
Pak byl problém v komunikaci semnou což nejspíše zapříčinilo daný unjail.
Co se trestu týče, když to Frowdex řešil jak měl a vy mu píšete jak je vypatlanej, nedivím se trestu, co se týče "postupu" varovaní -> kick -> mute, není to pravidlem, aspon né pro vás.
Záleží i na situaci a na tom, jak dlouho to děláte, když napíšeš AT že je vypatlanej, nebo něco jiného, je na jeho vůli jestli tě upozorní nebo ztrestá.
Co se týče trestu Embra, to nebudu řešit v tomto příspěvku.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#33
negjo píše:
29 pro 2018 20:59
Frowdex píše:
29 pro 2018 20:37
negjo píše:
29 pro 2018 20:26

Já už fakt nevím, jestli si ze mě děláš prdel, nebo to prostě fakt myslíš tak vážně.
18:16:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?
[18:21:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [32]**DarkGods [$]negjo: jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním
Jako jestli to myslíš, jako srandu, tak to beru, jelikož to prostě jinak, než se smíchem brát nejde.
Znova opakuji, že to myslím naprosto vážně. Možná to TROHU přehnaný bylo, ale furt je to tak maximálně na kick, ale fakt ne na mute... (a taky bys měl brát v potaz situaci, kdy jsi udělal nesutečnou blbost, na kterou jsem tě hlavně tou "uarážkou" chtěl upozornit..)
Upozornit urážkou? To jsem snad nikdy neslyšel :DDDDDD.
MarekD píše: WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?
Tím upozornit myslíš, to, že jsi jste mě spamovali, ať jim dám tresty? Jak víš, že si z vás CoolMonster nedělal srandu? Také by mě zajímalo, co se do toho vy pletete. Pokud vím, tak se to týká jen těch, co to brali, Embra a AT. Kdybych nezvládal být helperem, tak ybch odešel, ne, že když vám dám trest a vám se to nelíbí, tak hned nezvládám být helper. Nevím, co bych s tebou měl řešit, afk jsem šel kvůli něčemu jinému lol.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#34
Struage_ píše:
29 pro 2018 21:16
MarekD píše:
29 pro 2018 21:02
WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?
velke + pre Mareka... (y) ale ak sa zistí že helper pomahal hračovy ktorý ma ban za hacky a obchadzal ban na druhom učte, pomahal mu ziskat veci a vedel že je to on tak može dojst k velkemu prušvihu
PS: sry za gramatiku
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kde mu pomáhám? :DDD

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#35
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:32
Struage_ píše:
29 pro 2018 21:16
MarekD píše:
29 pro 2018 21:02
WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?
velke + pre Mareka... (y) ale ak sa zistí že helper pomahal hračovy ktorý ma ban za hacky a obchadzal ban na druhom učte, pomahal mu ziskat veci a vedel že je to on tak može dojst k velkemu prušvihu
PS: sry za gramatiku
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kde mu pomáhám? :DDD
Halo neříkam, nikdo neříká že si mu pomáhál.... Ty vole ja už z toho fakt nemůžu je tohle normální? Tady je seriozní topic a ty tu spamujes s miliony "D" tohle že má reprezentovat Epes? A jaké pak spamování prosimtě? Napsal jsem ti 3 odlišné zprávý a jsem zvyklý že ty odpovídáš když už tak pomaleji ale spíše vůbec.
Jak víš, že si z vás CoolMonster nedělal srandu?
Jak víš že dělá? Jak říkám, když se ti někdo přizná, že něco spáchal tak ho necháš jen tak jít? :D Dobrý no
Také by mě zajímalo, co se do toho vy pletete. Pokud vím, tak se to týká jen těch, co to brali, Embra a AT.
Tak je to normální topic a může se tu vyjádřit kdokoliv a týká se to i nás, když máme plno důkazů.

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#36
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:32
Struage_ píše:
29 pro 2018 21:16
MarekD píše:
29 pro 2018 21:02
WTF Frowdex to co tu píšeš za bludy. Šak několik lidí od nás jsme ti napsali že Ember je na účtě Coolmonster a ať jim dáš jail, který si jim myslím že i dal a pak jim dáš unjail? :DD Po tom co tě zavolají za nima na DC? :D A pak dáš ještě negjovi mute za to že ti napsal "Frowdex tak ty seš asi uplně vypatlanej ne?" a ještě " jedinej kdo tu něco provokuje seš ty tvým vypatlaným a nesmyslným jednáním" jakože proč? negja jsme zklidnili na DC i v chatu a už nic nepsal tak proč si mu dával mute? Jaké nadávky však to ani není vycenzurované... A taky se mi líbil příklad co psal negjo: Když se někdo příjde udat na policii, že utekl z vězení, tak taky to alespoň zkontrolujou, než ho vesele pustí ven s tím že "si určitě dělá srandu". Potom jak máme jako my hráči zjistit že to je fakt ember? Když nemáme přístup k jeho IP (přiznání hráče asi nestačí?)... Celé mi to přijde jako fraška a tvoje nesmyslné trestání mě už fakt přestává bavit. Proč si vůbec chodil na toho helpera když to teď nedáváš? Btw. proč, když jsem to chtěl s tebou řešit si mě total ignoroval a pak sis dal raději afk?
velke + pre Mareka... (y) ale ak sa zistí že helper pomahal hračovy ktorý ma ban za hacky a obchadzal ban na druhom učte, pomahal mu ziskat veci a vedel že je to on tak može dojst k velkemu prušvihu
PS: sry za gramatiku
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kde mu pomáhám? :DDD
nenapísal som že mu pomahas ale ,,ak sa zisti ze helper pomahal zabanovanemu hračovy,, otvor oči... vjadril som sa ti k tomuto v sukromnej sprave

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#37
MarekD píše:
29 pro 2018 21:42
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:32
Struage_ píše:
29 pro 2018 21:16
velke + pre Mareka... (y) ale ak sa zistí že helper pomahal hračovy ktorý ma ban za hacky a obchadzal ban na druhom učte, pomahal mu ziskat veci a vedel že je to on tak može dojst k velkemu prušvihu
PS: sry za gramatiku
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kde mu pomáhám? :DDD
Halo neříkam, nikdo neříká že si mu pomáhál.... Ty vole ja už z toho fakt nemůžu je tohle normální? Tady je seriozní topic a ty tu spamujes s miliony "D" tohle že má reprezentovat Epes? A jaké pak spamování prosimtě? Napsal jsem ti 3 odlišné zprávý a jsem zvyklý že ty odpovídáš když už tak pomaleji ale spíše vůbec.
To jsem psal Struage lol
Jak víš, že si z vás CoolMonster nedělal srandu?
Jak víš že dělá? Jak říkám, když se ti někdo přizná, že něco spáchal tak ho necháš jen tak jít? :D Dobrý no
Také by mě zajímalo, co se do toho vy pletete. Pokud vím, tak se to týká jen těch, co to brali, Embra a AT.
Tak je to normální topic a může se tu vyjádřit kdokoliv a týká se to i nás, když máme plno důkazů.
Mě zajímá, co jste vůbec dělali na té resce?

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#38
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:46
MarekD píše:
29 pro 2018 21:42
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:32


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kde mu pomáhám? :DDD
Halo neříkam, nikdo neříká že si mu pomáhál.... Ty vole ja už z toho fakt nemůžu je tohle normální? Tady je seriozní topic a ty tu spamujes s miliony "D" tohle že má reprezentovat Epes? A jaké pak spamování prosimtě? Napsal jsem ti 3 odlišné zprávý a jsem zvyklý že ty odpovídáš když už tak pomaleji ale spíše vůbec.
To jsem psal Struage lol
Jak víš, že si z vás CoolMonster nedělal srandu?
Jak víš že dělá? Jak říkám, když se ti někdo přizná, že něco spáchal tak ho necháš jen tak jít? :D Dobrý no
Také by mě zajímalo, co se do toho vy pletete. Pokud vím, tak se to týká jen těch, co to brali, Embra a AT.
Tak je to normální topic a může se tu vyjádřit kdokoliv a týká se to i nás, když máme plno důkazů.
Mě zajímá, co jste vůbec dělali na té resce?
Získávali důkazy

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#39
Pakliže napíšeš helperovi, že je vypatlanej, a to jakýmkoli způsobem, tak nechápu, čemu se divíte. Na to, že je něco špatně se dá upozornit jinak. Takže se pak místo vyřešení situace dopídíte k tomu, že je tam akorát větší bordel a nevyřeší se nic.
Takže co se týče tématu "Neoprávněný trest od Frowdexe", tak trest shledáváme oprávněným.

Unjaily budeme řešit individuálně s Frowdexem. Pakliže máte s Frowdexem ještě nějaké problémy, tak je samozřejmě budeme řešit...

Re: Neoprávněný trest od Frowdexe

#40
MarekD píše:
29 pro 2018 21:48
Frowdex píše:
29 pro 2018 21:46
MarekD píše:
29 pro 2018 21:42


Halo neříkam, nikdo neříká že si mu pomáhál.... Ty vole ja už z toho fakt nemůžu je tohle normální? Tady je seriozní topic a ty tu spamujes s miliony "D" tohle že má reprezentovat Epes? A jaké pak spamování prosimtě? Napsal jsem ti 3 odlišné zprávý a jsem zvyklý že ty odpovídáš když už tak pomaleji ale spíše vůbec.
To jsem psal Struage lol

Jak víš že dělá? Jak říkám, když se ti někdo přizná, že něco spáchal tak ho necháš jen tak jít? :D Dobrý no

Tak je to normální topic a může se tu vyjádřit kdokoliv a týká se to i nás, když máme plno důkazů.
Mě zajímá, co jste vůbec dělali na té resce?
Získávali důkazy
Hmm, mně to spíše přijde jako banhuntění. Ale okkk
cron